PDK – Lipjan: Zyrtarët e komunës dëmtuan buxhetin në shumë prej 50 mijë eurosh

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazeta Blic Kosovo 16.04. 16:23

PDK – Lipjan: Zyrtarët e komunës dëmtuan buxhetin në shumë prej 50 mijë eurosh

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Lipjan, ka akuzuar qeverisjen lokale në këtë komunë, për dëmtim të buxhetit në shumë prej 50 mijë eurosh, shkruan Gazeta Blic. Në një komunikatë për media, PDK në Lipjan, thotë se për të njëjtën sasi dhe cilësi të druve, komuna e Lipjanit e kurdis edhe këtë ten»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.