Edhe deputetët PS kundër nismës së Lleshajt: Nuk ka punë të futet ministri tek pergjimet
kryeministria.al
Komunikim publik i Kryeministrit Edi Rama për luftën ndaj COVID-19
kallxo.com
Thaçi: Kurti dhe grupi i tij po e heshtin rastin Deharin
kallxo.com
Kurti bisedoi me presidentin malazez, nuk diskutuan fare për demarkacionin
Thaçi zbulon: Kurti, Sveçla e Abazi vizituan dhomën e përgjimeve në PTK, ndalën kamerat 3 ditë rresht
aa.com.tr
OKB: Në Libi gati çdo ditë futen armë përmes rrugëve ajrore, tokësore dhe detare
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën!
ata.gov.al
Radhë kilometrike të autoambulancave/ COVID-19 kolapson sistemin spitalor në Rusi
shekulli.com.al
Merkel përmbys gjithçka/ Asnjë marrëveshje të buxhetit të BE në qershor, miratojeni në vjeshtë
shqiptarja.com
Partia Agrare nënshkruan marrëveshje me KASH në ndihmë të bujqësisë
indeksonline.net
Thaçi: Ju jeni të frikësuar nga Kurti, që shtynë njerëzit në vetëvrasje e vrasje siç ndodhi me studentin në karantinë
ata.gov.al
Patos/ Vijon shpërndarja e pensioneve në banesa, deri tani janë ndarë 3100 pensione
lajmi.net
Tahiri: Emërimet që bëri Kurti ishin degradim më i madh se ato më herët
Quni: S’ka kufizime, Ushtria e Kosovës shkon në veri
ata.gov.al
GJERMANI – Merkel: Europa të marrë më shumë përgjegjësi në botë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 02/5/2020
javanews.al
“Udhëtimi në kohë” i Lulit dhe beteja epike me “Ujkun e Surrelit” -
Zoti Kurti, mos kërkoni një armik ku nuk e keni!
Ende pa marrëveshje që i siguron Kosovës pavarësi energjetike
Skandaloze: Ja si VV paguan njerëz për të dalë nesër ne protestë., ja faktet (Foto)
kallxo.com
Inspektorati e kthen në krye të KEK-ut kushëririn e Hashim Thaçit (DOKUMENT)
shqiptarja.com
Teatri ose 'pikëllimi' postmodern albanez
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Hipokrizia e opozitarëve që po i bëjnë presion Lulzim Bashës!       
shekulli.com.al
Kriza në Shqipëri/ Shinasi Rama: Jeni në diktaturë. Brekët i keni firmato? Por të prodhuara në Kinë e Bangladesh
indeksonline.net
​Zëdhënësi i Borrellit kërkon rifillimin e dialogut pas normalizimit të situatës me COVID-19
Dështon misioni i Kurtit, shefi i KEK-ut, PTK-së dhe ai i Njësisë Speciale kthehen në pozitat e tyre, ishin shkarkime pa bazë ligjore
cna.al
“Dramë intrigash, tradhëtish dhe diplomacie të fshehtë”/ Elena Kocaqi rrëfen tragjedinë shqiptare të 40 viteve
"Ju flet Moska" - Vëllazëria e Erion Veliaj me oligarkun e Kodrës së Diellit
Përse Sali Berisha po “sodit” betejën e Metës kundër Bashës?
aa.com.tr
Turqia inauguron Ishullin e Demokracisë dhe Lirive
koha.net
Banorët akuzojnë “Feronikelin” për peshqit e ngordhur në lumin Drenica, institucionet pa informata
kallxo.com
Borrell i përgjigjet Thaçit: E ardhmja evropiane vetëm përmes dialogut të lehtësuar nga BE

Vlorë, turizmi me sytë nga qeveria/ Agjencitë turistike: Jemi të hapura, por pa asnjë të ardhur

Vizion Plus 17.05. 15:35

Vlorë, turizmi me sytë nga qeveria/ Agjencitë turistike: Jemi të hapura, por pa asnjë të ardhur

Situata e krijuar nga virusi Covid-19 ka detyruar agjencitë turistike të udhëtimeve që të depozitojnë pranë Ministrisë së Turizmit dhe tek ajo e Transporteve një draft me kërkesa për t’u përfshirë në paketën e ndihmës. Edhe pse kanë ushtruar aktivitetin gjatë dy muajve të pandemisë, pronarët e agje»»»

vizionplus.tv
Koha Jone 04.05. 16:30

Vlora “derdhet” në rrugë

Lajmi se Vlora iu bashkua zonave të gjelbra nga COVID-19, nxori në rrugë dhjetëra qytetarë, fëmijë, të moshuar si dhe riktheu trafikun e automjeteve në qytet. Edhe zgjerimi i llojeve subjekteve që ushtrojnë aktivitetin e tyre tregtar, ka shtuar gjallërinë në qytetin jugor. Privimi i gjatë i lëvizje»»»

kohajone.com
Newsbomb 23.04. 15:41

‘Të karantinuarit asnjë shërbim mjekësor’, denoncimi me video: Burri bëri testin e Covid e doli negativ, ai është sëmurë por asnjë nuk vjen ta shohë

Ish-deputeti i PD Bardh Spahia ka bërë një denoncim ku thotë se të karantinuarit nuk marrin ndihmë mjekësore. Ai ka publikuar rastin e një çifti në karantinë të cilët pasi kanë ardhur nga Italia dhe janë izoluar ndonëse burri ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Në dëshminë e saj gruaja treg»»»

newsbomb.al
American Eye 13.04. 13:12

Veteranët e Flamurtarit mbështesin familjet në nevojë nga COVID-19: Dikur na kanë duartrokitur

Roland Iliadhi Veteranët e Flamurtarit dërgojnë ndihma për familjet në nevojë. Një iniciativë e bukur është ndërmarrë në këto kohë të vështira nga pasojat e koronavirusit nga ish-futbollistët e viteve ‘80-90. Disa prej tyre kanë vendosur të ndihmojnë rreth 15 familje në nevojë në qytetin e Vlorës. »»»

americaneye.al
Java News 10.04. 18:49

Koronavirusi “pezulloi” tenderin për aeroportin e Vlorës, Balluku: Do ta hapim brenda vitit -

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku në një intervistë për Report Tv, tha se tenderi për aeroportin e Vlorës është pezulluar pa afat për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19. Megjithatë ajo tha se prioritet i qeverisë dhe ministrisë është që tenderi të bëhet brenda këtij »»»

javanews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.