PD: Vëllai i Xhafës kontrollon lojrat e fatit [etleboro.org]
Diplomati amerikan thotë se Kosova mund të shkojë shpejt në zgjedhje 10m - Insajderi
Kurti: Duhet të ndalojë aventura a rrezikshme e Thaçit me kufijtë 11m - MIA - Makedonska Informativna Agencija
Ramadani: Transformimi i FSK-së në ushtri zgjat 10 vjet 8m - Infokusi
Erdogan shpreson të përmirësojë marrëdhëniet me Gjermaninë 11m - Kosova Sot
Profil/ Si po provohen akuzat dhe frikerat e shprehura nga kritiket e Arta Markut - 11m - Albpress
Thëngjilli nuk do të përdoret më për ngrohje në shkolla 7m - EO - Ekonomia Online
SHKODËR , SUPERAKSIONI 11 NË PRANGA 2 NË KËRKIM 17m - Starplus-tv
Mickoski: Marrëveshja me Greqinë është kundër interesave kombëtare dhe të shtetit të Maqedonisë 27m - MIA - Makedonska Informativna Agencija
Çoi për hetim disiplinor 10 prokurorët, Bardhi: Arta Marku pjesë e skenarit të Ramës 27m - Newsbomb
Ndryshojnë balancat në KQZ, shumicën e rimerr PS. Nis beteja mazhorancë-opozitë, 4 anëtarëve u përfundon mandati 32m - Gazetatema
Kurti jep detaje të reja për protesten e 29 shtatorit 37m - Infokusi
Osmani për Ivanovin: Është gjithçka çfarë dëshirojmë ta ndalojmë më 30-shtator 40m - Portalb
Yjet që i dhanë fund beqarisë – dasmet e famshme të kësaj vere 48m - Almakos
Drita – Prishtina, formacionet zyrtare 54m - Gazeta Blic
PD akuza Arta Markut: Po prish dosjet e bashkëpunëtorëve të Ramës 51m - Gazeta Express
Ahmetaj -PD-së: Ia keni koncesionuar mendjen paditurisë 58m - ATA- Albanian Telegraphic Agency
AS ZOTI NUK I PRANON LUTJET E MËKATARËVE! 1h - Tetova Sot
OKB dhe SHBA dënojnë sulmin në Iran 1h - Periskopi
Kurti kërkon zgjedhje të reja, thotë se protesta do të jetë paqësore e me muzikë 1h - Periskopi
Rajoni ecën drejt teknologjisë dhe makinave, Shqipëria mbetet 10 vjet pas.. te nafta 1h - Shekulli
Thaçi thotë se e ka përkrahjen e ministrave të Haradinajt për ndryshim kufijsh, Qeveria hesht 1h - EO - Ekonomia Online
Tahiri: Veriu dhe Lugina janë toka shqiptare, s’mund të shkëmbehen 1h - Periskopi
Avokati i Trumpit thotë se sanksionet do ta rrëzojnë qeverinë në Iran - Arbresh.info 1h - Arbresh
PAS AKUZAVE TË PD/ Ahmetaj i përgjigjet Tabakut: Dje një duet i dobët, sot një solo për të ardhur keq 1h - Alpenews
KATËR ANËTARË TË KQZ DREJT IKJES/ LSI “nën mëshirën” e PD pas largimit të Veleshnjës 1h - Alpenews
Shëngjergji pret “Domate Fest”, prezantohen produktet dhe ushqimi tradicional i zonës 1h - Albeu
Lluka: S’paguajmë më rrymë për veriun 1h - Koha
PD: Klienti i Ramës fiton 60 milionë euro, merr koncesionin e pompave të karburanteve 1h - JavaNews
Kurti: Thaçi i ka thënë Haradinajt që deklaratat për kufijtë po bëhen për shkaqe taktike 1h - Zeri
Grupi “Bajri” të hënën del para Gjykatës së Krimeve të Rënda 1h - Abcnews
“FOLEJA” E KOKAINËS/ Si u kap menaxheri i lokalit në Sarandë, ishte njëkohësisht… 1h - Alpenews
