almasdarnews.com
Breaking: Syrian Army launches heavy attack on rebel bases near Turkish military post
napoli.repubblica.it
Napoli, a teatro con Repubblica: sconti per 6 spettacoli
alpenews.al
FOTOT: Detaje nga Këshilli Kombëtar i PD dhe zgjedhjet formale, Berisha nxin e steron kur voton
sot.com.al
Edi Paloka: PD mori vendimin, do rrëzojmë Ramën me protesta masive
alpenews.al
Paloka konfirmon marrëveshjen Rama-Basha
sozcu.com.tr
Kızı Diğdem Uslu'yu öldüren babadan kan donduran ifadeler
boldnews.al
Paloka: Protestë deri në rrëzimin e Ramës, qeveri tranzitore për organizimin e zgjedhjeve
sot.com.al
“ESKOBARI I BALLKANIT”/ Qelia “Vip” ku po “strehohet” Kelmend Balili, aty ndodhet edhe…
breakingthenews.net
Blackwater Could Replace US Military in Syria: Former Official
shekulli.com.al
Rama në krah të Veliajt, e konfirmon për një mandat të dytë
kallxo.com
Analistët përkrahin Haradinajn: Taksa të mos hiqet pa garancinë e ndërkombëtarëve
boldnews.al
Edi Paloka zbulon vendimet e PD-së: Rrëzimi i Ramës dhe qeveri tranzitore
lci.fr
"Gilets jaunes" : le point sur les rassemblements, région par région
tetovasot.com
Mospjesëmarrja në ekipin negociues - veprim i duhur ?
lapsi.al
Incidenti në Qytet Studenti/ "Dil jashtë, dil jashtë tani!", çfarë i tha studentja kryeministrit që u revoltua (Zbardhet biseda)
alpenews.al
Zbulohen lidhjet e reja të Ramës me Balilin, grekët arrestojnë shefin…
bijeljina.org
Bijeljina se priprema za gradnju sportske dvorane
balkanweb.com
Idrizi: Tentakulat e Greqisë janë brenda politikës shqiptare
botasot.info
Vendimi i Këshillit Kombëtar të PD: Qeveri kalimtare për përgatitjen e zgjedhjeve
gazetablic.com
Bajram Gecaj dematon Xhavit Halitin për FARK-un: Vëllai im Samiu ishte FARK-ist dhe sot është veteran i luftës
almarkazia.com
بري يستقبل وزير الخارجية العراقي
dostor.org
المعهد القومى للإدارة يختتم برنامجه التدريبي «تأهيل وتطوير القيادات الوسطى» - بوابة الشروق
alpenews.al
Basha: Është detyrë e PD-së t’ua kthejë shqiptarëve besimin se Shqipëria mund të bëhet
maghress.com
نص كلمة "أبو الغيط" خلال مؤتمر "المشرق حول التمكين الاقتصادي للمرأة"
eremnews.com
متظاهرو «السترات الصفراء» يتجمّعون في باريس
kurir.rs
Veljanovski: Nećemo više postavljati pitanja Aleksandru Vučiću jer nema smisla
rs.n1info.com
Protest 1 od 5 miliona u Nišu: Srbija je ustala i ne može se zaustaviti
rs.n1info.com
Branislav Trifunović: Ne želim da sahranjujem opoziciju, već želim da se trgnu
arabic.sputniknews.com
صحة الوفاق تطالب المتقاتلين بجنوب طرابلس بعدم التعرض لسائقي سيارات الإسعاف
Repubblica 16.05.2018. 14:25

Manifesti contro aborto a Roma, Campidoglio avvia la rimozione

(ansa) E' iniziata la rimozione dei manifesti antiabortisti affissi su alcune plance della Capitale su spazi pubblicitari gestiti da privati. Le affissioni sono distribuite soprattutto nella zona del Municipio II di Roma, in particolare nei pressi di piazza Bologna. A provvedere alla rimozione dei »»»

roma.repubblica.it