SERBI – Sërish shifra ditore COVID-19 të larta

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency Albania 19.04. 20:36

SERBI – Sërish shifra ditore COVID-19 të larta

BEOGRAD, 19 prill /ATSH-TANJUG/ – Në Serbi, në 24 orët e fundit, u regjistruan 2 604 raste të reja dhe 35 vdekje nga COVID-19. “Nga rastet e reja ditore COVID-19, numri më i lartë është shënuar në Beograd (537) dhe Nish (117)”, njoftoi qeveria. Gjithashtu, 99 raste të reja u konfirmuan në Novi Sad,»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining