lajmi.net
Abdullahu: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese ja mori pushtetin VV-së
koha.mk
Koronavirusi rrit huat, borxh këtë vit shkon në 1.7 miliardë euro (TABELA)
gazetamapo.al
Covid-19/ Koreja e Jugut mbyll përsëri shkollat pas rritjes së rasteve këtë javë
Maliqi: Siguroj se kryeministri i ka ditët e numëruara në pushtet! Ambasadorja të flasë hapur, Rama i vetmi pengues i Reformës…
rtsh.al
Përfundon takimi i kreut të PD Lulzim Basha, me aleatët
koha.mk
KORNIZA NEGOCIUESE: BE kërkon shumë punë, dhe pak “llafe”
kohajone.com
Gjiknuri: Jemi dakord për listat e hapura. Nuk kanë sjellë asnjë propozim për ndryshimin e sistemit
koha.mk
Fëmijët meritojnë më shumë edukatë
newsbomb.al
'Asnjë konsensus ditën e sotme', Gjiknuri: Për ndryshimin e sistemit nuk ka asnjë propozim, mbledhja do të vazhdojë
boldnews.al
Ngjela: Vendimi i Kushtetueses, gabim historik. U godit stabiliteti i Kosovës
cna.al
Ndryshimi i Sistemit Zgjedhor/ PD dhe PS vijojnë “ping-pongun”
mia.mk
Mustafa paralajmëroi seancë kuvendore për zgjedhje të qeverisë së re të Kosovës, nuk pret rezistencë nga Vetëvendosja
Skavica hec plans: Feasibility study will be ready in 2020
cna.al
“Ata ndajnë pushtetin bashkë”/ Ish-deputeti socialist zbulon lojën Basha-Rama: Pazaret i bëjnë nën tavolinë
ata.gov.al
Shtyrja e re 3-mujore për këstet e kredisë/ Përfitojnë të gjithë individët dhe bizneset në vështirësi për shkak të pandemisë
syri.net
Meta: Në Kosovë duhet të mbizotërojë sjellja europiane ndaj institucioneve
lajmi.net
Meta bën thirrje të respektohet Kushtetuta në Kosovë: Të mbizotërojë sjellja evropiane
kallxo.com
Rahovec, shërbimi i hemodializës jofunksional që nga viti 2017
kallxo.com
Reagimet pas hulumtimit të BIRN-it për lobimin për ndryshimin e kufijve
ata.gov.al
Elbasan/ ISHSH kryen 266 inspektime, subjektet e lejuara zbatojnë masat e sigurisë
boldnews.al
Doganat mungesë të ardhurash nga sektori i hidrokarbureve/ 2,3 mld lekë më pak
shqiptarja.com
Ja pse Bill Gates është shndërruar në ‘mbretin’ e teorive të komplotit (sipas shtypit Italian)
top-channel.tv
A u keqinformua Yuri Kim? Meta: Muhabete rilindjeje, s’merrem me thashetheme
ata.gov.al
Mjet i ri lundrues për ruajtjen dhe menaxhimin e parkut detar Karaburun-Sazan
syri.net
‘Pas teatrit do rrafshojmë Rrugën e Kombit’- Iriqi bisedon me Luftar Pajon
exit.al
Kurti: Vendimi i Kushtetueses, i papranueshëm, beteja jonë vazhdon
ata.gov.al
Muaji i Ramazanit/ Komuniteti Mysliman vendos: Ritualet fetare të kryhen në banesa
shqiptarja.com
A është keqinformuar ambasadorja e SHBA për drejtësinë? Meta: S'merrem me thashethemeMeta: Pres që Reforma Zgjedhore të mbyllet brenda 31 majit, por p
gazetamapo.al
Rritet numri i të infektuarve/ Bardh Spahia: Qendrat shëndetësore po kthehen në vatra të COVID-19
koha.mk
Spasovski: Numrat për të infektuarit e rinj, alarm për t’u respektuar masat
gazetainfokus.com
VV’ja do të drejtohet përsëri Komisionit të Venedikut

Vela: Ftesa për Veselin, dëshmi që Specialja ka në fokus hierarkinë e UÇK-së

EO - Ekonomia Online 08.11.2019. 16:06

Vela: Ftesa për Veselin, dëshmi që Specialja ka në fokus hierarkinë e UÇK-së

Gjykata Speciale, kohëve të fundit është bërë shumë aktive duke dërguar ftesa te ish-pjesëtarët e komandantët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Së fundmi një ftesë të tillë, e ka marrë kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, por edhe kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovcit. Analisti »»»

ekonomiaonline.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining