Covid-19 në Kosovë: 14 viktima dhe 639 të infektuar me koronavirus
ina-online.net
Kosova, me shpejtim drejt Vetëvendosjes
ina-online.net
Bulliqi i LVV-së fiton pa balotazh me 51.6 % në Podujevë, Lista Serbe në Mitrovicën e Veriut
ina-online.net
Në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme
ina-online.net
Çfarë vendi do të zërë BE në skenën botërore?
Kryetari i ardhshëm i Podujevës “kursimtar” i madh, 43 mijë euro në bankëTë ngjashme
ina-online.net
“Favira” së shpejti edhe në farmacitë e vendit, Shabani: Të merret vetëm me rekomandim nga mjeku
periskopi.com
Asistentja e Vjosa Osmanit pas humbjes së LDK-së në Llap: "Efekti Vjosë" - Periskopi
abcnews.al
I mposhti Vetëvendosje, Mustafa pranon humbjen në Podujevë: Njëri të fitonte
Kryetari i ardhshëm i Podujevës “kursimtar” i madh, 43 mijë euro në bankë
periskopi.com
Pas fitores së Bulliqit në Llap, Mimoza Kusari 'harron' Alternativën: Flet si anëtare e VV-së - Periskopi
tvklan.al
Përplasjet diplomatike Serbi-Mali i Zi
indeksonline.net
Këshilltarja e Vjosës: Ju mund t’i përjashtoni por sovrani nuk i përjashton kurrë, ata triumfojnë!
epokaere.com
Shefi i BE-së në Kosovë vlerëson pjesëmarrjen dhe mbarëvajtjen e zgjedhjeve në Podujevë e Mitrovicë të Veriut
rtv21.tv
Shpejtim Bulliqi-kryetari i ri i Podujevës
ina-online.net
UT do ti ndaj titullin Doctor Honoris Causa, Ali Ahmetit
gazetablic.com
Pacolli pas fitorës në Podujevë: Shumë shpejtë edhe në Qeveri
rtv21.tv
Kusari-Lila: Pas fitores në Podujevë, ndryshimi i radhës në krejt Kosovën
shqiptarja.com
LVV fiton Podujevën, Lista Serbe nuk e lëshon Mitrovicën e Veriut
abcnews.al
Rinumërimi i votave në Uiskonsin rikonfirmon fitoren e Biden
insajderi.com
Tërmkolli: Isë, Agim, Lutë, Vjosë, ecni në shtëpi
boldnews.al
BE propozon aleancë të re me SHBA pas humbjes së Trump përballë kërcënimit të Kinës
epokaere.com
Melihate Tërmkolli: Isë, Agim, Lutë e Vjosë, ecni në shtëpi
abcnews.al
Fituan Podujevën, simpatizantët e Vetëvendosjes harrojnë koronavirusin, festë në rrugë
lajmifundit.al
Vetëvendosje fiton Podujevën, Kurti: Ishte referendum, festa nuk përfundon sonte
telegrafi.com
Ahmeti uron Bulliqin për fitoren në Podujevë
koha.net
KOHA vazhdon traditën e shpalljes së më të mirëve në sport
gazetaexpress.com
PodujeVVa
kallxo.com
Grumbull i njerëzve pas fitore së Vetëvendosjes, Albin Kurti i kërkon shpërndarjen pasi përfundojnë fjalimet
americaneye.al
Fitorja e Vetëvendosjes në bastionin e LDK, Kurti: Ky ishte një referendum
syri.net
Transformimi i PD-së
newsbomb.al
Akuzat e PD, Bushati përgënjeshtron Zhupën: Asnjë aplikues, jashtë Programit të Rindërtimit
koha.net
Një i ndaluar për 48 orë dhe një person në kërkim për sulmin ndaj arbitrave në Viti
Humbja e LDK-së në Podujevë, Hotit i bëhet thirrje të dorëhiqet
abcnews.al
Denoncim i PD-së për rindërtimin, PS: Qytetari nuk aplikoi në kohë
gazeta-shqip.com
Keni nevojë për një ristart në karrierën tuaj? Merr jetë nisma e Grida Dumës ‘Mos Prit’

Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete

Abcnews 27.10. 17:47

Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete

Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 21,994 raste të reja me koronavirus, nga 174,398 teste të kryera. Po ashtu, autoritetet e vendit konfirmuan se brenda ditës, si pasojë e koronavirusit kanë ndërruar jetë edhe 221 qytetarë. Rajoni me numrin më të lartë të të infektuarve është Lombardia ku»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.