ina-online.net
Rama: Çështja e detit të zgjidhet në gjykatë ndërkombëtare
ina-online.net
Koronavirusi mbylli 5 mijë biznese në Kosovë, prodhuesit vendës kërkojnë ndihmën e shtetit
abcnews.al
Betejë politike në SHBA për vendin e mbetur bosh në Gjykatën e Lartë
abcnews.al
SHBA rivendos sanksionet e OKB-së kundër Iranit
tetovasot.com
Bora Ramadani hafizja e shkëlqyer nga Tetova
insajderi.com
Tuzi fiton ndaj Rudarit, i afrohet kreut të tabelës
abcnews.al
Infektohet me Covid edukatorja me vajzën 5-vjeçe në Kuçovë, karantinohen edhe 12 fëmijë të grupit
lajmpress.org
A po e harrojnë shqiptarët kontributin e Diogardit?
koha.net
Dallku: U shkarkova pasi nuk e garantova titullin
abcnews.al
Grenell: Zbatimi i marrëveshjes Kosovë-Serbi, prioritetet i administratës Trump
Pas Berlinit, Rama humbet edhe Parisin
tesheshi.com
PANDEMIA/ Dhunë dhe uri: pasojat e mëdha të mbylljes së shkollave në të gjithë botën
Gazeta Standard Online
koha.mk
Integrimi në BE-në/ Blok: Vendimi për negociatat për Maqedoninë dhe Shqipërinë do merret në bazë të meritave
telegraf.al
Aktualiteti i testamentit të Nexhat Peshkëpisë 50-vjet më parë
abcnews.al
Mijëra protestues sërish në shesh në Bjellorusi, nuk ndalen së kërkuari largimin e Lukashenkos
abcnews.al
Profesori i epidemiologjisë: Shtatë lloje mutacioni të koronavirusit janë identifikuar në Francë
abcnews.al
Kumanova qendër e NATO-s në Ballkan
sot.com.al
Pas Ramës, dy politikanët e njohur takojnë Erdoganin në Turqi
portalb.mk
“Marrëveshja e Prespës”, Tsipras-Mitsotakisit: Kërkoji falje grekëve
cna.al
Meta as opposition leader, Basha as President
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Listat që i hapën 100% derën problemeve opozitare!
abcnews.al
Lëvizja Vetëvendosje zgjedh strukturat e reja, Kurti: Do të jemi më të fuqishëm
tetovasot.com
Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës
insajderi.com
Pacolli komenton vizitën e Grenellit e paralajmëruar për të hënën
newsbomb.al
'Rilindja e urren futbollin', Nënkryetari i LSI në mbështetje të klubeve të Superligës për bojkotin: Bëjnë ligje brenda natës për oligarkët, nuk kanë
Rastet e dhunës ndaj grave të hetohen me seriozitet
Këngëtarja shqiptare renditet në krye të listave botërore me albumin e parë
koha.net
BeH: Njihe vendin tënd
shqiptarja.com
'Pandemia' dominon Bienalen e Karikaturës, 120 mjeshtra marrin pjesë në aktivitetin në Pogradec
top-channel.tv
Shtatori me diell/ Turistë të huaj vijojnë të pushojnë buzë Adriatikut
gazetamapo.al
Rëndësia politike e zgjedhjeve të 20 e 21 shtatorit në Itali
epokaere.com
Dezertimi i ushtarit shqiptar nga kazerma jugosllave me kallashnikov në vitin 1991
javanews.al
Edhe pse Edi Rama e dërgoi në Shkodër, Ilir Beqaj i flet presidentit të Republikës si deputet i Dibrës -
tetovasot.com
Dhuna në bazë gjinore dhe rëndësia e mbështetjes psikologjike
vizionplus.tv
Shqipëria kërkon ndryshimin e regjimit në Iran
Pse hoqi dorë Ilir Meta nga mos prekja e 5 Qershorit?
ina-online.net
Një tjetër plan për shpopullimin e Medvegjës nga shqiptarët
Bilanc lufte në javën që lamë pas, Shqipëria me Rilindjen e kthyer në “Far West”!
shqiptarja.com
Dosja 'Shën Mëri 2020' në gjykatë me 23 persona të pandehur, 3 janë policë, 5 kokat e grupit kërkojnë lirimin nga burgu
kallxo.com
Dosja e Prokurorisë: Disa prej të arrestuarve në Karaçevë kontrabanduan lopë të sëmura nga Serbia
ata.gov.al
Në linjën ajrore Kosovë-Serbi, do të udhëtohet me pasaporta të Kosovës
kohajone.com
Java nis me ndërperje të energjisë elektrike në Tiranë dhe jo vetëm. Ja zonat
koha.net
Katër të vdekur e 178 raste të reja me koronavirus në Maqedoni të Veriut
shqiptarja.com
Sherri në Kavajë, me vajzën e vogël përdore, i riu plagos të moshuarin në lokal (VIDEO)

Thellohen përplasjet mes Turqisë dhe Greqisë, ndërkombëtarët kërkojnë përmbajtje dhe zbatim të ligjit

Sot 13.08. 07:40

Thellohen përplasjet mes Turqisë dhe Greqisë, ndërkombëtarët kërkojnë përmbajtje dhe zbatim të ligjit

Mesnatën e së mërkurës shteti grek dhe ai turk u përfshinë në një incident që ka nxitur reagimin e të vendeve. Sipas njoftimit të autoriteteve greke, një varkë e rojës Bregdetare të ishullit të Rodos gjatë patrullimit të saj në zonën e detit pranë bregut perëndimor vuri re një jaht të bardhë, që po»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.