Demokratët e Kavajës: Përkrah Bashës, në betejën e triumfit të moralit të politikës!

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Syri Albania 01.05. 15:10

Demokratët e Kavajës: Përkrah Bashës, në betejën e triumfit të moralit të politikës!

Partia Demokratike Kavajë u është mirënjohëse qytetarëve dhe do të vijojë betejat e saj përkrahah lidershipit të PD-së në çmontimin e farsës elektorale dhe rikthimin e shpresës për shqiptarët. Këtë ka theksuar në një deklaratë që ka lëshuar sot, dega e PD-së në Kavajë. Në një mesazh të publikuar në»»»

syri.net
Java News Albania 20.04. 12:20

FOTO/ Basha braktiset në Kavajë, pasi dështoi duke ia 'faturuar' incidentin PS-së: Ja pjesëmarrja në ‘bastionin’ e PD -

Lulzim Basha ndodhet per mitingun permbylles ne Kavaje. Pasi deshtoi te shiste nje incident mes dy demokrateve dje ne Kavaje si incident politik te shkaktuar nga PS, ka deshtuar edhe ne mitingun e sotem, ku siç duket, aty ku PD e ka konsideruar perhere si bastion te sajin, sot ka vetem nje grusht m»»»

javanews.al
Tetova Sot Macedonia del Nord 19.04. 23:56

Plagosja në Kavajë, reagojnë Rama dhe Basha

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kavaja ku shkoi menjëherë pas incidentin në zyrat e PD në këtë qytet ku mbeti i plagosur me armë zjarri një person, e cilësoi ngjarjen një atentat ndaj PD nga një kryeministër që e di se do të humbë zgjedhjet. Teksa ka fajësuar aktivistë të Partisë Socia»»»

tetovasot.com
Telegrafi Kosovo 19.04. 23:40

Plagosja në Kavajë, Basha: Atentat nga një kryeministër që nuk pranon humbjen. Rama: Politizimi, po aq i keq sa ngjarja

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kavaja ku shkoi menjëherë pas incidentin në zyrat e PD në këtë qytet ku mbeti i plagosur me armë zjarri një person, e cilësoi ngjarjen një atentat ndaj PD nga një kryeministër që e di se do të humbë zgjedhjet. Teksa ka fajësuar aktivistë të Partisë Socia»»»

telegrafi.com
Shekulli Albania 19.04. 19:56

Tensione para zgjedhjeve, Lulzim Basha niset me urgjencë drejt Kavajës

Publikuar më nga Lulzim Basha është nisur menjëherë drejt Kavajës, pas incidentit të ndodhur në zyrat elektorale të Partisë Demokratike. Kujtojmë që mbrëmjen e sotme është qëlluar me armë zjarri një simpatizant i PD-së, pas një konflikti të nisur me mbështetës të Partisë Socialiste, në një lagje të»»»

shekulli.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.