ina-online.net
Grenell: T’i hiqen vizat Kosovës
ina-online.net
VV publikon sondazh të ri: Jemi të parët me 52%, ja cila është partia e dytë
ina-online.net
Takimi Hoti – Macron, ja çfarë u bisedua (VIDEO)
telegraf.al
Richard Grenell reagon për përfshirjen e BE në negociatat Kosovë-Serbi
exit.al
Takimi Hoti-Macron: Marrëveshja duhet të përfshijë njohje reciproke
boldnews.al
Unë e njoh Martin Camajn
gazetablic.com
Murati: Në emër të Serbisë po na poshtërojnë njerëz që janë bartës të institucioneve të Kosovës
boldnews.al
FMN-Qeverisë: Profesionet e lira, tatimi të fillojë nga kuota 0
telegraf.al
Prag lufte pas rritjes së tensioneve?! Presidenti Trump nis avionët bombardues në jug të Kinës
tetovasot.com
Nikollë Nikprelaj mbështet Kryeministrin e parë Shqiptar në R.M.V (VIDEO)
shqiptarja.com
'Opozitat të merren vesh me njëra- tjetrën'/ Murrizi: Gati të ulem me Bashën! Takimi me Ramën për 'Zgjedhoren' i vështirë, edhe PS ka kërkesat e saj
epokaere.com
KOSOVËS I DUHET NJË PROGRAM NACIONAL SI PËRGJIGJE NDAJ SFIDAVE TË KOHËS
kallxo.com
Zëvendëskryeministri Tahiri nuk flet për masat e karantinës në veri të Kosovës
kallxo.com
Zv/drejtori i Policisë për Rajonin e Mitrovicës së Veriut: Nuk kemi asnjë vendim të Qeverisë për kufizim të lëvizjes
kosova.info
REAGIM/ Sulmet në baza fetare nga ana e Këshilltarit të Hotit në adresë të Kryeredaktorit të Kosova.info, janë të papranueshme
tetovasot.com
Rruga drejt qeverisë, kundërshtarët po përgatiten të ulen në të njëjtën tryezë
Indira A.Hoxha:Fjalët hynore të Lekë Dukagjinit në Kanun, Besa-Besë
balkanweb.com
Rriten rastet me COVID-19 në veriun e Kosovës, 4 komuna në karantinë të pjesshme
balkanweb.com
Ali Ahmeti: Padrejtësisht iu ndamë trungut amë Shqipërisë, por gjërat kanë ndryshuar, tani ëndrrat i shoh që do realizohen me anëtarësim në BE
koha.net
Diva, avokati dhe algjeriani
"The Sun" artikull Metës: Si u dashurua pas Celtic Presidenti
infoglobi.com
Himni për lumturinë i Henry Millerit
abcnews.al
Mashtrimi 700 milionë euro me inceneratoret: Si u falsifikua studimi i fizibilitetit
Negociatat Prishtinë-Beograd në Bruksel, Rama: Axhenda e ndryshimit të kufijve ka vdekur, Thaçi do jetë gjatë në politikë
Letër Macron dhe Rutte: 42 eurodeputetë kërkojnë heqjen e vizave për qytetarët e Kosovës, reagon Meta
tetovasot.com
PERSPEKTIVA E POPULLIT NË PËRDORIMIN E DREJTË TË GJUHËS SË INFORMIMIT
sot.com.al
‘Shpërthen’ keq Ylli Manjani: Hapja e listave është njësoj si të hapësh pusetën e ujërave të zeza
balkanweb.com
Kishte dijeni për natën e përgjakshme të 27 prillit? Ali Ahmeti: Teori konspirative. Ziadin Selën e shpëtova unë, isha në komunikim me Sigurimin
ata.gov.al
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 15 fluturime të konfirmuara për ditën e mërkurë
koha.mk
Mjeku kosovar në Gjermani: Testet për Covid-19 që bëhen në Kosovë dallojnë nga ato të shteteve tjera
gazetablic.com
Sela: Do të kërkojmë rihapjen e të gjitha lëndëve ku ka dyshime për interferim politik
lapsi.al
Rama vazhdon “teatrin” me Murrizin: Edhe mund të pranojmë lista të hapura
aa.com.tr
Anëtarët e jurisë "Istanbul Photo Awards 2020" vlerësuan fotografitë fituese në konkurs
newsbomb.al
Murrizi i prerë: S'pati marrëveshje se Rama e ka me PD, nuk i merr dot votat tona nëse nuk hapen listat. I duan shqiptarët si votues, jo si zgjedhës
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Koliqi dhe Camaj do qeshinin po të ishin gjallë
Tempora: Përmasat e një pandemie, nga shëndeti në ekonomi
syri.net
Ja si gënjeu Rama me zë dhe figurë/ Tabaku poston videon: Jep dorëheqje

Vili Minarolli: Më vjen keq për vendin tim, Sinqerisht!

Gazeta Telegraf 18.10.2019. 23:23

Vili Minarolli: Më vjen keq për vendin tim, Sinqerisht!

Vili Minarolli Ish – Ambasador në Vjenë dhe Athinë Ligjet u miratuan, po ishin bërë më parë pazaret me komunistin Fyle. Thjesht “më jep të jap”. Ai mori 85 milionë euro dhe bëri një premtim pa asnjë vlerë si kreu i Komisionit Parlamentar të Zgjerimit. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe këto pesë vjet pa»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining