Dosja “Tahiri”/ Zbardhet dëshmia e biznesmenit: Ja kush më kërkoi që skafin tim ta perdorte Saimir Tahiri [etleboro.org]
Dosja “Tahiri”/ Zbardhet dëshmia e biznesmenit: Ja kush më kërkoi që skafin tim ta perdorte Saimir Tahiri
www.tetovasot.com
Dosja “Tahiri”/ Zbardhet dëshmia e biznesmenit: Ja kush më kërkoi që skafin tim ta perdorte Saimir Tahiri
95d - Tetova Sot

Saimir Tahiri ka udhëtuar drejt Greqisë në 2014 (kur ishte ministër) me skafin privat në emër të Orges Liperit dhe mandej është kthyer me Audin e Habilajve (Audi 007 që ua kishte shitur vetë). Kështu deklaroi sot prokurori gjatë seancës tek Krimet e