Dy qytete të Shqipërisë nesër pa energji elektrike/ Ja cila është arsyeja 1h - Citynews
Rikthehet tema e asociacionit, Serbia kërkon t’i bëhet presion Kosovës 1h - Gazeta NewBorn
Goditja e grupit “Bajri”, Berisha nxjerr mesazhet që i shkruanin policët 1h - Lapsi Lajme
Basha prezanton nesër ndryshimet në ligjin Antimafia, ja 3 shtyllat 1h - Bold News
Albin ​Kurti me mesazh drejt grave e vajzave në Kosovë, pak para protestës 1h - Periskopi
Ministri serb tregon çfarë do të ndodhte nëse Vuçiqi do të hynte në Drenicë 1h - Periskopi
Javën e ardhshme nis rënia e temperaturave 2h - Gazeta - shqip
LSI pa anëtar KQZ-je? Reagon Vasili: Do të zbatojmë 100 % Kodin Zgjedhor  - Shqiptarja.com 2h - Shqiptarja
VIDEO/ Thirrja e Ramës: Bëhu pronar i tokës tënde, dosja plotësohet falas 2h - JavaNews
PD: Sulmi ndaj prokurorëve antimafia, skenar për të prishur dosjet nën hetim 2h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
FOTO/ Momentet e fundit para protestës, çfarë po ndodh në shesh dhe selitë e partive 2h - Gazeta Telegraf
SHBA – Conte takim kokë më kokë me Trump 2h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Shteti detyron Kompanitë e Ujësjellësit të paguajnë borxhin prej 10 vitesh 2h - Periskopi
Albin Kurti tregon çka do të ndodh në protestën e 29 shtatorit 2h - Gazeta Blic
Ish-luftëtari më i vjetër i UÇK-së në listat e veteranëve mashtrues, ja si reagon nipi i tij 2h - Epoka e re
Mësimi ka filluar që tri javë, nxënësit ende pa tekste shkollore 2h - Gazeta NewBorn
Kurti fton gratë e vajzat në protestë kundër ‘këtij pushteti prej burrash zullumqarë’ 2h - Tetova Sot
Ministri serb tregon se çka mund të ndodhte sikur Vuçiq të vizitonte Banjën e Skenderajt 2h - Tetova Sot
Kryeministri Haradinaj udhëton për vizitë zyrtare në ShBA 2h - Ekonomia-ks
Amerikanët habiten nga taktika për joshje e Thaçit ndaj Donald Trumpit 2h - Albeu
FOTOT/ Policia Bashkiake i udhëzon ambulantët të shesin në tregje 3h - JavaNews
Tahiri: Veriu dhe Lugina e Preshevës janë toka shqiptare, s’mund të shkëmbehen 3h - Epoka e re
Thaçi në sfidë personale. Egoja e tij arrin kulmin… 3h - Standard
Pjerin Ndreu i përgjigjet opozitës: Qeveria për medalje trimërie, këta hip se të vrava, zbrit se të vrava! - Shqiptarja.com 3h - Shqiptarja
Shqipëria s’ka vetëm bregdetin, më shumë mundësi edhe për turizmin malor 3h - Gazeta Express
"Shqetësimi i vërtetë nuk është shembja e godinës së shëmtuar të teatrit..." 3h - JavaNews
Qyteti i Velbertit të Gjermanisë dhe Podujeva synojnë binjakëzimin 3h - Bota Sot
Arrestohet me 107 doza kokainë 3h - Periskopi
“Dëgjoni dhe gjykoni”/ Publikohet videoja që demaskon Erion Betonin, çfarë premtoi dhe si mashtroi 3h - Sot
Georgievski: Nuk do të kemi shans për Marrëveshje më të mirë me Greqinë 3h - Portalb
Opozita nuk dëshiron të jetë bashkëkryesuese e dialogut siç ka propozuar Haradinaj 3h - Kosova
