beta
Ja sa vite burg rrezikon Albin Kurti 00:59 - ... Amnesty International: Hetim aksioneve t Policis ndaj Opozits 00:59 - ... Rexhepi Selimi u ndje keq nga gazi lotsjells (VIDEO) 00:59 - ... KMDLNj vizitoi Fisnik Ismailin, ja far u ka thn ai 00:59 - ... Ja cili deputet hodhi gazin lotsjells n hollin e Kuvendit (VIDEO) 00:59 - ... Arrestimi i Haxhi Shals dhe Ismail Kurteshit, ja cfar thot Policia 00:59 - ... Arrestohet edhe Ismajl Kurteshi (FOTO LAJM) 00:59 - ... Krasniqi: Kosova si Korea e Veriut, shihemi n rrug! 00:59 - ... Deda: Suspendimi i opozits, fundi i Qeveris Mustafa-Thai 00:59 - ... Ja deputett e arrestuar dhe n arrati. Kush e ka rradhn?! (FOTO LAJM) 00:59 - ... Momenti i shoqrimit te Fisnik Ismailit (VIDEO) 00:59 - ... Arrestohet edhe deputeti Haxhi Shala 00:59 - ... Seanca mbahet n salln kryesore t Kuvendit (LIVE) 00:59 - ... Ku ka t drejt "krimineli" Albin Kurti? 00:59 - ... Momenti i arrestimit t deputetit Ismajl Kurteshi (VIDEO) 00:59 - ... Banort e nj fshati n Bulqiz nuk e din kush sht president 23:51 - ... Gjermania do t drgoj 1200 ushtar kundr ISIS 23:30 - ... Shqiptarja i krkon 20 mij euro dmshprblim italianit pr shkak t ndarjes 22:15 - ... SHNIM/ Faqja e Beqjs dhe rrngalla-ambulanc e Puks 21:46 - ... 4 vjet nga vdekja, kush ishte Leka Zogu i Par (FOTO LAJM) 20:57 - ... Ristvski: Nga viti i ardhshëm shkollor do të mund të ketë mësim në gjuhën boshnjake 20:43 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencës Spiro Ristovski duke iu përgjigjur pyetjes së depu... Sërish gaz lotësjellës në Kuvendin e Kosovës, opozita me 5 deputetë të arrestuar 20:14 - mia.mk Prishtinë 30 nëntor 2015 (MIA) - Arrin në katër numri i deputetëve të Kuvendit të Kosovës të arrestuar, pasi policia kon... Sanksionet ruse mund të shtojnë së paku edhe pesë miliardë dollarë në deficitin aktual të buxhetit të Turqisë 20:14 - mia.mk Stamboll, 30 nëntor 2015 (MIA) - Sanksionet ruse veçmë vitin e ardhshëm mund të japin pesë miliardë dollarë më pak në de... KSHZ: Emetimi i letrave me vlerë dhe bonove shtetërore nuk lidhet me organizimin e zgjedhjeve 20:12 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në seancën e djeshme me shumicë votash nga numri i përgji... LSDM: Vendimi i KSHZ-së është politik dhe në dëm të qytetarëve 20:12 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Vendimi i Komisionit shtetëror të zgjedhjeve se emetimi i letrave me vlerë dhe bonove shte... Kur Edi Rama e quante Luftn Nacional-lirimtare "Luft Civile" 20:05 - ... Nishani: T angazhuar pr arritjen e objektivave t klims 20:05 - ... Ivanov në KOP21: Retorikën sipërfaqësore ta zëvendësojmë me vepra 19:52 - mia.mk Paris, 30 nëntor 2015 (MIA) - Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov iu drejtua 150 shefave të shteteve dhe... Dy gra zgjidhen gjyqtare n Gjykats Kushtetuese 19:44 - kosova.com Prishtin, 30 nntor 2015 - Deputett e pozits kan zgjedhur Gresa Cakaj-Nimanin dhe Selvete Gerxhaliun si gjyqtare t Gjykat... Dimovski: Me propozimin për mediet LSDM na kthen 40 vjet mbrapa 19:44 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Për VMRO-DPMNE-në nuk është i pranueshëm propozimi siç kishte nga LSDM-ja, shteti të ketë ... Shprthen n dhun protesta kundr gjendjes s jashtzakonshme n Franc 19:40 - ... Gruevski: Nëse do të kishim shpenzuar në mënyrë të panevojshme, nuk do tp ishim vendi i 4-t evropian me debitim më të ulët 19:24 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Kryeministri Nikolla Gruevski sot duke iu përgjigjur pyetjes së deputetëve theksoi se në q... Mbi 120 qytetarë të Kosovës të cilët kanë luftuar për SHI-në janë kthyer në Kosovë 19:20 - mia.mk Prishtinë, 30 nëntor 2015 (MIA) - Mbi 120 shtetas kosovarë, të cilët kanë luftuar në anën e "Shtetit Islamik, janë kthye... LSDM-ja do të kërkojë që përfaqësuesit e mediumeve të përfshihen në negociata 19:18 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Ekipi negociues i LSDM-së do të propozojë që përfaqësuesit e mediave dhe organizatave të g... Beqaj pezullon shoferin pas skandalit me autoambulancn n Puk (VIDEO) 19:12 - ... Ivanov-Cipras: I domosdoshëm dialogu për ndërtimin e masave të besimit 18:59 - mia.mk Paris, 30 nëntor 2015 (MIA) - Presidenti Gjorgje Ivanov në margjinat e Konferencës për ndryshimet klimatike KOP21 në Par... Gruevski: Qeveria bënë orvatje maksimale që subvencionet të pagohen në kohë 18:59 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Në pjesën e pasdites të seancës kuvendore ku janë parashtruar pyetjet e deputetëve, Pançe ... T mrkurn, vendimi i NATO-s pr Malin e Zi 18:55 - kosova.com Bruksel, 30 nntor 2015 - Vendimi prfundimtar pr ftesn e Malit t Zi n NATO do t mrret t mrkurn, ka thn sekretari i prgjit... Prodhimet cilsore t Kosovs, n tregun evropian 18:53 - kosova.com Prishtin, 30 nntor 2015 - Produktet t cilat prodhohen n Kosov nga pronart e ktyre kompanive po vlersohen t jen cilsore d... Gruevski-Zanier: Maqedonia dhe OSBE-ja bashkëpunojnë në të gjitha sferat 18:34 - mia.mk Shkup, 30 nëntor 2015 (MIA) - Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë Nikolla Gruevski sot realizoi takim me sek... Edhe Rrustem Mustafa Remi heq dor nga mandati i deputetit 18:28 - kosova.com Prishtin, 30 nntor 2015 - Deputeti i PDK-s, Rrustem Mustafa Remi, ka njoftuar se ka dorzuar mandatin e deputetit, pak o... Ambasadat dhe zyra e BE-s: T rikthehet dialogu, n veanti n Kuvend 18:28 - kosova.com Prishtin, 30 nntor 2015 - Ambasadat e shteteve antare t BE-s q gjenden n Kosov si dhe prfaqsuesi special i Bashkimit Evr... Putin firmos dekretin, sanksione t posame ekonomike ndaj Turqis 18:25 - ... "Kaubojsi" do shkoj n Kuvend me Rolls Royce 18:23 - ... Shtyhet serish mbledhja e Komisionit anketues pr bombat 17:58 - ... Bankers krcnon qeverin: Zhbllokoni llogarit ose ndrpresim punn 17:57 - ... Deputett Shala dhe Kurteshi jan ndaluar me urdhr t prokurit 17:35 - kosova.com Prishtin, 30 nntor 2015 - Policia e Kosovs nprmjet nj komunikate pr media sqaron ndalimin e dy deputetve Haxhi Shala dhe... Ivanov takon Obamn n Paris: Maqedonia t bhet antare e NATO-s 17:31 - ... PD: 120 milion euro mikes s Rams, makinat e Vilms merren me analizat e shqiptarve 17:30 - ... Gruevski vihet n shnjestrn e deputetve opozitar 17:12 - kosova.com Shkup, 30 nntor 2015 - Deputett e opozits e kan pritur me akuza t rnda kryeministrin maqedonas, Nikola Gruevski, n seanc...