abcnews.al
Ish-zv/kryeministri i PD në garë për KQZ-në e re, socialisti: A je çliruar nga dashuritë e vjetra?
abcnews.al
Fushata 2021, Veliaj: I vetmi shans i opozitës që të fitojnë është përçarja, PS-ja ka një plan
indeksonline.net
Komisioni miraton projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes Financiare për IPA 2019
gazeta-shqip.com
Luftimet e ashpra në terren me Armeninë, Presidenti i Azerbajxhanit zotohet: Do të vazhdojmë deri sa...
kallxo.com
Prizren, Haskuka në telashe pasi që Kuvendi nuk ia miraton buxhetin
FAKSIMILE: Biznesmeni i njohur merr me koncesion për 10 vite liqenin në Butrint, ankesa se njëra nga firmat rezulton e paregjistruar
sot.com.al
“Vij për rrogën se do ndihmoj familjen”, deklarata e kandidatit për KQZ tërheq vëmendjen e Murrizit dhe Gjiknurit: Je i vetmi që...
koha.net
Rritet numri i viktimave në luftën Azerbajxhan - Armeni
abcnews.al
PËRGJIMI/ “Kush është tradhtari?” Publikohet biseda për vrasjen e avokatit grek nga “banda e shqiptarëve”
kosova-sot.info
Deputeti i PDK’së nuk u pajtua që ti hiqet Devollëve monopoli në homologim
Dhurohen 250 pajisje shkollore dhe 151 tabletë për nxënësit në Prizren
Konferenca e Paqes në Paris/ Pyetjet e vështira të Willsonit për Evropën– Referendum apo zgjedhje?  
gazeta-shqip.com
Lufta e Putin në Siri, a dështoi strategjia kundër SHBA?
shqiptarja.com
51 fëmijë të bllokuar në 'Al Hol'/ Gati struktura e rehabilitimit në Shqipëri, 300 mësues për të kthyerit nga kampet e Sirisë
ina-online.net
Tomë Gashi ftohet nga Specialja, thotë se nuk do t’i përgjigjet
ina-online.net
Përplasja e madhe mes LDK-AAK
indeksonline.net
ATK nis komunikimin e drejtpërdrejt me bizneset
syri.net
Luftimet mes Azerbajxhanit dhe Armenisë hyjnë në ditën e katërt, përplasen sërish Franca dhe Turqia
ina-online.net
Rama: Këtu do të më keni edhe për 5 vjet
ina-online.net
Basha: Rimëkëmbje për 6 muaj/ Projekti ekonomik i PD: Duhen 312 milionë euro për gjashtë muaj
alpenews.al
MASAT ANTI COVID NË SHKOLLA/ Rregullat që duhen zbatuar për të ulur infeksionin nga VIRUSI
abcnews.al
Ministrit serb i ndalohet hyrja në Kosovë
gazetainfokus.com
Çfarë ndodhi në Gjykatën Speciale, nga akuzat për Thaçin e Veselin deri te arrestimet
gazeta-shqip.com
Humbi punën si stjuardesë nga Coronavirus, e reja i futet trafikimit të kokainës (FOTO)
shqiptarja.com
Konflikti Azerbajxhan-Armeni/ Dalin pamjet e sulmit me dronë ndaj ushtarëve armenë në rajonin e Nagorno-KarabakhTurqi Francë përplasje për situatën në
portalb.mk
Përfundoi edhe seanca për nënkryetarë të Kuvendit, deputetët nuk arritën pajtueshmëri se sa nënkryetarë duhet të ketë
evropaelire.org
Debati Trump-Biden: Retorikë e zjarrtë dhe sulme personale nga fillimi deri në fund
abcnews.al
Gjiganti francez i energjisë parashikon fundin e epokës së naftës
shqiptarja.com
100-vjetori i lindjes së Shaban Demirajt, i biri rrëfen të atin në tri dimensione
vizionplus.tv
Rëndohet gjendja e naftëtarëve/ Grevistët e urisë janë të vendosur për t’i shkuar deri në fund
hashtag.al
Humbin jetën tre pacientë lidhur me koronavirusin në vend, 131 raste të reja
aa.com.tr
Aliyev: Përleshjet do të ndalen nëse ushtria armene tërhiqet
koha.net
Gjilani dhe Vitia miratojnë buxhetet komunale për vitin 2021
sot.com.al
Nis seanca e dytë dëgjimore, zbardhen emrat e kandidatëve që do kalojnë sot në filtrin e Komisionit të Posaçëm
boldnews.al
Ikën kreu i AKU, Robert Lili/ Në vend të tij, anëtari i KQZ-së Bledar Skënderi?
Opinion / Debati presidencial e shpalli SHBA-në një viktimë, jo një lider global
tesheshi.com
Pompeo i kërkon Vatikanit të dënojë Kinën, por pse u refuzua nga Papa?
Analizë / Pse po luftojnë Armenia dhe Azerbajxhani?
tesheshi.com
POLITOLOGU/ Fukuyama vendosë të flasë: kush i fiton zgjedhjet amerikane dhe rëndësia e tyre për botën
shekulli.com.al
Pse dështoi debati Trump-Biden? Ecuria hap pas hapi e përplasjes mes kandidatëve për të marrë Shtëpinë e Bardhë
abcnews.al
Lufta në Kaukaz, Aliyev: Nuk tërhiqemi deri sa armenët të ikin nga toka jonë
aa.com.tr
BE do të diskutojë për Turqinë dhe Mesdheun Lindor
aa.com.tr
Fillojnë aktivitetet e Turqisë për presidencën në SEECP
Vihet gurthemeli i mbikalimit në Korroticë të Epërme

6 drejtorë në 9 muaj në Kadastrën e Vlorës/ PD: Askush nuk pranoi që të shkonte në burg

Lajmi Fundit 02.06. 14:29

6 drejtorë në 9 muaj në Kadastrën e Vlorës/ PD: Askush nuk pranoi që të shkonte në burg

TIRANË- Për Partinë Demokratike, pas dorëheqjeve të njëpasnjëshme në kadastrën e Vlorës, fshihet kryeministri Edi Rama. Me anë të një deklarate për mediat, PD akuzon se kjo po bëhet me qëllim për të grabitur bregdetin e Jalit. Për, ta kjo është një dëshmi e pastër sesi kjo qeveri nuk qeveri për qyt»»»

lajmifundit.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.