Selimi i përgjigjet Haradinajt për propozimin e bashkë-kryesuesit në dialog 3h - Bota Press
BE ende s’ka datë për takimin e radhës Thaçi-Vuçiq 3h - Gazeta Express
Zaev: Asnjëherë më FYROM 3h - Ina-online
Kur doktor Lec Gradica motivonte ushtarët: Plagët e juaja janë themelet e lirisë 3h - Periskopi
Haskuka thotë se Thaçin duhet ndalur në projektin për bosnjëzimin e Kosovës 3h - Periskopi
Ligji për makinat e vjetra, çfarë ndodh me ata që i kanë blerë 3h - Balkanweb
"Bashkëjetesa politike me bashkëshortin president" 3h - JavaNews
Ambasadori amerikan në Serbi përkrah përpjekjet e Vuçiqit rreth Kosovës 4h - Periskopi
“Zbutja” e Dardan Molliqajt për organizimin e protestave 4h - Insajderi
'Vjeshta' vendos në pranga korçarin e drogës 4h - Kosova Sot
Hetimet 6 mujore që çuan në pranga “të fortët” e Shkodrës, Policia sekuestron dhe resortin në… 4h - Panorama
Thaçi thotë se i ka ministrat e Haradinajt pas vetes për ndryshim kufijsh, Qeveria s'ka koment 4h - Zeri
Klinaku: Çështja e Luginës të trajtohet me vendosmëri e qëndrueshmëri 4h - Gazeta NewBorn
Fotografi të rralla të heroit Zahir Pajaziti 4h - Periskopi
PD: Ja cili biznesmen - klient i Ramës do të fitojë koncensionin e kolaudimit, fitimi i tij 60 milionë euro!PD paralajmëron: Do të paguajmë më shumë p 4h - Syri
“A ka dalë ndonjë përgjim për Bushatin?” Ministri: Gjuhët e përdala... - American Eye 4h - American Eye
Rama, narciz i sëmurë apo hajdut i pangopur? 4h - Gazeta Express
KORRUPSIONI NË HIPOTEKËN E SHKODRËS/ Mbërrijnë në Gjykatë të akuzuarit, u pritën nga…(VIDEO) 5h - Alpenews
Shqipëri-SHBA, partneritet i fortë ushtarak 5h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Monika Kryemadhi: Mbështesim banorët e Fierit. Ekspertë të LSI-së do të ofrojnë konsulencën e tyre 5h - Gazeta Telegraf
Superliga sot zhvendoset në ‘Anamoravë’, spektakli i garantuar si në fushë ashtu edhe në tribuna 5h - Gazeta Blic
"Problemi më i madh për Sirinë, moçali terrorist në lindje të Eufratit" 5h - Anadolu Agency sq
FOTO/ Mbështetje fermerëve në Fier, rehabilitohen kanalet kulluese 5h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Balla: Keqqeverisja e bashkisë së Kukësit model i Lulzim Bashës, duhet ta ndryshojmë vitin e ardhshëm 5h - Gazetatema
12 deputetë shqiptarë e 3 kryebashkiakë nën hetim 5h - Bota Sot
Haradinaj niset për ShBA 5h - Bota Press
'Duhej të merrja pak frymë', Greta Koçi tregon pse u largua nga PD 5h - Hashtag
Skandal me kopshtet në Tiranë/ Ku i çon paratë e taksave Erion Veliaj?! Prindërit e fëmijëve… 5h - Standard
Nga 1 Janari nuk lejohet importi i makinave më të vjetra se 10 vite 5h - JavaNews
E RËNDË NË DURRËS/ Shoferi 37 vjeçar “TAP” përplas këmbësorin, kapet MAT kur… 5h - Alpenews
Grida Duma i shpëton 'sëmundjes' së markave të shtrenjta 6h - RTV Oranews
