evropaelire.org
Mustafa thotë se po presin aktgjykimin e plotë të Kushtetueses për të thirrur seancën
rtv21.tv
Hapet konkursi për bursa në universitete publike, s’ka ulje të kritereve
syri.net
Çollaku për SYRI TV: Kushtetuesja zgjidhi krizën e legalitetit, por hapi krizën e legjitimitetit
balkanweb.com
Nishani: Takimi i Bashës me popullin që po zien nga zemërimi ndaj qeverisë, paska zemëruar gangsterin
shqiptarja.com
Ish-Presidenti Nishani: Populli ka nisur të mblidhet në çdo cep të Shqipërisë dhe nuk mund të ndalet më!Basha nuk zë mend nga gjobat, sërish miting në
kohajone.com
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, letër Presidentit të Bankës Europiane për Investim: Refuzoni kërkesën e qeverisë dhe ba
gazetamapo.al
“Me këmbë të mbarë”/ Pollo: Negociatorët e Ramës me Brukselin janë ata që firmosën shembjen e Teatrit (EMRAT)
shqiptarja.com
Bllokimi i transfertës 400 mijë $ drejt vëllait në Australi, reagon biznesmeni Gavoçi: Ja e vërteta ime
americaneye.al
Memaliotët që janë diplomuar përgjatë sistemit të kaluar dhe në demokraci
Vazhdon hendeku gjinor në pozitat vendimarrëse në komuna
shqiptarja.com
Shembja e Teatrit, Aleanca letër Presidentit të Bankës Europiane për Investim: Hiqni dorë nga kërkesa e qeverisë dhe bashkisë për hua
balkanweb.com
Samiti i G7-ës/ Merkel s’do të marrë pjesë, Boris Johnson konfirmon se do të udhëtojë drejt Washingtonit
shqiptarja.com
Francezët zbulojnë Anakinrën si Ilaçin e Shpresës për trajtimin e pacientëve me COVID-19
Investitorët: Qeveria të ndalë represionin ndaj prodhuesve të energjisë
shqiptarja.com
Parkim në korsitë e biçikletave, policia bashkiak gjobit drejtuesit e mjeteve
epokaere.com
Thirrja e seancës për formimin e qeverisë, Mustafa: Jemi në pritje të aktgjykimit të plotë të Kushtetueses
Qytetarët në hall, kanalizimet kundërmojnë e prej një viti nuk po rregullohenTë ngjashme
ata.gov.al
Memoriali i ikonës së muzikës shqiptare, Vaçe Zela vendoset në “Sheshin e Qytetarëve” në Lushnjë
Mustafa: Po e presim aktgjykimin e kompletuar para thirrjes së seancës
shekulli.com.al
“Çdo polic është fytyra ime”, skandalet më të bujshme të Policisë së Shtetit
rtv21.tv
Maqedonia edhe dy javë në gjendje të jashtëzakonshme
cna.al
“Po na vrasin të ardhmen me sistem zgjedhor klientelist”/ Ndërkombëtarët po heshtin!
Kina rrit tregtinë elektronike ndërkufitare me të paktën 200 %
balkanweb.com
Kriza e rëndë, Jorida Tabaku: Po goditet rëndë biznesi. Ramavirusi është shkaktari i kësaj situate
balkanweb.com
Banorët e fshatit Lumas sërish në protestë kundër ujësjellësit të ri: “Larg duart nga Sineci”. Sazan Guri në mbështetje të protestuesve
cna.al
“Këta po luajnë lojën Macja-Miu dhe Lëmshi”/ Ibsen Elezi: E trupshme për opozitën…
tvklan.al
Situata e Covid-19: Cilat janë qytetet më të rrezikuara dhe si po shkojmë drejt rihapjes
gazeta-shqip.com
FOTO/ Me rroba plazhi dhe qentë me vete, politikanët pushtojnë Gjirin e Lalzit
syri.net
Zhduket një tjetër princeshë në Dubai, historia po bën xhiron e rrjetit
shqiptarja.com
Të gjithë nxitojnë për t'u kthyer në normalitet, nga Gjermania nis fluturimi i parë europian charter për në Kinë
koha.net
Rezonanca e tragjedisë së Euripidit në të sotmen
Vuçiq lavdëron tri vitet e mandatit dhe paralajmëron sfida rreth Kosovës edhe regjionitTë ngjashme
balkanweb.com
“Luarasi”, fitues i fondeve të Ballkanit Perëndimor ndër 300 universitete dhe organizata
shqiptarja.com
Gazment Bardhi: Rama, i tmerruar nga bashkimi i shqiptarëveBasha nuk zë mend nga gjobat, sërish miting në Durrës! Rama: Rrezikoi jetën e qytetarëve
cna.al
Ndryshimet në ligjin e Policisë së Shtetit/ ISP shpreh shqetësimin në Kuvend
noa.al
Një ditë para përfundimit të afatit, Këshilli Politik mblidhet në 17.00 për reformën zgjedhore
kallxo.com
Grenell: Të respektohet vendimi i Gjykatës Kushtetuese
newsbomb.al
Armando Duka rrëfehet: Çfarë i thashë Edi RAMËS për futbollin: “Po na mbështete, do kemi sukses”… Ja ku na ka mbetur hatri me qeverinë
Janusz Bugajski: Pse imitimi i Jugosllavisë së Titos prej Serbisë është i destinuar të dështojë
almakos.com
Cili është produkti dhe pasoja e vendimit të Gjykatës Kushtetuese në Kosovë?
kallxo.com
Bislimi: Këshilltarët e Thaçit e kanë përgatitur vendimin e Gjykatës Kushtetuese
ata.gov.al
Manastirliu reagon ndaj takimit të Bashës: Jam e tmerruar nga kjo shfaqje ekstreme papërgjegjshmërie
koha.net
Lëvizja katolike shqiptare e kundër-reformacionit vs. “ilirizmi” sllav
cna.al
Shtohen të shtruarit në spitalin Infektiv/ Një person në gjendje të rëndë
ina-online.net
Qeveria e Kosovës, ka ndarë 10 mijë euro për rindërtimin e shkollës së djegur në Dacaj-Rozhajë

Ofensiva e Turqisë në Siri/ Macron: Po sulmohen edhe civilë, gabim i madh i Perëndimit

Balkanweb 18.10.2019. 15:59

Ofensiva e Turqisë në Siri/ Macron: Po sulmohen edhe civilë, gabim i madh i Perëndimit

Presidenti i Francës Emanuel Macron në një konferencë për mediat foli edhe për luftën e Turqisë në Siri. Macron deklaroi se Turqia në Siri po godet jo vetëm grupe terroriste, por edhe kurdë që nuk kanë lidhje aspak me terroristët. Makron tha se kjo që po ndodh është një gabim i madh i Perëndimit. A»»»

balkanweb.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.