shekulli.com.al
Rezervimi 1900 euro, hoteli konfirmon faturat e Gjonajt
shekulli.com.al
Plan për 3 koncesione të tjerë, dyfishohen faturat e taksapagueseve
lapsi.al
Qeveria “injoron” FMN-në, PPP-të kthehen në normë. Jepen 3 konçesione të tjera
koha.mk
Fillon menaxhimi i përbashkët kufitar me Serbinë
kohajone.com
Dhoma e gjumit e ministres Etilda Gjonaj dhe dhomat me euro të qeverisë!
Qeveria në largim në kaos me funksionet dhe vendimmarrjen
gazetablic.com
Hashim Thaçi e rehatoi nipin në Telekom
balkanweb.com
Për pushime në Siri – Debat për refugjatët sirianë?
insajderi.com
Meghithatë Boris Johnsonit ka plan sekret për Brexitin
syri.net
Çfarë ndodhi një ditë më parë në Shqipëri? Lajmet kryesore Komentet
balkanweb.com
Floriana Garo shtatzënë për herë të dytë, zbulon gjininë e bebit
shekulli.com.al
Paga dhe honorare luksi për deputetët në parlament
ekonomiaonline.com
Në UPZ sot mbahet konferenca shkencore ndërkombëtare ICONST
epokaere.com
LDK-ja sot pritet ta zyrtarizojë kandidatin për kryeministër
infoglobi.com
Ky ishte debati i parë i përbashkët televiziv i Presidentit Rugova dhe Hashim Thaçit
infoglobi.com
Kuazi demokracia dhe “liria”
Ngjarjet e datës 26 gusht - RTV21
ina-online.net
Gazetari italian paralajmëron tërmet politik në Maqedoninë e Veriut
“Jemi në hiçkund dhe po ushqejmë idenë se jemi më të mirët”
ina-online.net
VOTA PËR SHPËTIMIN E MEDVEGJËS!
Ekskluzive: LDK-ja cakton kandidatin për kryeministër
shqiptarja.com
Gola dhe surpriza, Roma shënon tre gola për një pikë, shkëlqen Lazio
syri.net
GRAFIKA/ Ditët e kryeminstrave në Kosovë, ja kush është më jetëgjati dhe më jetëshkurtëri
Rrebesh shiu në shumë rajone të Kosovës, Peja preket edhe nga breshëri - Arbresh.info
gazetamapo.al
Heshtja e Ramës për Kajmakun dhe çfarë pritet të publikojë PD
Edhe kryetari i degës së LDK-së në Vushtrri mbështet Vjosa Osmanin për kandidate për kryeministre
periskopi.com
Ky është polici që ndërroi jetë tragjikisht
insajderi.com
Alpbach-u, ‘momenti historik’ i idesë së keqe për ndryshim të kufijve të kosovës
lexo.com.al
Max Frischi në Deçan
koha.mk
Njihuni me gipserin shqiptar që bën 12 milionë franga qarkullim vjetor (FOTO)
gazetablic.com
Hapet palestra sportive gjermano- kosovare më e madhja në vend, pronë e Gani Dreshajt
kosova.info
Avancimet e “drejta” në Policinë e Kosovës
javanews.al
A do të vdesë e fundit demokracia?
shqiptarja.com
Kosovë/ Qeveria në largim në kaos me funksionet dhe vendimmarrjen
insajderi.com
Zyrtari i LDK-së sulmon AAK-në: Disa injorantë të qeverisë në ikje, do tentojnë të grabisin vota
gazetablic.com
Vetëaksidentohet me traktor një polic në Prishtinë, vdes në QKUK
PD: Dhoma e luksit është në emrin e Ministres së Drejtësisë
koha.mk
Lufta e fiseve

Daçiq shkon në Amerikë: Do të mburret se sa shumë respektohet feja në Kosovë  

Periskopi 17.07. 11:33

Daçiq shkon në Amerikë: Do të mburret se sa shumë respektohet feja në Kosovë  

Edhe ministri i jashtëm serb Ivica Daçiq, do të jetë i pranishëm në Ëashington, ku do të mbahet konferencë për liritë fetare. Atje ka udhëtuar edhe ministri i jashtëm kosovar, Behgjet Pacolli. Mediat serbe thonë se Daçiqi do ta marrë ‘shembull Kosovën se sa shumë respektohet liria fetare në Serbi’.»»»

periskopi.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano