rtvnp.rs
SDP: ”Zašto policija štiti nasilnike?”
ria.ru
Сущенко перед этапом запихнули в “Матросскую тишину”
alarab.co.uk
خارجيات / وزير العدل التركي: إطلاق سراح القس الأمريكي لم يتخذ بناء على ضغوط أو تعليمات
theguardian.com
South Korea and China relations warming but chilly restrictions remain
nezavisne.com
Makedonija danas otvara pregovore o priključenju NATO?
arabic.sputniknews.com
خاشقجي في مقاله الأخير: العالم العربي "يحتاج إلى حرية الصحافة"
mzhe-ks.net
Kosovë, sektori i minierave në fokus të investitorëve kanadezë
rtsh.al
73% e lojtarëve aktivë të basteve pranojnë përjetimin e stresit
alaraby.co.uk
تطورات جديدة في قضية خاشقجي: تشكيك أوروبي وأمريكي في تسجيلات مقتله
lci.fr
Données personnelles: la Cnil épingle Malakoff-Médéric et Humanis
mia.mk
“Bombë” e re, për ta ndaluar diasporën e Kërçovës të votojë, TAV i ka propozuar Janakiesit ta vonojë avionin në qiell
arabic.sputniknews.com
زيدان وكوبيتش يبحثان استكمال التحقيقات بجرائم داعش ضد العراقيين - قناة التغيير الفضائية
youm7.com
قبل أيام من الإضراب العام..الطبوبي والشاهد في لقاء ثان في أقل من أسبوع: الاتفاق على استئناف مفاوضات لجنة 5 زائد 5 غدا وعقد لقاء آخر الاثنين المقبل ل
rtvbn.com
Planinčević: Dodik želi da udavi sve što nije SNSD
telegrafi.com
Kuvendi s’fut në rend dite shtesat për fëmijë, Donika Kadaj: Turp deputetëve
Femme rurale Nouvelles mesures pour l’autonomisation économique et sociale
almasdarnews.com
Egyptian mediators race to restore calm in Gaza
danas.rs
Популациона политика, како ускладити жеље и могућности
arabic.sputniknews.com
لهذه الأسباب حادثة خاشقجي قد تضع مستقبل ابن سلمان على المحك
sot.com.al
Zbulohet dokumenti/ Taulanti dhe Bego udhëtuan me të njëjtën makinë që në 2014-ën
almarkazia.com
وفد من وزارة الصناعة ويونيدو يزور إيطاليا لصقل الخبرات في اقامة وتشغيل المناطق الصناعية الحديثة
ATA - Albanian Telegraphic Agency 16.05. 14:21

Tirana si Parisi, me stacion të ri teknologjik

TIRANË, 16 maj/ATSH/-Tirana dhe Parisi janë dy stacionet e reja të teknologjisë. Ndërsa ka vlerësuar Shqiptarët si të etur për teknologjinë e Informacionit, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është shprehur gjatë prezantimit të projektit për transformimin e Piramidës, se kjo e fundit do të ngrej»»»

ata.gov.al