Në BE për tetë muaj shiten 10.8 milionë automjete 6h - Insajderi
Marrëveshje Thaçi-Vuçiç: Duam ujdi po nuk po i japim “çek të bardhë” 6h - Lapsi Lajme
PSD hap zyrën në Gjilan 6h - Bota Press
Djali i zyrtarit të LDK-së bën thirrje për bashkim në protestën e VV-së 6h - Albeu
Kryemadhi: Bushati i kishte truproja në fushatë anëtarët e grupit "Bajri" 6h - JavaNews
Vazhdon keqpërdorimi i veturave zyrtare: Zv/ministri Qazim Rrahmani viziton Shqipërinë me dy vetura 6h - KosovaOnLine
Rruga e shëmtuar për në fshatin e bukur 7h - Insajderi
Trump kthehet në OKB 7h - Abcnews
Zëdhënësi i Erdogan: Operacione si në Kosovë ndaj mbështetësve të Gulen 7h - RTV Oranews
“DETYRAT” PËR KRYEPROKUROREN/ Arta Markut i kërkohen arrestimet e personave “VIP” brenda 2018 7h - Alpenews
PD: Prokuroria të hetojë dhe pezullojë Arta Markun për transferimet, po shkatërron hetimet për Saimir Tahirin 7h - Sot
Parashikimi i motit, 23 shtator 2018 7h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Pas dekadash lënie në harresë, restaurim i Kishës së Shën Mërisë në Peshkëpinë e Sipërme të Dropullit 7h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Senatori amerikan: Një përqind e njerëzve zotërojnë pasuri marramendëse dhe komandojnë botën 8h - Albeu
Veseli flet në mediat gjermane për idenë e ndryshimit të kufijve 8h - Gazeta NewBorn
Kush do i vuaj më shumë pasojat nëse ndahet Kosova? 8h - Gazeta NewBorn
Kёto janё 91 gjallesat e panjohura që kanë “pushtuar” ujёrat e Adriatikut 9h - Bold News
Mesazhi i Ahmetit për kumanovarët 14h - Ina-online
Motra medicinale ka sulmuar shoqëruesin e pacientit në Spitalin e Kumanovës! 14h - Ina-online
Tahiri kundërshton Thaçin: Prekja e kufijve të Kosovës, synim për krijimin e “Serbisë së madhe” 14h - Presheva
Zhupa: Veliaj po kërkon tu hedhë ‘hi syve’ banorëve të Tiranës 14h - Bota Sot
Ministri i jashtëm Bushati e “fyen” pensioniste” ish-eurodeputeten Doris Pack 15h - Ina-online
Shkodër, Peleshi: Sektori i peshkimit po njeh zhvillim, eksportet u rritën 55% në 6 muaj - Shqiptarja.com 15h - Shqiptarja
“Në luftën kundër NATO-s e humbëm Kosovën. Në luftën e re, kjo është e qartë, do ta humbnim edhe Serbinë” 15h - Koha
Çela: Sektori i energjisë ka dalë njëherë e mirë nga kolapsi 15h - Monitor Albania
SHBA – NYT: Një ish-këshilltar i Trump i përfshirë në ndërhyrjet ruse në zgjedhje 16h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kryemadhi urdhëron strukturat e LSI: Rakordojuni me ato të partive të tjera opozitare - 16h - Albpress
Përplasjet Thaçi-Haradinaj zhvlerësojnë Kosovën në dialog 16h - TV Klan
Ferguson rikthehet në 'Old Trafford' pas operacionit në kokë, s'pushojnë duartrokitjet nga tifozët (VIDEO) - Shqiptarja.com 17h - Shqiptarja
"Mëshirojeni atë"/ Ironia therëse e Ramës për Arta Markun 17h - Citynews
Meta niset drejt SHBA-së për Asamblenë e OKB-së 17h - Gazeta - shqip
