javanews.al
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Rama: Nuk ka asnjë rrezik që Gjermania të kushtëzojë negociatat -
ina-online.net
Vështirësitë e ndërtimit të paqes në Kosovë
ina-online.net
Thaçi e nderon Trumpin me urdhrin më të lartë shtetëror
ina-online.net
A i duhet Ballkanit Perëndimor një “Mini-Shengen”?
kallxo.com
Pamje - Nis rrënimi i kazinove në Karaçevë
mia.mk
MPJ-ja gjermane nuk e komenton memorandumin bullgar, por thotë që historia t’u lihet historianëve
mia.mk
Osmani: Nuk mund të ketë biseda për atributet identitare
ina-online.net
Jankullovska ka ikur nga Maqedonia sikur Gruevski, portalet maqedonase shkruajnë për ish-‘ministren e policisë
monitor.al
Kroaci, turizmi vjen i pari
newsbomb.al
Disa nga këto vende edhe mund të mos i njihni, por këto janë 10 shtetet më të varura nga turizmi
aa.com.tr
Nëna emigrante që u detyrua të lë në det foshnjen e saj të vdekur: Na shpëtuan ushtarët turq
rtsh.al
Rama propozon Bushatin për postin e Komisionerit të Lirisë së Medias në OSBE
noa.al
Kushtet e Gjermanisë për negociatat me BE/ Rama në Berlin: Kemi bërë atë që duhet, nuk shoh asnjë rrezik
boldnews.al
Armo ka 5.7 milionë Euro detyrime ndaj naftëtarëve
kosova.info
Gjukanoviç: Ne do të luftojmë për Malin e Zi edhe në mal
kosova.info
Me një aksion në Karaçevë nga simpatizantët e LDK-së, Agim Veliu merr një epitet të madh
boldnews.al
Bilancet e bankave nuk tregojnë ende krizë/ Ja si paraqiten
gazetamapo.al
Për negociatat Berlini pret qeverinë Basha
ata.gov.al
Kodi Zgjedhor/ Spiropali: Ndryshimet kushtetuese janë realitet faktik, ne i kemi dhënë opsionet tona
newsbomb.al
Gjendet e braktisur makina luksoze që i iku postbllokut të policisë në Elbasan, pronari habit me deklaratën
portalb.mk
Kosovë, Instituti Yunus Emre kontribuoi në arsimimin e nxënësve
koha.mk
Busti i xhaxhait të Haxhi Lleshit në Dibër, historianët kundër: Bashkëpunëtor i jugosllavëve! Dëbuan mbi 40.000 banorë
exit.al
Serbia kërcënon me shpërbërje Bosnjen, nëse njeh pavarësinë e Kosovës
cna.al
Efektet e krizës për bankat do t’i shohim vitin e ardhshëm
kallxo.com
Aksioni i Policisë - Kryetari i Kamenicës shkon në Karaçevë
kallxo.com
Aksioni i Policisë në Karaçevë, në vendin e ngjarjes edhe drejtori Rashit Qalaj
kohajone.com
Samiti Trans-Atlantik mbi Politikën ndaj Iranit
telegrafi.com
​Policia e Kosovës aksion të madh kundër kazinove dhe krimit të organizuar në Karaçevë
gazetainfokus.com
EKSKLUZIVE: Policia e Kosovës aksion në Karaçevë, cak krimi i organizuar në këtë zonë
kohajone.com
Historiku i KJ/Ja ç’shkruante Ylli Rakipi me 21 shkurt 1992 në “KOHA JONE”
newsbomb.al
‘I dashur kryetar i këshillit politiko-seksual’, Murrizi i drejtohet Gjiknurit: Nuk ka bir nëne e as bir ku… që të tallet me Kushtetutën, jeni bërë pi
lapsi.al
Rama tregon pse nuk e priti Merkel dhe a duhet të marrë Trump çmimin Nobel
exit.al
Diaspora, emërimet e Ramës për oficerët në Itali e Greqi, të paligjshme
cna.al
U tha se do takohej me Merkel/ Çfarë ndodhi me Ramën në Gjermani

Hapet qendra e re shëndetësore e Gostimës, Manastirliu: Premtim i mbajtur, standard i ri shërbimi për 13 mijë banorë

Shqiptarja 23.01. 14:36

Hapet qendra e re shëndetësore e Gostimës, Manastirliu: Premtim i mbajtur, standard i ri shërbimi për 13 mijë banorë

Qendra re shëndetësore e Gostimës në Cërrik është hapur, në kuadër të programit kombëtar të rehabilitimit të 300 qendrave shëndetësore. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu inspektoi mesditën e sotme qendrën e re shëndetësore të Gostimës në bashkinë e Cërrikut. LEXO ED»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.