Berisha, akuza Ballës: Qindra telefonata me Gentian Sharrën, anëtarin e bandës kriminale të Elbasanit

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
American Eye Albania 23.06. 15:39

Berisha, akuza Ballës: Qindra telefonata me Gentian Sharrën, anëtarin e bandës kriminale të Elbasanit

Kryetari i Partisë Demokratike ka akuzuar Taulant Ballën për lidhje me anëtarin e bandës së Elbasanit, Gentian Sharra. Në një deklaratë jashtë parlamentit, duke iu drejtuar Ballës si Taulant Bego, Berisha tha se mes tij dhe Sharrës ekzistojnë 50 telefonata dhe qindra kilometra zbardhje të gjata të »»»

americaneye.al
Shqip Albania 23.06. 12:39

"Ka biseda telefonike mes Ballës dhe një anëtari të bandës së Elbasanit"/ Berisha paralajmëron përgjime të reja elektorale

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha paralajmëroi një tjetër skandal përgjimesh për krime elektorale këtë të Enjte. Në një prononcim për gazetarët jashtë Kuvendit, Berisha tha se ka biseda telefonike të përgjuara mes Taulant Ballës dhe një personi, sipas tij anëtar i “bandës së Elbasanit”. »»»

gazeta-shqip.com
TV Klan 08.10.2018. 21:43

Berisha publikon videon e Ballës me Meçon

Kjo video e shkurtër prej pak sekondash, për ish-Kryeministrin Sali Berisha është provë e takimit të Taulant Ballës me një bos droge. Sipas Berishës bëhet fjalë për Maksi Beçon, të arrestuar në vitin 2015 nga policia për kokainë. Berisha e publikoi foton një ditë pasi Taulant Balla e kishte mohuar »»»

tvklan.al
Shqiptarja 07.10.2018. 22:16

Balla zbulon Babalen e radhës dhe tallet me Berishën: Fotomontazh i realizuar keq - Shqiptarja.com

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në Facebook ku duket Taulant Balla dhe në krah të tij një plak me xhaketë dhe një i ri, që Berisha thotë se është i dënuar me burg. I riu në krah të Ballës sipas Berishës është një i arrestuar në 2015 për trafik kokaine. “Foto lajm: Taulant Bego/J»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.