ekonomiaonline.com
Ramiz Kelmendi takohet me Kadri Veselin: Do ta mbështes për Kryeministër
lajmi.net
Haradinaj pi çaj me llapjanët, thotë se në Podujevë ndihet si në shtëpi
klankosova.tv
Avdullah Hoti: Në Istog salla ishte e vogël për masën e njerëzve që kishin dalë për tubim
klankosova.tv
Berisha: Do angazhohem që Kosova të njihet nga pesëshja mos-njohëse europiane
tvklan.al
Rama: Në pranverë nis ndërtimi i Aeroportit të Vlorës
telegrafi.com
Në Kuvendin e Maqedonisë është formuar Iniciativa për një njësi zgjedhore
Meta publikon raportin, 55 faqe shpjegim Venecias për zhdekretimin e 30 qershorit
kosova.info
Osmani premton qeveri properëndimore sipas modelit Rugovian
gazeta-shqip.com
“Njerëzit mendojnë se bëj miliona”/Aktorja zbulon sa fiton nga pornografia (FOTO)
balkanweb.com
Trump tha se do të takojë udëheqësit iranianë, nisin polemikat
IKD kërkon nga partitë politike të ofrojnë opsionet e tyre lidhur me temat më të rëndësishme në sundimin e ligjitTë ngjashme
gazetablic.com
Glauk Konjufca e Mefail Bajqinovci takim me qytetarët e Lipjanit
rtsh.al
Nënkryetari i PD, Edi Paloka: Shanset për të pasur një marrëveshje PD- PS janë "zero"
shqiptarja.com
Real Madrid dhe Paris SG mbeten thatë, paga e 'çmendur' bind De Gea-n të rinovojë me United
Dita e parë e shkollës, Nora Malaj: Të çojmë deri në fund reformën në arsim, t’i japim mundësinë të rinjve të punësohen
shqiptarja.com
Historia e mistershme e zhdukjes së vajzës në '97-ën/ Udhëtimi me të dashurin që familja nuk ja pranoi kurrë
Vendet që do kenë ndërprerje të energjisë elektrikeTë ngjashme
Universiteti i Mitrovicës i mbyllur për këtë vit akademik, AKA-ja nuk i jep dritën e gjelbër
REPORTAZHI: Turizmi një mënyrë shpëtimi për peshkimin në Ballkan
rtsh.al
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani: Kallëzim penal për Gazmend Bardhin
rtsh.al
Negociatat, kreu i KiE, Donald Tusk, nesër në Tiranë
rtsh.al
Sistemohet argjinatura e Bunës, Çuçi: 1200 hektarë tokë në Shkodër nuk do përmbyten më
epokaere.com
DËSHMORËT E KOMBIT NË GJILAN
shqiptarja.com
Paloka: S'ka marrëveshje të fshehtë PD-PS! Skenar nga Rama për të mbuluar skandalet e tij
kohajone.com
Inter përgatitet për duelin ndaj Slavia, Conte “kërcënon” Barcelonën: Nuk do e keni të lehtë!
syri.net
Skandali i radhës/ Fituesi i aeroportit të Vlorës i paracaktuarVIDEO/ Akuzat e PD, reagon Babani: Po më prishin imazhin Komentet
Ky është deputeti i VV-së që e kishte hequr flamurin e Kosovës, Albin Kurti s’e tha të vërtetën sot
shqiptarja.com
Fillimshkollë, kjo ditë pa fjalë të këqija për veshët tanë
ekonomiaonline.com
Totaj viziton BIK-un në Prizren, i premton përkrahje të vazhdueshme
cna.al
KPA lë në fuqi vendimin e KPK/ Shkarkohet nga detyra Prokurori Bujar Hoti
rtsh.al
Kryeministri Rama: Zgjedhjet e reja parlamentare në 2021, hetimit parlamentar për Presidentin do ti shkohet deri në fund
sot.com.al
KPA konfirmon vendimin e KPK, shkarkohet nga detyra prokurori i Apelit në Durrës (EMRI)
Paraburgim për të dyshuarin që ja vuri zjarrin lokalit “Kobra City”Të ngjashme
KPK shkarkon prokurorin e Gjykatës së Apelit në Durrës
Për herë të parë në banka, rruga drejt dijes nis mes lotëve dhe gëzimit
almakos.com
Nuredini u takua me Ministrin e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor të Kosovës Matoshi

Kurthi i 13 marsit kundër UÇK-së në Strazhë të Likovës

Lajmpress 22.08. 00:21

Kurthi i 13 marsit kundër UÇK-së në Strazhë të Likovës

Po e rikthej pak memorin time në vitin 2001 dhe dua të ndaj diqka me ju miq, dashamirë dhe bashkëluftëtare një ngjarje ku ishte periudha e fillimeve të luftës së 2001 ku e kuptuam se ramë në një pritë shumë e rrezikshme bashkarisht me shokët, me qen se I kam pasur familjarë, po asaj kohe i trajtojs»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining