Kush është njeriu që u dënua me burg për fushatën e Obamës, skema e donatorit shqiptar dhe fotoja e kryeministrit…
gazeta-shqip.com
Mbi 13 milionë euro/ Si u zbulua skema e fajdeve nga djemtë e ish-prefektit
tvklan.al
Prokurori Besim Hajdarmataj del para vetingut
kohajone.com
“Shthurja” e buxhetit, KLSH zbulon fshehjen e treguesve realë të borxhit e deficitit nga qeveria
portalb.mk
Zaevi: Nesër do ta publikojmë rritjen e pagës minimale
indeksonline.net
VV-ja rritet fuqishëm në Pejë, LDK-ja ka rënie të besimit e votave
gazetaexpress.com
QKUK-ja jep detaje për gjendjen shëndetësore të 11 personave që u helmuan dje në QNRTe fundit
rtsh.al
Partia Ligj dhe Drejtësi fiton zgjedhjet parlamentare në Poloni
Mos e fyeni Albinin si çlirues të Kosovës nga ShqipëriaTë ngjashme
tetovasot.com
Bërnabiq flet për Albin Kurtin: Nuk pres shumë
shqiptarja.com
Siri, trupat e Asadit mbërrijnë në kufirin turk. Rusia 'Ok' Turqisë për të sulmuar Kobane
Njohja e kontributeve të pensioneve, e nevojshme marrëveshja mes Italisë dhe Shqipërisë
Podgorica: Kina dhe Shqipëria, potencial për zgjerimin e bashkëpunimit
rtsh.al
Këtë vit më pak studentë në universitetet e rretheve
sot.com.al
Ballkani Perëndimor ka nevojë për impuls të ri! Katër ministra të Jashtëm letër BE-në për negociatat e Shqipërisë
Të dëmtuarit nga tërmeti, Kuvajti ndihma për Shqipërinë
Gjirokastër, përgatitje për mbarëvajtjen e vitit të ri shkollor
balkanweb.com
Kryemadhi mesazh studentëve: Jeni e ardhmja që do të ndryshoni këtë realitet të shëmtuar
Më shumë bashkëpunim mes vendeve të Ballkanit
vizionplus.tv
Nis vettingu për prokurorin e dosjeve të bujshme, Besim Hajdarmataj
lapsi.al
LAJMI I FUNDIT/ Nisma për shkarkimin e Metës, zbardhen detaje nga mbledhja e PS-së
gazeta-shqip.com
Dokumenti/ Drafti i KE konfirmon çeljen e negociatave, por…
shekulli.com.al
Besim Hajdarmataj përballet me vetting-un
Altun: Turqia e vendosur dhe e përkushtuar edhe në luftën kundër DAESH-it
indeksonline.net
Femrat më të votuara nga LDK që do të jenë pjesë e Kuvendit të Kosovës
balkanweb.com
Kryeministrja serbe Bërnabiç: Nuk pres shumë nga Albin Kurti
botasot.info
Prokurori Hajdarmataj përballë Vettingut, nga pasuritë tek denoncimet. Çfarë u konstatua?
Ja çfarë shkruajnë mediet botërore për helmimin e zyrtarëve të KQZ-së në Kosovë
Reflektimet i ngjarjeve të fundit në Luginë të Preshevës
Rama mbledh grupin parlamentar, çështjet që u diskutuan
kosova.info
Dështuan të bahen deputet, ja kush janë veteranët e LDK-së, që mbeten jashtë Kuvendit
exit.al
Në pritje të Francës, Presidenca e BE-së drafton vendim pozitiv për negociatat me Shqipërinë
rtsh.al
Hetimi në Kongres, Presidenti Trump del në mbrojtje të avokatit të tij Rudy Giuliani
alpenews.al
"LAJM I MIRË PËR SHQIPTARËT"/ Ministrat e JASHTËM të Bashkimit EUROPIAN, kërkojnë hapjen e negociatave (FOTO)
tetovasot.com
Arsyet që i çuan në shtëpi Nismën, AKR-në e PSD-në
Nis vettingu për Besim Hajdarmatajn, prokurorin e dosjes “Tahiri”
sot.com.al
I shkarkuar nga Arta Marku dhe prokurori i dosjes “Tahiri”, nis vettingu për Besim Hajdarmatajn
Credins modernizohet në Korçë- Gjithmonë e më pranë klientëve me infrastrukturë dhe teknologji
lexo.com.al
VIDEO/ E kapi mat me një tjetër, gruaja i bën namin burrit në mes të Tiranës
javanews.al
Rama e nis ditën me shifra: Sot në Shqipëri, mbi 1.2 milionë të punësuar
Prokurori i dosjeve të “nxehta” para KPK-së: Nuk ka lidhje me njerëz të botës së krimit
shqiptarja.com
Mblidhet grupi i PS/ Rama-deputetëve: Për Metën do presim raportin e Venecias
alsat-m.tv
Kosovë, KQZ-ja pret rezultatet e hetimeve për zarfet nga Serbia
gazeta-shqip.com
Ferr mbi tokë në Siri/ Paralajmërimi i fortë i Trump: Kurrë nuk pranojmë…(Foto)
Turqia neutralizon 550 terroristë në operacionin në Siri
rtsh.al
Nis viti i ri akademik, ministrja Shahini premton përgjysmim tarifash dhe bursa
Prokurori i dosjeve të “nxehta” para KPK-së, DSIK: I përshtatshëm për të vazhduar detyrën
DEKLARATAT/ Brnabiç: alergjia nga votat, Prishtina do donte të fuste “serbët e saj” në qeveri

Av. Cakrani: Veprat penale të blerjes së votave nga bandat në pushtet

Gazeta Telegraf 24.06. 10:42

Av. Cakrani: Veprat penale të blerjes së votave nga bandat në pushtet

Juristi penalist Kujtim CAKRANI: Ja veprat penale që kanë kryer eksponentët socialistë në blerjen e votave Prokuroria trembet nga qeveria të zbardhë audiopërgjimet e blerjes së votave Juristi penalist Kujtim Cakrani në intervistën për gazetën “Telegraf” zbardh të gjitha veprat penale që kanë kryer »»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining