fokus.ba
Pogledajte kako je izgledala akcija hapšenja trojice narkodilera (VIDEO)
expert.bg
Владимир Путин: Руснаците ще идат в рая при евентуална ядрена война
Conte: sabato Cdm, se serve nuova delibera su fisco la faremo
business-magazine.ba
Deveti Sajam stipendija Univerziteta u Sarajevu
shekulli.com.al
Vodhën mbi 7 tonë naftë në Berat, në pranga 3 persona
alwafd.news
محافظ القليوبية يستقبل رئيس «قضايا الدولة» لإفتتاح فرع الهيئة الجديد ببنها - أخبار مصر
lettera43.it
M5s avverte la Lega: modifiche al decreto fiscale o salta tutto
lesechos.fr
«Bébés sans bras» : des parlementaires demandent des comptes aux autorités sanitaires
portfolio.hu
Erősödéssel zárt Budapest
alwafd.news
الرزاز في لقاء شبابي استجابة لمبادرة أطلقتها مواقع التواصل 
24.com.eg
"حماة الوطن": زيارة السيسي لروسيا حققت نجاحًا مبهرًا
alaraby.co.uk
شاهد.. رجل بن سلمان في القنصلية يوم اختفاء "خاشقجي"
avaz.ba
​Orban podržao kandidaturu Manfreda Webera za novog čelnika Evropske komisije
vizionplus.tv
Guroret e Krujës – Ministria nis revokimin e 4 lejeve, në Krastë-Verjon do hiqen të gjitha
france24.com
L’ONU s’engage à coopérer avec l’UA pour résoudre les problèmes de l’Afrique
boldnews.al
Duma injoron Topallin dhe Bregun/ “Janë humbje kohe”
ilmessaggero.it
Strada dei Parchi, Toninelli: standard di sicurezza inadeguati
syri.net
“Brexit”, Bashkimi Europian shfaqet pro zgjatjes së periudhës së tranzicionit
regnum.ru
Сальвини: Мне предлагают пост в Еврокомиссии, но я подожду выборов
alaraby.co.uk
Picture shows Saudi prince’s aide entering consulate hours before Khashoggi’s disappearance
alsat-m.tv
Publikohet artikulli i fundit i gazetarit, e dorëzoi 1 ditë para zhdukjes
monitor.bg
В политиката на Тръмп "Америка на първо място" къде са човешките права?
oslobodjenje.ba
U Bihać svakodnevno dolazi 100 migranata
akhbarelyom.com
'مدبولي': اجتماعات لكل محافظ مع الرئيس لعرض التحديات.. ورفع درجة الطوارئ بالمحافظات
Crimea teen gunman spoke of bullying revenge; investigators seek motive
gulfnews.com
One year after IS ‘defeat,’ Syria’s Raqa still in fear
Bold News 13.06. 12:47

Jepni shtëpi me qira gjatë sezonit turistik? Ja paralajmërimi i Tatimeve

Drejtoria e Përgjithshme të Tatimeve ka njoftuar të gjithë individët që shfrytëzojnë shtëpitë apo apartamente për t’i dhënë me qira, të deklarojnë të ardhurat e përfituara prej tyre. Përfituesi i të ardhurave (pronari i shtëpisë dhe apartamentit) është i detyruar që të paguajë tatim në burim në mas»»»

boldnews.al