Hvg
19.06. 20:44
24.hu: Pósfai Gábor kevesebb mint két héttel a kinevezése után válthatta le Tóth Tamás Bács-Kiskun megyei rendőrfőkapitányt
Visszavonta első kinevezettje, Tóth Tamás rendőr altábornagy megbízását Pósfai Gábor belügyminiszter – értesült a 24.hu. Tóth Tamást június 10-én bízták meg a Bács-Kiskun megyei rendőrfőkapitányság vezetésével. A lap úgy tudja, hogy az állománynak nem tetszett a tekintélyelvű vezetési stílusa, nega»»»