almasdarnews.com
Breaking: Syrian Army launches heavy attack on rebel bases near Turkish military post
napoli.repubblica.it
Napoli, a teatro con Repubblica: sconti per 6 spettacoli
alpenews.al
FOTOT: Detaje nga Këshilli Kombëtar i PD dhe zgjedhjet formale, Berisha nxin e steron kur voton
sot.com.al
Edi Paloka: PD mori vendimin, do rrëzojmë Ramën me protesta masive
alpenews.al
Paloka konfirmon marrëveshjen Rama-Basha
sozcu.com.tr
Kızı Diğdem Uslu'yu öldüren babadan kan donduran ifadeler
boldnews.al
Paloka: Protestë deri në rrëzimin e Ramës, qeveri tranzitore për organizimin e zgjedhjeve
sot.com.al
“ESKOBARI I BALLKANIT”/ Qelia “Vip” ku po “strehohet” Kelmend Balili, aty ndodhet edhe…
breakingthenews.net
Blackwater Could Replace US Military in Syria: Former Official
shekulli.com.al
Rama në krah të Veliajt, e konfirmon për një mandat të dytë
kallxo.com
Analistët përkrahin Haradinajn: Taksa të mos hiqet pa garancinë e ndërkombëtarëve
boldnews.al
Edi Paloka zbulon vendimet e PD-së: Rrëzimi i Ramës dhe qeveri tranzitore
lci.fr
"Gilets jaunes" : le point sur les rassemblements, région par région
tetovasot.com
Mospjesëmarrja në ekipin negociues - veprim i duhur ?
lapsi.al
Incidenti në Qytet Studenti/ "Dil jashtë, dil jashtë tani!", çfarë i tha studentja kryeministrit që u revoltua (Zbardhet biseda)
alpenews.al
Zbulohen lidhjet e reja të Ramës me Balilin, grekët arrestojnë shefin…
bijeljina.org
Bijeljina se priprema za gradnju sportske dvorane
balkanweb.com
Idrizi: Tentakulat e Greqisë janë brenda politikës shqiptare
botasot.info
Vendimi i Këshillit Kombëtar të PD: Qeveri kalimtare për përgatitjen e zgjedhjeve
gazetablic.com
Bajram Gecaj dematon Xhavit Halitin për FARK-un: Vëllai im Samiu ishte FARK-ist dhe sot është veteran i luftës
almarkazia.com
بري يستقبل وزير الخارجية العراقي
dostor.org
المعهد القومى للإدارة يختتم برنامجه التدريبي «تأهيل وتطوير القيادات الوسطى» - بوابة الشروق
alpenews.al
Basha: Është detyrë e PD-së t’ua kthejë shqiptarëve besimin se Shqipëria mund të bëhet
maghress.com
نص كلمة "أبو الغيط" خلال مؤتمر "المشرق حول التمكين الاقتصادي للمرأة"
eremnews.com
متظاهرو «السترات الصفراء» يتجمّعون في باريس
kurir.rs
Veljanovski: Nećemo više postavljati pitanja Aleksandru Vučiću jer nema smisla
rs.n1info.com
Protest 1 od 5 miliona u Nišu: Srbija je ustala i ne može se zaustaviti
rs.n1info.com
Branislav Trifunović: Ne želim da sahranjujem opoziciju, već želim da se trgnu
arabic.sputniknews.com
صحة الوفاق تطالب المتقاتلين بجنوب طرابلس بعدم التعرض لسائقي سيارات الإسعاف
Agi 16.05.2018. 12:44

Un ramadan informatico per i turchi?

Il ramadan è alle porte e il mondo islamico si prepara al mese di digiuno, uno dei cinque pilastri che ogni buon musulmano deve seguire. Da quest’anno però, in Turchia l’astinenza oltre che cibo, bevande, sigarette e pensieri peccaminosi, potrebbe arrivare a investire anche il web. A pochi giorni d»»»

agi.it