ina-online.net
Bisedimet Turqi-Greqi/ Çfarë u diskutua në Stamboll
ina-online.net
Gjermania forcoi kontrollet kufitare, ky është vendimi ndaj Ballkanit
tesheshi.com
Përgjimet e Ndragheta-s, Roma ndërhyn në zhurmnajën shqiptare: Heshtni!
botasot.info
Ngjarjet e paralajmëruara për nesër në Kosovë
exit.al
Enver Hoxhaj prezanton planin për rimëkëmbjen e sundimit të ligjit, akuza ndaj LVV
ina-online.net
Përgjimet e Antimafias, ambasadori italian kërkon hetime
ina-online.net
Koronavirusi i merr jetën në spital 26-vjeçares nga Mati
ina-online.net
Përfshirja e Ramës dhe Veliajt/ Përgjimet e ‘Ndragheta-s’ nuk e bindin SPAK për të nisur hetimet
ina-online.net
Naser Ziberi u zgjodh Avokat i Popullit në Maqedoninë e Veriut
indeksonline.net
Pandemia varfëron 300 mijë njerëz në Kosovë, Shqipëri, Mal të Zi dhe Serbi
klankosova.tv
Sherifi: PDK e keqpërdori në mënyrë brutale gatishmërinë e Limajt për bashkëpunim
hashtag.al
“Të shtëna nga Piramida, dritarja e kryeministrit e goditur me blindshpus dhe protestues të vrarë nga plumba rikoshet”- Versioni i Ndrea Prendit për 2
vizionplus.tv
Hyseni: E njeh këtë në foto? Cesa mik i Bashës. Daci: Pazaret nuk bëhen me liderin e opozitës!
insajderi.com
Musliu: Do të doja që lista e VV-së të certifikohej e plotë
alsat.mk
Ishulli që vetëm turistët kinezë mund të vizitojnë
lapsi.al
“Shqipëria si Kalabria e viteve 60”/ Përgjimet e mafiozëve si raportet për pastrimin e parave
ata.gov.al
JAPONI – Spitalet drejt ezaurimit të kapaciteteve pas rritjes së rasteve me COVID-19
cna.al
U përmend në përgjimet e “Ndraghetas”/ Reagon Ilir Kulla: Me 180 milion euro blija gjithë Shqipërinë
kallxo.com
Ujësjellësi: Fushë-Kosova, Drenasi, Obiliqi e disa lagje të Prishtinës deri nesër pa ujë
syri.net
BE nuk do të vendosë sanskione ndaj Rusisë nëse Navalny lirohet
koha.net
Viti i renminbit?
botasot.info
Ferat Shala: Drenasi i mobilizuar për t’i dhënë forcë të re PDK-së
shqiptarja.com
Momentumi i Albin Kurtit
shqiptarja.com
Caka në Report Tv: Largimet nga LSI për qejfmbetje të momentit ose për interesa më madhore! Rama s'do ketë sukses në këto zgjedhje
klankosova.tv
Dardan Sejdiu: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë
oranews.tv
25 Prilli/ Kadilli: Ka parehati brenda opozitës. Ja ku duhet të kandidojë Berisha
portalb.mk
RMV, KSHZ-ja për Zgjedhjet Lokale 2021 planifikoi të shpenzojë mbi 4 milionë euro, paralajmëroi disa ndryshime
vizionplus.tv
Petrit Vasili i padëshiruar në SHBA? Ja e vërteta
vizionplus.tv
Largimet nga LSI/ Vasili ironizon Lefter Kokën dhe Nasip Naçon: Mos u tallni!
epokaere.com
Albin Kurti takohet me fansin që e mban fotografinë e tij në veturë
epokaere.com
Kurtishaj: Hasi i gatshëm për fitoren e madhe të PDK së me 14 shkurt
Del fotoja, ky është i riu që humbi jetën nga COVID-19
rd.al
Kush është gruaja e Ballës dhe historia e ekzekutimit të 104 robërve shqiptarë në Prishtinë
kohajone.com
Këshilltari i Presidentit flet për shtim të reshjeve në mesnatë, Prençi: Qeveria hesht
vizionplus.tv
Ja sa mandate merr PS në qarkun e Korçës
epokaere.com
Në kujtim të 20 vjetorit të njërës nga betejat e luftës së Preshevës
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Një opozitë që lutet për përgjime
ata.gov.al
Reshjet e dendura/ Peleshi: Më pak dëme nga përmbytjet falë investimeve të viteve të fundit, monitorim situatës
balkanweb.com
Përgjimet e antimafies italiane/ Rakipllari: Reagimi i SPAK qesharak. Duhet të thotë nëse të dyshuarit të implikuar janë fajtorë ose jo
aa.com.tr
Biden do të miratojë politikën e "durimin strategjik" me Kinën
newsbomb.al
Fatmir Mediu rrëfen negociatat me PD: U takova me Bashën, sipas votave na takojnë 2 kandidatë në Tiranë, këto janë kërkesat për qarqet e tjera
vizionplus.tv
Peleshi zbulon se kur nisin punimet për bazen ushtarake në Kuçovë
koha.net
Historia e veçantë e basketbollistit të ri të Vëllaznimit me Kobe Bryantin
klankosova.tv
Lushaku për reagimin e Osmanit: Nëse flet për integritet zgjedhor, edhe presidenti duhet mbajtur pavarësinë për rolin që ka
koha.net
BE-ja kërcënon të bllokojë eksportin e vaksinave sherri i “AstraZenecas”
alpenews.al
NAFTA FALAS/ Ekonomi: Skema e mirëpërgatitur, rrit fitimet e fermerëve
boldnews.al
Probleme me pasurinë dhe figurën, ja çfarë e rrezikon karrierën e gjyqtares Klodiana Gjyzari
boldnews.al
Përgjimet e anti-mafies/ Spiropali bëhet edhe prokurore: S´ka prova, zero me xhufkë
gazetainfokus.com
Përkrahësi i Vetëvendosjes që shkeli qenin, ishte përballur para pak kohësh me Sami Lushtakun para një marketi në Skenderaj
tvklan.al
Hyn në fuqi Ligji për regjistrimin e popullsisë në RMV
alpenews.al
INVESTIGIMI/ Qoka dhe dekrete, si po merr Meta nga duart e gruas fushatën e LSI
periskopi.com
Gërvalla sulmon LDK'në: Agim Veliu ishte ai që do ta eksplodonte Qeverinë Kurti - Periskopi

Artan Hoxha nxjerr detaje tronditëse: Kush është biznesmeni shqiptar që u vra në Brazil. Ja pse e ekzekutuan

Sot 03.12.2020. 23:36

Artan Hoxha nxjerr detaje tronditëse: Kush është biznesmeni shqiptar që u vra në Brazil. Ja pse e ekzekutuan

Ilir Zelka është shqiptari që u ekzekutua në Brazil teksa hante mëngjes në një bar-restorant me emrin 'Zurich' në Sao Paolo. Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se 47-vjeçari punonte për llogari të një grupi kriminal nga Fieri që ka 20 vite që merret me trafikim lëndësh narkotike dhe nuk është go»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.