zeriamerikes.com
Vogel: Nuk pres rifillim të shpejtë të bisedimeve Kosovë – Serbi
telegraf.al
Prof. Edmond Panariti: Linja Arbërore e Skënderbeut është e bardhë si bora!
Test-protesta e Vetëvendosjes përmes fotografiveTë ngjashme
“Shkrihen” deputetët e VV-së dhe ministrja Haxhiu  duke vëzhguar protestën nga objekti i KuvenditTë ngjashme
telegraf.al
Tepër vonë për të mbrojtur lumin Mat
top-channel.tv
Shtyrja e këstit të kredive, Banka e Shqipërisë jep detaje: Ja çfarë përfitoni…
Prezantohet pakoja fiskale për rimëkëmbjen ekonomike pas pandemisë
hashtag.al
Berisha: Oligarku i Ramës krim mjedisor në Drimadhë
zeriamerikes.com
Analistët për bisedimet Kosovë Serbi dhe qasjen transatlantike ndaj tyre
rtv21.tv
Kurti: Akuzat e Thaçit janë gënjeshtra dhe shpifje
cna.al
Kur Komisioni i Ligjeve i drejtuar nga Rusmali kundërshtonte përgjimet masive dhe heshtja sot nga PD për nismën e Lleshajt
ata.gov.al
BERZH, konsulencë online pa pagesë për biznesin, mbi menaxhimin e krizës COVID-19
zeriamerikes.com
Bieber: Ka pak mundësi për një marrëveshje Kosovë - Serbi gjatë këtij viti
shqiptarja.com
Covid-19 godet ndjeshëm industrinë e nxjerrjes së naftës, Balluku: Po përpiqemi të menaxhojmë mbarëvajtja e sektorit
aab-edu.net
Dy këngëtarë të njohur pjesë e protestës së VV-së
shqiptarja.com
Ekskluzive/ 17 zyrtarë ranë në 'rrjetën' e dekriminalizimit në 2019, largohen e kallëzohen penalisht për fshehje të të shkuarës së zezë
klankosova.tv
Nis test-protesta e Lëvizjes Vetëvendosje
ata.gov.al
“Politikanët të mos ndërhyjnë në çështjet e drejtësisë”/ Balla: Meta qasje pozitive me situatën emergjente
epokaere.com
LDK-ja me partnerë bojkotojnë mbledhjen e kryesisë së thirrur nga Vjosa Osmani
Nga mbledhja e Komisionit për Ekonomi, Punësim, Tregti, Industri, Ndërmarrësi dhe Investime Strategjike
shqiptarja.com
Mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore! Hajdari, Gjiknuri, Bylykbashi e Vasili mbërrijnë në Pallatin e KongreseveSot 'Zgjedhorja'/ Ambasador
syri.net
Mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore/ Çfarë pritet të diskutohet
Diskutohet për ndikimin e pandemisë COVID-19 tek bizneset
balkanweb.com
“Malet” e inerteve nga tërmeti në Shijak, kryetari i bashkisë Arbana: Nuk kemi buxhet t’i zhvendosim!
gazetablic.com
Forca të shumta policie në shesh para fillimit të protestës së VV-së
sot.com.al
“Kujt po i jep sinjale për atentate zoti President?”, Frrok Çupi ‘godet’ sërish, zbulon lëvizjen e fshehtë që po planifikon Meta pas paralajmërimit ng
hashtag.al
Salianji reagon ndaj Ballës: Ndihma gjatë epidemisë vlen sa 2 km për oligarkët e Ramës
telegrafi.com
Controur Global i kërkon qeverisë 20 milionë euro, Oda Amerikane: Dëmi më i rëndë do të jetë prishja e imazhit të vendit në sytë e investitorëve të hu
syri.net
Pas ligjit të sigurisë, SHBA planifikon të anullojë vizat e studentëve kinezë
(VIDEO) Shtohen zërat për zgjedhje më 5 korrik
shqiptarja.com
Basha akuza qeverisë dhe Veliajt: Do marrim 30 mln euro borxh për ndërtimin e teatrit duke varfëruar më tej shqiptarët
gazetainfokus.com
Policia e Kosovës nis mobilizimin për tubimin e sotëm
ina-online.net
Çfarë mund të mësojmë nga teoritë e komplotit
newsbomb.al
'I babëzituri s’do t'ja dijë për mbi 120 mijë të papunë...', Basha në 'luftë' me Ramën: Po i afrohet fundit të qeverisjes

I rekrutuari i ndërkombëtarëve, nuk është kryeministri im

Gazeta Telegraf 09.04. 00:13

I rekrutuari i ndërkombëtarëve, nuk është kryeministri im

Nga Blerina Llalla Do ta filloj këtë shkrim siç e kemi zakon ne shqipëtarët, me një histori të thjeshtë. Dikur, mbaj mënd në orën e historisë teksa diskutohej me pasion për heroin tonë kombëtar Skenderbeun, referuar teksteve të studiuesve shqiptarë e të huaj, papritmas me atë naivitetin tim karakte»»»

telegraf.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining