Analiza/ Andi Bushati: Ç’na tregon për marrëveshjen e detit, provokimi i anijes Oruç Reis në Mesdhe
tetovasot.com
Protestë para selisë së EVN-së në Gostivar
lajmi.net
Pretendimet e Haradinajt për postin e presidentit – a ka gjasa që t’ia arrijë qëllimit?
shqiptarja.com
ILD godet KÇK në drejtësi, kërkon shkarkimin e gjyqtarit Markelian Kuqo, liroi nga burgu Gert Gjinararin
cna.al
I madh ishte krimi i Konferencës së Londrës, më 1913…
Ratifikohet marrëveshja ndërkombëtare që i siguron Kosovës 46 milionë euro kredi
shqiptarja.com
Momente shprese në Bejrut, mjeku hero asiston në lindjen e foshnjës pavarësisht plagëve nga shpërthimi
insajderi.com
S’ka kuorum për votimin e Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike
Debat i ashpër në Parlament, lidhur me situatën në Karaçevë
tvklan.al
Negociatat për qeverinë vazhdojnë edhe në fundjavë
telegrafi.com
Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike nuk i merr votat e mjaftueshme në Kuvend
abcnews.al
Italia diskuton mbylljen: Shënohet shifra më e lartë me infektime që nga 24 qershori
portalb.mk
Kostovski: Drejtësinë për falimentimin e “Eurostandard bankës” do ta kërkoj jashtë vendit
top-channel.tv
Qytetet rimarrin emrat e vjetër/ Ura-Vajgurore u bë Dimal, në Sarandë kërkohet emri antik, Onhezim
shqiptarja.com
Kërkohet shpërngulja e eshtrave të Hasan Prishtinës! Përkujtohet 87-vjetori i ndarjes nga jeta i 'Heroit të Popullit'
shqiptarja.com
Turqia kërcënon Greqinë: Nëse ndodh ndonjë 'aksident', atëherë 'Shekulli i Mbrojtjes ka mbaruar'
rtsh.al
Xhaçka mbërrin në Kakavije
aa.com.tr
Presidenti turk dhe ai venezuelian diskutojnë mënyrat për të forcuar lidhjet
kallxo.com
Mustafa: Takimi në Washington lajm i pritur
Në takimin e 2 shtatorit në Washington Haradinaj e këshillon Hotin të ketë qasje serioze
rtv21.tv
Haradinaj i bëri thirrje Hotit të ketë qasje serioze në Washington
periskopi.com
KEDS me punime në rrjet dhe siguri të sistemit, paralajmërohen ndërprerje të rrymës - Periskopi
kallxo.com
KFOR-i dhe Policia e Kosovës kryejnë patrullim të përbashkët në Komunën e Kamenicës
abcnews.al
Mustafa për takimin e 2 shtatorit: Rikonfirmim i angazhimit të SHBA-së për dialogun
boldnews.al
Flamuri shqiptar si leckat e grave para se të shpikej linesi
boldnews.al
Pamjet me dron, ja sa kilometra është rradha në Kakavijë/ VIDEO
tvklan.al
Cakaj telefonon Varvitsiotis, Xhaçka e Çako shkojnë në Kakavijë
Nasim Haradinaj, deputetëve: Nëse nuk e votojnë amandametimin e Gjykatës Speciale të dorëzojnë mandatet e tyreTë ngjashme
kallxo.com
Kuvendi formon grupin hetimor parlamentar për hidrocentrale
ata.gov.al
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 67 raste të reja, 22 të shëruar gjatë 24 orëve të fundit
ata.gov.al
AUSTRI – Pompeo: Braktisja e embargos së armëve iraniane do të ishte çmenduri
tvklan.al
Greqia kërkon ndihmë nga BE dhe SHBA
Formohet Komision Hetimor Parlamentar për Hidrocentralet
abcnews.al
Kuvendi i Kosovës miraton ligjin për Covid-19: Denohet kushdo që shkel masat
kosova.info
Shqiptarët vetëm kur e njohin mirë vetveten dhe të vërtetën, mund të lëvizin përpara
vizionplus.tv
Hajdari: Jam shumë e shqetësuar për shqiptarët në Kakavijë, të dhurohen ujë e ushqime

Ardi Veliu mbërrin në Elbasan për atentatin, policia shoqëron mbi 10 personaEkzekutohet në Peqin Andi Zylyfi, miku plagoset në kokë! Djali i hallës iu vra për drogë në 2018 (VIDEO)

Shqiptarja 13.12.2019. 22:45

Ardi Veliu mbërrin në Elbasan për atentatin, policia shoqëron mbi 10 personaEkzekutohet në Peqin Andi Zylyfi, miku plagoset në kokë! Djali i hallës iu vra për drogë në 2018 (VIDEO)

Foto ilustrueseDrejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Velia ka shkuar në qytetin e Elbasanit pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme ku u ekzekutua Andi Zylyfi dhe u plagos Ardit Uruçi. Deri më tani janë shoqëruar së paku 10 persona të cilët po merren në pyetje për ngjarjen e ndodhur. Ndërkohë në a»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.