gazetainfokus.com
Gjendja në Telekom të Kosovës mbetet jashtë rëndit të ditës
ekonomiaonline.com
10 deputetë të prekur me Coronavirus, propozohet mbajtja e seancave online
ekonomiaonline.com
Memli Krasniqi i thotë Vetëvendosjes: Sa ishit në pushtet harruat se ekziston mbiemri Devolli në Kosovë
syri.net
Zgjedhjet në Poloni/ Konservatori Duda fiton një mandat tjetër presidencial
Klanet korruptive apo kompanitë ‘startup’? Kosova duhet të zgjedh tani
cna.al
Fotolajm- Tërmeti “shkund” sofrën në Tepelenë/ Kryeministri ngre dolli me dhallë
balkanweb.com
Koronavirusi në Britaninë e Madhe/ Johnson: Maska në dyqane të mbahet me detyrim
shqiptarja.com
Lista të hapura, Kuvendi pranon faktikisht modelin danez të sygjeruar nga ambasadorja Yuri Kim. Kush do ta kundërshtojë?
tvklan.al
Kuvendi mbyll hetimet për Metën
shqiptarja.com
Do drejtojë Azerbajxhanin, Meta uron De Biasi-n: Ne nuk e harrojmë kurrë Ganiun tonë të dashur
abcnews.al
Ulet numri i rasteve të reja me Covid në Maqedoni, humbin jetën 3 persona
ata.gov.al
Projekti plotëson të gjitha standardet/ Hapet tenderi për ndërtimin e spitalit të Laçit, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit
insajderi.com
Afrim Gashi për Insajderi.com: BDI-ja e ka radhën të shkojë në opozitë - Ne jemi zëri i popullit
cna.al
“Rastet do të shtohen në korrik-gusht”/ Manastirliu: Përgjegjshmëria është arma më e thjeshtë
telegraf.al
Jovan Bizhyti: Labinoti historik dhe shtabi i përgjithshëmi Ushtrisë Nac. Çl vetëm 2000 ishin deklaruar komunistë
shqiptarja.com
Pamundësia e zotit Basha, për të bërë shtet
kryeministria.al
Hapet bypass-i i Tepelenës, një tjetër vepër e rëndësishme e aksit Veri-Jug
kohajone.com
Ing. Xhevair Ngjeqari: Financimi rrugës Milot–Fier, një krim ekonomik kombëtar
botasot.info
Kompania “Kastrati” dhuron 1100 maska
abcnews.al
INTERVISTA/ Zani Caushi: Dëshira e parë që do përmbush kur të lirohem
boldnews.al
Koronavirusi përhapet përmes ajrit: 5 gjëra që duhet të keni parasysh
ata.gov.al
Projektet kulturore pas pandemisë, Margariti: Një tjetër hub kulturor do të lindë në zonën e ish-Kinostudios
sot.com.al
Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës administron provat dhe cakton datat: Kush janë dy relatorët që do të vendosin për fatin e Presidentit (EMRAT)
javanews.al
Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Rama: Ishe xhep fals kur more detyrën. Tërmeti: Rrugën e bëri komandanti im, s'kai si ti -
ata.gov.al
IZRAEL – Një ministër bën thirrje për rikthim të kufizimeve për shkak të Covid-19
top-channel.tv
Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik
boldnews.al
Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet përballë “Gëzimit të Kashtës”
abcnews.al
Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19
cna.al
“Një ditë më mori në telefon Dritëro Agolli”/ Mitro Çela rrëfen historinë e panjohur
insajderi.com
Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus
insajderi.com
Poezi nga Mirko Gashi
parlament.al
Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi tre projektligje dhe miratoi dy prej tyre
botasot.info
Basha në Kombinat: Rama po provon çdo lojë të pisët politike
Polemika për Shën Sofinë në Stamboll, Janullatos e quan “mëkat nacionalist”, Fatos Klosi: Reagoi si klerik grek
telegrafi.com
Projektet qindra-milionëshe të Sowi Kosova për prodhim të rrymës nga era pritet të përfundojnë në vitin 2021
“Bashkë apo veç”, replikë me studiuesin Ardian Vehbiu…
abcnews.al
Komisioni hetimor nis seancën online për Metën, diskutohen provat e administruara
evropaelire.org
Qeveria miraton masa të reja kundër COVID-19

Hoti nis punën si kryeministër

Lajmpress 04.06. 09:51

Hoti nis punën si kryeministër

Kryeministri i ri i Kosovës Avdullah Hoti, ka nisur punën e tij në Qeverinë e Kosovës. Në një ceremoni shtetërore në ndërtesën e qeverisë së Kosovës, Hoti nuk është pritur nga asnjë ish- zyrtar i Qeverisë së Kosovës. Në orën 9:30 pritet të mbahet mbledhja ceremoniale e Qeverisë së Republikës së Kos»»»

lajmpress.org
Tetova Sot 04.06. 09:34

Hoti nis punën si kryeministër

Kryeministri i ri i Kosovës Avdullah Hoti, ka nisur punën e tij në Qeverinë e Kosovës. Në një ceremoni shtetërore në ndërtesën e qeverisë së Kosovës, Hoti nuk është pritur nga asnjë ish- zyrtar i Qeverisë së Kosovës. Në orën 9:30 pritet të mbahet mbledhja ceremoniale e Qeverisë së Republikës së Kos»»»

tetovasot.com
Alsat M 04.06. 09:30

Hoti nis punën si kryeministër

Kryeministri i ri i Kosovës Avdullah Hoti, ka nisur punën e tij në Qeverinë e Kosovës. Në një ceremoni shtetërore në ndërtesën e qeverisë së Kosovës, Hoti nuk është pritur nga asnjë ish- zyrtar i Qeverisë së Kosovës. Në orën 9:30 pritet të mbahet mbledhja ceremoniale e Qeverisë së Republikës së Kos»»»

alsat-m.tv
Radio Evropa e Lire 04.06. 09:16

Hoti nis punën si kryeministër

Kryeministri i ri i Kosovës Avdullah Hoti, të enjten ka nisur punën e tij në Qeverinë e Kosovës. Në një ceremoni shtetërore në ndërtesën e qeverisë, Hoti nuk është pritur nga asnjë ish- zyrtar i Qeverisë së Kosovës. Në orën 9:30 pritet të mbahet mbledhja ceremoniale e Qeverisë së Republikës së Koso»»»

evropaelire.org
Koha 03.06. 19:57

Paralajmërimi i Albin Kurtit: Vazhdojmë betejën, kjo është qeveria “Koti”

“Nesër nuk do të jem më në këtë zyrë”. Kështu e nis video-mesazhin e tij, ish-kryeministri Albin Kurti pas 4 muajsh qeverisje. Gjatë kësaj kohe ai thotë se është bërë një qeverisje e mirë, ku janë marrë 213 vendime që e kanë bërë më të mirë politikën e Kosovës. Kurti falenderoi të gjithë për mbësht»»»

koha.mk
American Eye 03.06. 19:37

Paralajmërimi i Albin Kurtit: Vazhdojmë betejën, kjo është qeveria “Koti”

“Nesër nuk do të jem më në këtë zyrë”. Kështu e nis video-mesazhin e tij, ish-kryeministri Albin Kurti pas 4 muajsh qeverisje. Gjatë kësaj kohe ai thotë se është bërë një qeverisje e mirë, ku janë marrë 213 vendime që e kanë bërë më të mirë politikën e Kosovës. Kurti falenderoi të gjithë për mbësht»»»

americaneye.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.