kallxo.com
Anëtari i PDK-së emërohet anëtar Bordi në kompninë e ujitjes ‘Drini i Bardhë’
hashtag.al
Meta më shumë se i përpiktë, prej orës 5:00 në Presidencë (VIDEO)
Veliaj, thirrje Bashës nga njësia 10: Mos iu fshih drejtësisë, shko e thuaj të vërtetën për paratë ruse
hashtag.al
Salvini i shqetësuar për krizën në Shqipëri: Rama po mban zgjedhje vetëm me partinë e tij, vendi drejt përplasjes civile (VIDEO)
Lypja, mbijetesë apo biznes i pistë? – MALESIA.ORG – Malësia në internet – Tuz, Malësia
sot.com.al
Ilir Meta nuk ndal sulmet ndaj ndërkombëtarëve: Do mbani përgjegjësi para popullit shqiptar për rrugën e paligjshmërisë
sot.com.al
Meta tenton të ulë në tryezë palët, Rama e refuzon dhe paralajmëron të tjera çmenduri prej tij, Basha i shkon sot në Presidencë
sot.com.al
“EU Reporter” zbardh prapaskenat, PD-LSI do cilësohen organizata të dhunshme nga SHBA nëse pengojnë zgjedhjet, Uashingtoni mbështet 30 qershorin
shekulli.com.al
Moisiu: Politika shqiptare të hartojë një Pakt Kombëtar për zgjidhjen e krizës!
sot.com.al
Pas presionit ndërkombëtar opozita ndryshon strategji, tërhiqet nga sulmet dhe nis protestat, tubime 24-orëshe para KZAZ
sot.com.al
Përçahet PD, njerëzit e Berishës kundër tërheqjes nga dhuna, kryebashkiakët vijojnë paralajmërimet për prishje të procesit zgjedhor
shekulli.com.al
KiE: Misioni i vëzhgimit nuk vjen në Shqipëri, nuk ka konkurrencë politike
sot.com.al
Vetingu trondit gjyqtarët dhe prokurorët që u është bllokuar viza nga SHBA, ngelin në veting edhe Luan Hasneziri me Eugen Beçin
shqiptarja.com
Regjistrimi i kontratave të pronave, afatet dhe gjobat
shqiptarja.com
Dëshmia e djalit të Fadilit: Ju tregoj vrasësin me pagesë të 'Çapjave'
periskopi.com
Molliqaj: Nëse dëshmohet se Haradinaj ia mori kompetencat Delegacionit Shtetëror, PSD s’ka çka lypë aty
sot.com.al
Metamorfoza e një sheshi në Fier
kosova.info
Ngjarjet e datës 27 qershor 2019 - Kosova Info
Histori gangsterësh politikë
ina-online.net
Bullgaria u afrohet standardeve të NATO-së, ja përse
shqiptarja.com
Ish-presidenti i Gambisë, Yahya Jammeh akuzohet për përdhunim dhe sulme seksuale
Në 30 qershor shkulim të keqen/ Rama: SHBA i tregoi me gisht se do të shpallen organizatë e dhunshme
preshevajone.com
Nxenës shqiptarë nga Presheva pas Tiranës, vizitojne kryeqytetin serb Beogradin
periskopi.com
Sami Lushtaku në Facebook: Asnjëherë nuk jam akuzuar për korrupsion
botasot.info
Bastardimi i shqipës në pullat postare, drejtorin e BDI-së e ka zënë gjumi
kallxo.com
Punët 'shkel e shko', Komisioni kërkon që të monitorohen kontratat
periskopi.com
LDK thotë se nuk pati përleshje sonte në nëndegën e tyre në Mitrovicë
kallxo.com
Hajdar Beqa: Nuk e di për kënd e ka fjalën Sami Lushtaku
Shqipëria përballet me një çmim prej 110 milionë euro arbitrazhi
kallxo.com
Ramiz Lladrovci hesht rreth akuzave të Sami Lushtakut
telegrafi.com
Bajrami: Shqiptarët e Stambollit votuan masivisht në favor të kandidatit të Erdoganit (Video)
Meta Ramës: Nesër të pres 5:00-13:00, kur të kesh kohë
Xhaçka: Basha para gjykatës, për të sqaruar llumin që nxjerr nga goja
30 qershori/ Çfarë thonë Bylykbashi, Mazniku dhe Shehi
indeksonline.net
Beqiri: Zgjedhja e Marija Pejçinoviç-Buriç si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Evropës është me rëndësi për ne
Fatmir Bajraj: Vartësi shkarkoj shefin, alias Thaqi Nikoliqin !
cna.al
E akuzoi se ka shpërndarë para në Dibër/ Ministrja e Mbrojtjes padit Bashën
lajmifundit.al
Refuzoi ftesën e Metës për takim, Rama tregon ku do jetë në dy ditët e ardhshme - Lajmi i Fundit - Lajme
kallxo.com
Nait Hasani sfidon Sami Lushtakun: Tregoji emrat!
Gëzim Kelmendi: Humbja e Erdoganit në Stamboll, vërteton se ai nuk është diktator
gazetablic.com
LDK e Mitrovicës mohon përleshjen në fshatin Bare
“BE nuk e ka të qartë se çfarë dëshiron të nxjerr nga dialogu"
insajderi.com
Musine Kokalari: Jetova me njerëz me fytyrë njeriu, po më keq se kafsha
Basha: Në Dibër, para dhe kërcënime për 30 qershorin
kallxo.com
Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së ia përmend Thaçit hulumtimin e Gazetës Jeta në Kosovë
insajderi.com
Haradinaj kritikoi Ministrinë e NISMA-s për mosrespektim të orarit, nisin procedurat për masa
Mane: Kauzën e keni personale; Liçaj: Po e kam, askush nuk mund të luaj me ekzistencën time
Balla: Ndaj shpifjeve të PD do të fitojmë edhe me vendim gjykate në gjermanisht
lajmi.net
Rusia për dorëzimin e S-400: 99% është gati

Shkarkohet ministri Manjani, zëvendësohet nga Petrit Vasili

Gazeta Telegraf 12.01. 19:53

Shkarkohet ministri Manjani, zëvendësohet nga Petrit Vasili

Përmes një njoftimi të zyrës së shtypit Kryeministri Edi Rama ka firmosur sot lirimin nga detyra të Ministrit të Drejtësisë Z. Ylli Manjani dhe emërimin në këtë detyrë të Z. Petrit Vasili. Shkresa i është dërguatr dhe presidentit të Republikës Bujar Nishani. Kryeministri Edi Rama ka firmosur lirimi»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining