alpenews.al
Paloka konfirmon marrëveshjen Rama-Basha
sozcu.com.tr
Kızı Diğdem Uslu'yu öldüren babadan kan donduran ifadeler
boldnews.al
Paloka: Protestë deri në rrëzimin e Ramës, qeveri tranzitore për organizimin e zgjedhjeve
sot.com.al
“ESKOBARI I BALLKANIT”/ Qelia “Vip” ku po “strehohet” Kelmend Balili, aty ndodhet edhe…
breakingthenews.net
Blackwater Could Replace US Military in Syria: Former Official
shekulli.com.al
Rama në krah të Veliajt, e konfirmon për një mandat të dytë
kallxo.com
Analistët përkrahin Haradinajn: Taksa të mos hiqet pa garancinë e ndërkombëtarëve
boldnews.al
Edi Paloka zbulon vendimet e PD-së: Rrëzimi i Ramës dhe qeveri tranzitore
lci.fr
"Gilets jaunes" : le point sur les rassemblements, région par région
tetovasot.com
Mospjesëmarrja në ekipin negociues - veprim i duhur ?
lapsi.al
Incidenti në Qytet Studenti/ "Dil jashtë, dil jashtë tani!", çfarë i tha studentja kryeministrit që u revoltua (Zbardhet biseda)
alpenews.al
Zbulohen lidhjet e reja të Ramës me Balilin, grekët arrestojnë shefin…
bijeljina.org
Bijeljina se priprema za gradnju sportske dvorane
balkanweb.com
Idrizi: Tentakulat e Greqisë janë brenda politikës shqiptare
botasot.info
Vendimi i Këshillit Kombëtar të PD: Qeveri kalimtare për përgatitjen e zgjedhjeve
gazetablic.com
Bajram Gecaj dematon Xhavit Halitin për FARK-un: Vëllai im Samiu ishte FARK-ist dhe sot është veteran i luftës
almarkazia.com
بري يستقبل وزير الخارجية العراقي
dostor.org
المعهد القومى للإدارة يختتم برنامجه التدريبي «تأهيل وتطوير القيادات الوسطى» - بوابة الشروق
alpenews.al
Basha: Është detyrë e PD-së t’ua kthejë shqiptarëve besimin se Shqipëria mund të bëhet
maghress.com
نص كلمة "أبو الغيط" خلال مؤتمر "المشرق حول التمكين الاقتصادي للمرأة"
eremnews.com
متظاهرو «السترات الصفراء» يتجمّعون في باريس
rs.n1info.com
Protest 1 od 5 miliona u Nišu: Srbija je ustala i ne može se zaustaviti
kurir.rs
Veljanovski: Nećemo više postavljati pitanja Aleksandru Vučiću jer nema smisla
rs.n1info.com
Branislav Trifunović: Ne želim da sahranjujem opoziciju, već želim da se trgnu
arabic.sputniknews.com
صحة الوفاق تطالب المتقاتلين بجنوب طرابلس بعدم التعرض لسائقي سيارات الإسعاف
cna.al
Grida Duma ka një këshillë për Bashën
ina-online.net
Kosovë-Serbi: Qëndrim i ri i diplomacisë në Tiranë?
ntv.com.tr
“Bizi Bölemeyecekler”
in.reuters.com
Tunisian union calls new nationwide strike to press wage demands
aawsat.com
Tunisian Soldiers Hurt in October Suicide Attack Reject Remuneration
economica.net
Monica Pop şi analiza sistemului medical: Interese meschine inversează procentele
Sozcu 16.05.2018. 15:49

Bahçeyi düzenlerken buldular… İçini açtıklarında gözlerine inanamadılar!

social-facebook social-twitter social-googleplus ABD'de bahçelerini düzenleyen bir çift toprağa gömülü bir kasa buldu. Çift kasayı açtıklarında mücevherler ve nakit parayla karşılaştı. ABD’nin New York şehrinde yaşayan Matthew ve Maria Emanuel çifti, evlerinin bahçesini düzenlemek istedi. Emanuel ç»»»

sozcu.com.tr