NË SHKODËR ENDE NUK DIHET SA I FORTË ISHTE TËRMETI | STAR PLUS TV - SHKODER
Përplasja me gjigandët e teknologjisë!
boldnews.al
Ra ky tërmet si kismet për Edi Ramën
boldnews.al
Ish-deputeti i Rilindjes shpërthen ndaj Ramës: Je bërë si Don Kishoti i Spiropalit, haram…
Myftiu Tërnava po qëndron në EBA për vizitë zyrtare
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 personat më me ndikim shpirtëror në botë
CIG: Ne jemi organizatorët e Konferencës në Tiranë
gazetainfokus.com
Skandal pas Skandali: Flet serbi që “kidnapoi” Walker, thotë që ishte i CIA-s dhe se trilloi Reçakun për të fshehur krimet në Gllogjan - inFokus
tetovasot.com
Hysen Ibrahimi, rizgjedhet kryetar i Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqitptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi
lexo.com.al
Pse një stuhi në Uashington mund të ketë pasoja në anën tjetër të botës
periskopi.com
Hilet e VV-së: Ia shkulën gjuhën Bahtirit, Glauku si spiun, Sveçla takon regjimin kriminal
Rama në konferencën e investitorëve në Turqi: “Ta bëjmë Durrësin si Izmiri, na ndihmoni në këto orë errësire”
kallxo.com
Isni Kilaj niset për në Hagë për t'u intervistuar nga Specialja
lexo.com.al
Momenti që shtangu publikun, ja çfarë i ndodhi Fifit
koha.mk
Osmani: Të gjitha vërejtjet e Komisionit të Venecias t’i zbatojmë në planet aksionare
lexo.com.al
Nëse Kajan do të bëhet me një motër, Erion Veliaj e ka gati emrin e vajzës
aa.com.tr
Mbesa e Mandelës: Afrika e Jugut ka shumë gjëra për të mësuar nga Turqia
rtsh.al
Kryeministri Edi Rama, takon presidentin e Turqisë, Recep Tayip Erdogan
rtsh.al
Bashkia Lezhë miraton qiranë për të prekurit nga tërmeti
rtsh.al
Ministrja Manastirliu: Familjet në kampin e emergjencës po sistemohen
cna.al
Pse NATO është ende thelbësore për paqen në botë
hashtag.al
"Si mund të ndihmoni? Duke ngrënë drekë në një restorant në Tiranë" - Për Veliajn gjendja emergjente mbaroi (VIDEO)
tvklan.al
Veliaj thirrje bizneseve: Hapni vende të reja pune
tvklan.al
Inxhinierët shqiptaro-amerikanë: Disa shkolla kanë dëmtime në strukturë
periskopi.com
Gani Koci: Mos gënje Xhelal, të gjithë i kemi takuar, por ka qenë zgjidhje të ulemi e të pimë kafe me serbët
insajderi.com
Genta surprizohet nga i dashuri Huseyin Usta, ura e Bosforit ndriçon me emrin GENTA dhe me fjalë dashurie
insajderi.com
Këta janë tre shqiptarët që i shpëtuan përmbytjes së Titanikut
indeksonline.net
Mbrëmë ‘kafe-llafe’ me Gjuriqin – Sveçla vjet kritikonte zyrtarët e PDK-së që po bëjnë takime me serbët
ekonomiaonline.com
Kur Sveçla e kritikonte Hoxhajn pse takoi një përfaqësues të bizneseve serbe…
gazeta-shqip.com
Tërmeti në tokë, Rama në ajër për të kërkuar fondet e rindërtimit
gazetainfokus.com
Reagon edhe Shefi i UNMIK-ut pas deklaratave të Vuçiq e Gjuriq - inFokus
cna.al
1 milion njerëz i kundërvihen presidentit Macron/ Protestuesit pushtojnë rrugët
E quajti masakrën e Reçakut fabrikim, Rama-Vuçiçit: Mjaft me vetëvlerësime për një luftë të ndyrë, ecni para
Fitimtarë dhe të mundur
boldnews.al
Derbi i Kryeqytetit, ja kur mund të luhet Partizani-Tirana
gazeta-shqip.com
30 sekondat e tërmetit, njësoj si në Shqipëri ndodhi edhe në Itali në 2016 (FOTO)
Do të hani mish, por jo të therur! Shqetësimet klimatike dhe vuajtjet e kafshëve po përshpejtojnë ardhjen e mishit artificial…
Një përgjigje për Aleksandar Vuçiç dhe masakrën e Reçak’ut që ai, pardje, e quajti “parafabrikat”
javanews.al
"Masakra e Reçakut, krim i fabrikuar", Rama-Vuçiçit: Fantazmat e së kaluarës po minojnë të ardhmen e Serbisë
ina-online.net
Gjuha shqipe sërish mollë sherri në Maqedoninë e Veriut

Gjykatat konfirmojnë 5 kryebashkiakë të tjerë

Abcnews 18.07. 21:06

Gjykatat konfirmojnë 5 kryebashkiakë të tjerë

Ka shkuar në 34 numri i kryebashkiakëve të konfirmuar në rang vendi, nga gjykatat e rretheve. Ditën e sotme u konfirmuan kryetarët e bashkive Sarandë, Delvinë, Dropull, Gramsh dhe Kuçovë, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Gjykatat e rretheve kanë vijuar edhe këtë të enjte me konfirmimet e kryeb»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining