atvbl.com
Меркелова се због дехидрације тресла уочи састанка са Зеленским (ВИДЕО)
interfax.ru
Исаев: Бюджетные расходы в 2019 году будут увеличены на 256,5 млрд рублей
arabic.sputniknews.com
البنتاغون: مقاتلات أمريكية تتجه إلى الخليج
nezavisne.com
VOĆE I POVRĆE SKUPLJE OD MESA Borovnice koštaju 18, peršun 9 KM
breakingthenews.net
Trump reportedly discussed firing Fed chair Jerome Powell over rate hikes
danas.rs
DRI: Greške i nepravilnosti tokom 2018. u vrednosti od 217 milijardi dinara
evz.ro
VIORICA DANCILA: Moţiunea de cenzură nu a fost tratată cu seriozitate
thesun.co.uk
James Carafano: Iran and Trump -- Here's what's really going on
dnevnik.ba
PREDSJEDNICA SE NAPOKON OGLASILA O MILANOVIĆU: Ovakvu reakciju nitko nije očekivao
lesechos.fr
Washington envoie des renforts au Moyen-Orient, l’Iran fait monter la pression
al-sharq.com
قطر تطالب بوقف تقدم القوات المسلحة
Une équipe de HCR commence à enregistrer des immigrants en prélude de leur rapatriement.
gazetainfokus.com
Prokuroria kosovare dhe gjermane po bastisin qendra “Call Center” në Prishtinë e Ferizaj
balkanweb.com
"Po luftojmë edhe për ty", Bylykbashi i jep mesazhin e fortë prokurorit
koha.net
Grupi i Vishegradit: Për Ballkanin Perëndimor fjalët t’i kthejmë në vepra
sot.com.al
Apel ambasadorëve!!! Luan Rama u thur poezi…Merren vetëm me çështje të mëdha, të “voglat”, nuk janë për ta!
. :

»»»