Zaev: Jam i bindur se më 30 shtator do ta konfirmojmë të ardhmen evropiane 17h - Tetova Sot
KONTRABANDË ME CIGARE DHE AMBULANCË/ Jepet masa për për doktorin dhe shoferin që… 17h - Alpenews
Daci: Ideja e korrigjimit të kufirit dhe përfshirja e Luginës lindi në vilën e time në takimin me Thaçin 17h - Kosova
Reforma në mbrojtjen sociale dhe mbrojtjen e fëmijëve është duke u realizuar 17h - Portalb
Mediat në Izrael: Kosova e gatshme të hapë ambasadën në Jerusalem 18h - Kohajone
Kurti: Fehmiu e Xheva shndrisin në historinë e luftës sonë çlirimtare si dy yje 18h - Kosovapress
Njeriu që u shndërrua në tmerr prej 20 vitesh – të gjitha veprat e tij 18h - Insajderi
Ky është fshati shqiptar ku është e ndaluar të flitet shqip 18h - Lajmifundit
Pacolli: Shteti t’u heqë paratë veteranëve të rremë të luftës 18h - Balkanweb
Të hënën nisin stërvitjet ushtarake ndërkombëtare, merr pjesë edhe Kosova 18h - Gazeta Blic
Ahmetaj i përgjigjet PD: Nuk do ketë kosto shtesë për biznesin 18h - Gazeta Express
Vetëvendosja e vetme në protestën kundër Thaçit 18h - Top Albania Radio
Kryemadhi: Rama largohet deri ne qershor, krimi ka shtrire tentakulat deri te nderkombetaret - 18h - Albpress
LSDM: VMRO ka kohë të largohet nga politikat destruktive dhe të kyçet në procesin PËR Maqedoni evropiane 19h - Aktuale
Si mund të zbulohen veteranët e rrejshëm? Flet ish-komandanti i UÇK-së 19h - Gazeta NewBorn
PD udhëzon Prokurorinë e Tiranës: Ja si dhe për çfarë duhet të hetoni Arta Markun! 19h - JavaNews
Kryemadhi: Xhika u godit politikisht, PS-së i doli LSI e Elbasanit jashtë parashikimeve 19h - Gazeta 55
LONDËR – Boris Johnson jep dorëheqjen 19h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Java e 5-të e Kampionatit shqiptar të futbollit mbyllet nesër me dy sfidat e fundit 19h - Top Albania Radio
Ideologu i Vetëvendosjes citon Agim Bahtirin fjalë-për-fjalë 19h - Periskopi
116 nxënës të “Shotë Galicës” në Drenas ende s’e vijojnë mësimin, prindërit paralajmërojnë protesta 19h - Koha
Ahmeti nga Kumanova: Qytetarët të votojnë në referendum, Maqedonia nuk ka alternativë tjetër 19h - Bota Sot
Krasniqi: Shtatorja e Fehmiut e Xhevës po shndritë si dielli i lirisë 19h - RTK Live
Nga Mero Baze/ Domethënia pozitive e kompanive të pasura të kunatit të Lulzim Bashës 19h - Citynews
Dy akuza ndaj Thaçit për vrasje shoqërohen me kërcënimin “Shihemi në Gjykatën Speciale” 20h - Tetova Sot
Vetëvendosje nis përgatitjet për protestën kundër Thaçit 20h - Tetova Sot
Ja kush është dhe kur do të vijë në Kosovë ambasadori i ri amerikan 20h - Bota Press
VMRO: Zaev harron qytetarët, përfitojnë familjarët e tij 20h - Aktuale
Propozimi i Pacollit për “zgjidhjen e listave të rreme të veteranëve” 20h - Bota Press
O’Connell flet për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL 20h - Portalb
