indeksonline.net
Vettingu në shërbimin diplomatik, “mrekulli” që nuk ekziston
balkanweb.com
“Në kampin e Bedenit një të dënuar nga fshati Bushkash, e lidhën pas shtyllës dhe aty ai…”/ Dëshmia e ish-të burgosurit politik
“Mikrofinanca në realitetin e ri: Përballimi i stuhisë”
koha.net
Sot prezantohet përbërja e qeverisë së Malit të Zi, Abazoviqi pritet të jetë zv.kryeministër
U miratua me 83 vota pro/ Çfarë do hetojë Komisioni Parlamentar i maxhorancës! Balla: S’ka të bëjë fare me përfshirjen e Bashës, por me…
sot.com.al
“Zonja Eni ti e qan punën, fiks si Lyli”/ Revoltohet Erion Braçe, del me reagimin e fortë për moderatoren Vasili dhe dy analistët e njohur: Edhe hajdu
cna.al
15 vitet e Angela Merkelit, si “perandoreshë” e Evropës
sot.com.al
Lulzim Basha nuk iu ndahet gafave, juristi Romeo Kara publikon videon që po 'thyen' rrjetin
lajme.rtsh.al
Biden pritet të emëroj drejtor të CIA-s, ish-këshilltarin e Obamës
cna.al
Denoncim/ Kur policia nuk pyet për leje nga e-Albania
sot.com.al
Pse vendosi të mbështesë Erion Veliajn? Rrëfehet Valbona Selimllari, tregon a ka ambicie ti hyjë politikës
sot.com.al
Mediu vijon me mesazhet dhe presionet ndaj Bashës: Koha që opozita të bashkohet për të garantuar zgjedhje të lira, vetëm të bashkuar mund ta rrëzojmë
sot.com.al
Përkujtohet tërmeti i 26 nëntorit, qeveria premton strehim për të gjitha familjet e dëmtuara, opozita akuza për harresë
sot.com.al
1 vit pas tërmetit të 26 nëntorit, Çuçi flet si ministri që koordinoi menaxhimin e situatës: Kishim një mision të përbashkët, të ringriheshim nga rrën
shqiptarja.com
I vihet flaka mjetit të shefit të paraburgimit Vlorë, zjarrvënia dyshohet e qëllimshme
balkanweb.com
Pse dorëzimi i pushtetit në Shtetet e Bashkuara zgjat kaq shumë – një zakon i vjetër 100 vjeçar
sot.com.al
Rrëfimet e Spartak Brahos, nga arrestimi i Fatos Nanos dhe skandali me zgjedhjet e 26 majit, te kapja e sistemit të drejtësisë nga Sali Berisha, ja zh
gazetamapo.al
Partia me timon në krah të kundërt
gazetamapo.al
Lufta II Botërore, realitete shqiptare në Malësinë e Gjakovës
sot.com.al
Atentati me armë zjarri në Elbasan, përfundojnë në pranga dhe dy persona të tjerë, i plagosuri mohon njohjen me autorët
kohajone.com
Gjermania zyrtare: Nuk ka negociata me Qeverinë shqiptare
koha.net
Gjykatat e kapura të Amerikës
koha.net
Atje ku dielli nuk ndriçon!
Fillon të realizohet Marëveshja e Uashingtonit mes bizneseve Kosovë-Serbi
Provoni të bëni betejë politike me tërmetin!
monitor.al
Transporti dhe lëvizja në Ballkanin Perëndimor, mesazhi i BEI: Zhvilloni hekurudhat
ina-online.net
Deputeti Kamberi shpalos flamurin shqiptar në Parlamentin Serb, Daçiq reagon ashpër! (VIDEO)
ina-online.net
Washington Post: “Vuçiqi të kërkojë falje për gjenocidin, pastaj hyn në Kosovë”
klankosova.tv
Kamberi: E nxora flamurin sepse jam për të çuar në vend amanetin e shqiptarëve të Luginës (VIDEO)
newsbomb.al
‘Rama ka kaluar kohë në Dhërmi me banditë dhe kriminelë’, Basha-gazetarit: I di ti shumë mirë, ai ka pasionet e tij të dokumentuara edhe nga prokurori
Familja 11 anëtarëshe në Porto Romano jeton në kontejnerin e dhuruar nga kisha. Zv/ministri: Edhe çfarë? Ka njerëz që…
gazetablic.com
Rudari: Unë flej me problemet e llapjanëve, Bulliqi pa argumente
ata.gov.al
Basha: 1 vit pas tërmetit, një numër i madh familjesh janë në çadra
ata.gov.al
Komisioni i posaçëm për raportin e Dick Marty-t/ Balla: Nuk ka objekt hetimin e Bashës, është komision faktmbledhës
periskopi.com
'Vrasësi i Tahir Zemajt brenda LDK'së', Haziri: Veç tek ne kriminelët japin mendime politike - Periskopi
ata.gov.al
Qendra e Kurbinit ndryshon pamje çdo ditë/ Punohet për 524 apartamente, 375 vendparkime, 1 qendër tregtare dhe 37 njësi shërbimi
telegraf.al
AD MULTOS ANNOS, DON PJETËR POPAJ

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Infokusi 27.10. 22:47

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër, shkruan Gazeta Sinjali. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Da»»»

gazetainfokus.com
Periskopi 27.10. 22:40

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër - Periskopi

KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e punimit: 28-10-2020»»»

periskopi.com
Bota Sot 27.10. 22:19

Në këto vende do ndalet energjia elektrike

Kosova KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e punimit: 28-»»»

botasot.info
Gazeta Blic 27.10. 22:19

Në këto vende do ndalet energjia elektrike

KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e punimit: 28-10-2020»»»

gazetablic.com
RTK 27.10. 21:51

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e punimit: 28-10-2020»»»

Bota Press 27.10. 21:38

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Botapress 27 Tetor- KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e»»»

Express 27.10. 21:27

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

KEDS njofton se si pasojë e punimeve që do të zhvillohen në sistemin energjetik të Kosovës, në disa rajone do të ketë ndërprerje të rrymës elektrike nesër. Këto janë oraret sipas komunave që do të ketë ndërprerje të rrymës: Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e punimit: 28-10-2020»»»

gazetaexpress.com
Kallxo 27.10. 19:24

Punime të planifikuara nga KEDS, nesër do të ketë ndërprerje të rrymës në këto lokalitete

KEDS ka njoftuar se për shkak të punimeve të planifikuara në sistemin energjetik të vendit në disa lokalitete do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Ky është orari sipas rajoneve të Kosovës. Rajoni i Prishtinës Punime në projekte investive Data e punimit: 28-10-2020 1. Nga TS 220/35/10(20)kV»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.