gazetainfokus.com
A do të mungojë deputeti i PSD-së në seancën e shpërndarjes së Kuvendit?
klankosova.tv
Lista Serbe nuk merr pjesë në seancën e shpërndarjes së Kuvendit
insajderi.com
Veseli: Mos e dhashtë zoti të ketë më kuvend dembel si ky
rtsh.al
PD i kërkon prokurorisë verifikimin e kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku
indeksonline.net
Krasniqi i PDK-së konsultohet me deputetët e VV-së për shpërndarjen e Kuvendit
Sejdiu: Po NISMËS dhe AKR-së, jo PDK-së e VV-së - RTV21
Kuvendi i Kosovës pritet të marrë vendimin për shpërndarjen e legjislaturës
Në prag të shpërndarjes së Kuvendit, deputetët kërkojnë debat
gazetaexpress.com
Është koha e Vjosës dhe AlbinitTe fundit
aa.com.tr
OKB: 3 milionë njerëz rrezikohen nga sulmet në veriperëndim të Sirisë
sport.cna.al
Starton Kategoria Superiore, ja kur luhen ndeshjet e kësaj jave
lexo.com.al
Trump paralajmëron njoftimin e rëndësishëm për fëmijët që lindin në SHBA
lexo.com.al
Sende të shpërndara, makina të shkatërruara dhe fëmijë të tmerruar, FOTO dramatike nga aksidenti i Lezhës
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 22/08/2019
Kthjellim politik në Sudan: Një kryeministër i ri për periudhën post-diktaturë, kush është Abdalla Hamdok
infoglobi.com
Kryeministrat e papërfunduar
“Make Romania Great Again”, dhurata e Donald Trump për homologun e tij
gazetaexpress.com
Nis sot pelegrinazhi i madh botëror në malin e Tomorrit. Fluks i paparë nga data 18-25 gusht, parashikohet mbi 700 mijë pelegrinëTe fundit
infoglobi.com
Deputetët nesër i japin fund legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Kosovës
infoglobi.com
Ilir Deda largohet nga Alternativa, cilit subjekt do t’i bashkohet?
infoglobi.com
Mimikria e hoxhës “patriot” dhe miopia e shtypit
gazetainfokus.com
A do të jap dorëheqje Behgjet Pacolli nga AKR-ja?
sot.com.al
Po tentonte të kalonte nga Porti i Durrësit me dokumente false, Policia i zbulon skemën turistit dhe e arreston
rtsh.al
Franca kundër Gjermanisë për Brexit
shqiptarja.com
Raketa amerikane që mund të ringjallë luftën e ftohtë. Rusia dhe Kina kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të KS
koha.mk
A u çel vërtet shkolla e parë shqipe në Korçë?
indeksonline.net
Beqiri: Sot shpërndahet Kuvendi, VV-ja të mos vërë kushte, PDK-ja e ka bllok nga ne!
shqiptarja.com
Dalin fotot/ U 'zhduk' për disa ditë, Basha kthehet nga Holanda
portalb.mk
Franca kundër Gjermanisë për çështjen e Brexit-it
ina-online.net
MOS E PROVOKO SHKODREN EDI RAMA!
rtsh.al
Pompeo kritikon veprimet e Iranit në Lindjen e Mesme
aktuale.mk
PDK sfidon e vetme koalicionet parazgjedhore, bashkimin PSD-AAK e quan “pa nuancë”
boldnews.al
Merkatoja e verës, ja të gjitha lëvizjet e kryera deri më tani në Superiore
boldnews.al
Rrëfimi i italianit Lerda: Partizani im një Ferrari, nuk duroj kur më nxjerrin si kukull
boldnews.al
“Mjaft me arrogancën, nuk jam si Panuçi”, Lerda: Ja si do të jetë Partizani im…
shekulli.com.al
Përgjimet e Dibrës, Prokuroria e Krimeve të Rënda heq dorë
Duhet Shqipëria të gatitet strategjikisht për një epokë post-BE?
koha.net
Opozita e konsideron partiak planin zhvillimor të Pejës
shekulli.com.al
Mitsotakis: Minoriteti grek, kusht për negociatat me Shqipërin
gazeta-shqip.com
Nis ‘reprezalja’/Trump paralajmëron heqjen e nënshtetësisë për fëmijët që lindin në Amerikë

Edhe Duka i gatshëm për zgjedhje të PARAKOHSHME: Po bëhemi gati me një alternativë konkrete

Newsbomb 18.07. 20:48

Edhe Duka i gatshëm për zgjedhje të PARAKOHSHME: Po bëhemi gati me një alternativë konkrete

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka thotë se po përgatitet për zgjedhje të parakohshme. Pas një takimi me strukturat e kësaj force politike në Berat, Duka shprehet se partia e tij po bëhet gati për zgjedhje të parakohshme “me një alternativë konkrete për problemet reale të qytetarëve”. »»»

newsbomb.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano