periskopi.com
Haradinaj thotë se moslejmi i kandidimit të Albin Kurtit nuk është gjë e mirë për demokracinë - Periskopi
vizionplus.tv
Deklaratë bombë e Elvis Hoxhës: Valdete Daka ka mashtruar! Ka fshehur dënimin e deputetit Etem Arifi. Debat i fortë me analistin Fitim Salihu
rtv21.tv
Ngjarjet e datës 28 janar
klankosova.tv
Haradinaj për Kurtin: Nuk është tregues i mirë për demokracinë të mos i lejohet kandidimi
klankosova.tv
Dardan Islami: Në vendet ku islami politik është përzier, aty kemi parë dështim dhe luftëra civile
lapsi.al
Grupi Ndërkombëtar i Krizave: 3 variantet për paqe finale mes Kosovës dhe Serbisë
lapsi.al
Emri: Antonio Gallo/ Si po ia ruajnë profilin e ulët kontaktit të Ndrangheta-s në Tiranë
vizionplus.tv
Vendimi i KQZ për Albin Kurtin/ Deklaratë e fortë e Hoxhës: Parlamenti i ri po cënohet nga Valdete Daka
periskopi.com
Lushtaku: Rinia e Drenasit beson vetëm në platformën e rimëkëmbjes të PDK'së - Periskopi
"Kosova është shtet laik", Bytyqi: Term i keqpërdorur shumë dhe keqkuptuar politikisht
telegraf.al
Gjermania jep 125 milionë euro për zhvillimin e qendrueshëm të Shqipërisë drejt standarteve të Bashkimit Europian
Kandidatja për deputete nga PDK-ja, Mihane Kodra Bekteshi merr përkrahje nga familjët e dëshmorëve. invalidët dhe veteranët
gazetablic.com
Shkelje drastike e masave anticovid nga partitë politike
shqiptarja.com
Bisedimet Athinë-Ankara, reagimi i parë nga Turqia: Ishte shumë pozitiv, duhet të flasim për çështjet që na kanë ndarë prej vitesh
ata.gov.al
21 Janari/ Balla: Berisha donte manipulimin e ngjarjes, synonte asgjësimin e opozitës
kosova.info
Kush janë policët, kandidatë për deputetë në listat e LDK-së dhe PDK-së
shqiptarja.com
Ndryshimet e fundit në Qeveri, 49% e shqiptarëve i konsiderojnë të nevojshme dhe 34% indiferentëSondazhi i Piepolit në Report Tv/ Shqiptarët të kënaqu
tvklan.al
Pipero: Më ndodhi dhe mua…
ina-online.net
Zaev – Sahakjan: Po përforcohet partneriteti me UNDP-në
gazetablic.com
Diplomatët e lartë të Hungarisë dhe Ukrainës synojnë të zbusin mosmarrëveshjen mbi të drejtat e pakicave
koha.net
Partitë vazhdojnë t’i injorojnë thirrjet për respektim të masave
balkanweb.com
Arjan Vasjari: 21 janarit i ka rënë baza morale. Efektivi i gardës duhet të thoshte kush e dha urdhrin për të qëlluar
epokaere.com
Zemaj e Haziri vizitojnë Swiss Clinique 2, vlerësohet lartë puna e kësaj klinike
telegrafi.com
Kurti viziton Malishevën dhe fshatrat e saj
shqiptarja.com
Intervista e plotë/Braçe në Report Tv: Asnjë zyrtar shqiptar s’del në përgjimet për Ndrangheta-n! Dalja e Prendit për 21 janarin, ka frikë nga drejtës
abcnews.al
“Ik dorëzohu”! Si nisi sherri dhe përse shqiptari e vrau të birin biznesmen, miku: Zoti të mëshiroftë
koha.mk
Ukraina do të ndalojë fluturimet mbi territorin e saj të13 transportuesve ajrorë rusë dhe sirianë
arbresh.info
Osmani e Kurti rrugëve të MalishevësTë ngjashme
kallxo.com
Anesa Qollakoviq: Adrijana Hoxhiq po u thotë boshnjakëve të Kosovës se e ka mbështetjen e ndërkombëtarëve
boldnews.al
KPA: Shkaqet e ankimit të Edison Ademit e nxjerrin me “diferencën negative më të thelluar”
insajderi.com
Gjoshi: Supremja tejkaloi kompetencat me vendimin për Zafir Berishën
kallxo.com
Rashiq: Aktakuza ndaj meje është politike, Lista Serbe ka miq brenda partive shqiptare
periskopi.com
Skender Reçica shpejgon sloganin e Nismës 'Me çlirimtarët' - Periskopi
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Sali Berisha, ose e vërteta e thjeshtë e 25 prillit
cna.al
The crumbling of the SMI/Lawyer and businessman leaves Kryemadhi’s party
kohajone.com
Kryeparlamentari Talat Xhaferi dhe Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev u takuan me Presidentin e grupit Eurosig-In
kallxo.com
Denoncimi i Nenad Rashiq: Lista Serbe po planifikon të 'kontrabandojë' emra në partitë e tjera për të marrë më shumë se 10 deputetëve
kallxo.com
Duda Balje: Lista Serbe s’po do vota për vete, po kërkon vota për komunitetet e tjera ku i kanë njerëzit
ata.gov.al
Shqipëri-Kosovë/ Akademitë e Shkencave, projekte madhore në albanologji
oranews.tv
Ju flet Moska – Ja pse e bëri Rama zëvendësministër të Brendshëm flautistin e Gazidedes
koha.net
Oezil synon ringjalljen te Fenerbahçe, ia mbyll derën Gjermanisë
kohajone.com
Meta: Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur më herët. Në 25 prill, koha për një përmbysje të madhe
gazetainfokus.com
“VV-ja për 50 ditë i kap ndërmarrjet publike”
cna.al
“Mbani frymën!”/ Artan Hoxha ironizon Bolinon: Njerëzit mund të pësojnë atak nga sondazhi

Porti i Durrësit do të kthehet në port turistik, investim 2 mld €

Tetova Sot 05.12.2020. 16:49

Porti i Durrësit do të kthehet në port turistik, investim 2 mld €

Porti i Durrësit do të kthehet në një port turistik, i cili do t’i hapë rrugë ndërtimit të marinave detare të përshtatura për jahte, një terminali modern pasagjerësh dhe ndërtesave të reja përgjatë tij, të cilat do të kenë qëllime tregtare dhe hotelerie. Këto janë disa nga planet e projektit që ka »»»

tetovasot.com
CNA 04.12.2020. 21:08

Investimi 2 miliardë në Portin e Durrësit/ Pritet të shndërrohet në një pikë turistike

Porti i Durrësit do të kthehet në një port turistik, i cili do t’i hapë rrugë ndërtimit të marinave detare të përshtatura për jahte, një terminali modern pasagjerësh dhe ndërtesave të reja përgjatë tij, të cilat do të kenë qëllime tregtare dhe hotelerie. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës»»»

cna.al
ATA - Albanian Telegraphic Agency 04.12.2020. 18:06

Investimi 2 miliardë euro që e shndërron Portin e Durrësit në një port turistik modern

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Porti i Durrësit do të kthehet në një port turistik, i cili do t’i hapë rrugë ndërtimit të marinave detare të përshtatura për jahte, një terminali modern pasagjerësh dhe ndërtesave të reja përgjatë tij, të cilat do të kenë qëllime tregtare dhe hotelerie. Ministrja e Infrast»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.