Adem Mikullovci s’mund të dalë nga roli: E pashë në ëndërr Hashim Thaçin 20h - Infokusi
Afrim Gashi për referendum: Një pritje gati 30-vjeçare që meriton një PO të shkurtër për suksese shumëvjeçare 20h - Kumanova Press
“Do ju vras”/ Biznesmeni kërcënon gazetarët në Librazhd 20h - Citynews
Në avionin ku flitet shqip. Udhëtimi i gazetarëve me “Air Albania” drejt Stambollit 20h - Gazeta NewBorn
Delawie para largimit u jep kritikat e fundit politikanëve në Kosovë 20h - Gazeta NewBorn
Kush është përgjuar tek Hotel Plaza? Pse qeveria urdhëron fshirjen e serverit? 21h - Gazeta 55
Vuçiq: Nuk dua të më thonë se është mirë ta njoh Kosovën 21h - Presheva
Manjani: “Ditëmiri i qeverisë bën sikur s’njeh të arrestuarit” 21h - Standard
MOSKË – Lavrov: Asnjë luftë Rusi-SHBA 21h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Aksidentohet me makinë Taulant Balla - American Eye 21h - American Eye
Kriza me klubet e basketbollit. Presidenti i Federatës: Zgjidhja, një ligj për sponsorizimet 21h - Top Channel
Meta niset për në Organizatën e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork 21h - Bold News
Deputeti i PD sulmon Markun: Shpartalloi prokurorinë, më keq se në 1997 - American Eye 21h - American Eye
PD-LSI kallëzojnë Arta Markun: Shpërbleu Prokurorët e Tahirit dhe Shullazit - American Eye 21h - American Eye
PD, Alibeaj: Të hetohet Arta Marku! 21h - Tetova Sot
Do hyjë LSI në zgjedhje me Ramën kryeministër? Si përgjigjet Kryemadhi 21h - Balkanweb
Shqipëria vendi që nuk harrohet lehtë 21h - Infokusi
Banda "Bajri", Rama: Policia e Shtetit tregoi vendosmërinë tonë në luftën kundër krimit! 22h - JavaNews
Kuvendi: Cili është "çmimi" i bojkotit?! 22h - RTV 21
Mjekët shqiptarë i thonë PO NATO-s dhe Evropës 22h - Koha
Adem Mikullovci: I hyra në zyre Presidentit Thaçi, e kapa për jake dhe i bërteta 22h - Gazeta NewBorn
Milaim Zeka: Hashim Thaçi kurrë nuk ka qenë më mirë se sot, atij palla nuk i han 22h - Gazeta NewBorn
Revoltohet kryetari i Mitrovicës: Hapeni urën mbi Ibër, qytetarët e kanë humbur durimin! 22h - Kohajone
Kryemadhi tregon planin: Ja kur kthehet opozita në Kuvend 22h - Sot
VV: Mitrovica duhet t’i prijë protestës së 29 shtatorit, presidenti po e vë shtetin në tezgë pazari 22h - Bota Press
Lifestylei i kryeministrit Haradinaj gjatë vikendit [FOTO] 22h - Insajderi
Arrestimi i Bajrave, Paloka: A ju ka dalë në përgjim Ditmir Bushati? Ministri: Gjuhë e përdalë! Krimin e doni për politikë! - Shqiptarja.com 22h - Shqiptarja
Ish-ndihmësi i Ahmet Krasniqit: S’ka dyshim, Shteti shqiptar e di kush e vrau Kolonelin 22h - Infokusi
“Një hap para për NATO dhe BE”, Thaçi: Referndumi përcakton të ardhmen tonë 23h - Almakos
Paloka i reagon Bushtatit 23h - Bota Sot
Të hënën mbi 1 mijë trupa ushtarake ‘pushtojnë’ sheshin ‘Nënë Tereza’ 23h - Gazeta 55
Lluka: Jemi në proces të krijimit të qendrave kreative në shkollat e mesme 23h - Epoka e re
Hoti: Kosova s’është mbretëri 23h - Epoka e re
Kryebashkiaku i Krujës mbron parcelat me kanabis, ndan paratë me kriminelët 23h - Gazeta 55
I dërguari i Shullazit takoi Arta Markun? 23h - Gazeta 55
Ditmir Bushati i lidhur me Bajrin, bashkëpunoi për votat në Shkodër 23h - Gazeta 55
Parkimi publik, Veliaj: Po ndërtojmë një mini-Europë shqiptare 23h - Balkanweb
Gazetari zbulon vrasjet që akuzohet grupi "Bajri" 23h - Gazeta 55
Monitorimi online i bizneseve, PD: Tenderi 15 mln euro abuziv 23h - Bold News
Kushte të mjerueshme nëpër kampet e refugjatëve në Greqi 1d - Periskopi
PD: Qeveria tender korruptiv për monitorimin e Tatimeve, 100 mln euro dëm bizneseve 1d - RTV Oranews
Barton tallet keq me Neymar: Është Kim Kardashiani i futbollit 1d - Kohajone
Safet Bajri, cili është “i forti” i Shkodrës që akuzohet në Belgjikë 1d - Abcnews
Monitorimi online i bizneseve, PD: Tenderi 15 mln euro, abuziv 1d - Gazeta - shqip
Papa viziton shtetet e Baltikut 1d - Klan Kosova
(Jo gjithmonë) Urdhëri ka bishtin prapa! 1d - Ina-online
Haxhiu: PSD tregon hipokrizi nëse nuk na bashkohet në protestë 1d - Almakos
Rrëfen kosovari i cili jeton me plumb gome afër zemrës nga viti 2007Temat: 1d - Indeksonline
MPMS-ja me marrëveshje për aftësim profesional 1d - Epoka e re
Publikohet video se si u arrestuan 11 anëtarët e bandës shqiptare 1d - Insajderi
Ideja e Thaçit për “korrigjim” kufijsh merr kahe tjetër 1d - Insajderi
Europa po kthehet djathtas 1d - Koha
Afrohet protesta, ashpërsohet fjalori i PDK-së ndaj VV-së 1d - Zeri
5 pyetje për Bushatin, Edi Paloka: Sa herë je takuar me Bajrot? 1d - Bold News
PS nis punën me bazën për zgjedhjet e ardhshme 1d - Gazeta Dita
Vasili për Markun: Sa naive e shkreta, nuk e di që do jetë thjesht një kufomë më shumë në listën e Ramës 1d - Hashtag
“Banda e “Bajrajve” ka nën kontroll qytetin e Shkodrës”/ Çfarë paralajmëroi deputeti Salianji pak ditë më parë? 1d - Sot
Dhurata Hoxha ka një mesazh për të rinjtë para liberalizimit të vizave 1d - Kosova Sot
Harrohet demarkacioni me Malin e Zi 1d - Aktuale
U arrestuan 11 por jo kreu i grupit, deklarata e fortë e Artan Hoxhës 1d - Albeu
LËKUNDJE TOKE DHE GJATË NATËS, I FUNDIT NË LESHNICË TË KORÇËS 1d - Starplus-tv
Ish-ministri i Ramës i “përvishet” Markut/ Dosja po rritet me shpejtësi marramendëse 1d - Citynews
KANBERRA – Australia blen nëntë fregata britanike me vlerë 26 miliardë dollarë 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
PD: Vëllai i Xhafës kontrollon lojrat e fatit
lajmifundit.al
PD: Vëllai i Xhafës kontrollon lojrat e fatit
8d - Lajmifundit

Fatmir Xhafa ka mbrojtur vëllain e tij, Agron Xhafa që paratë e aktivitetiit të vet kriminal në trafikun e drogës e ka konvertuar në biznesin e lorave të fatit. Kompanitë e basteve që sipas t dhënave dhe statistikave që janë publikuar sot, kanë marr