evropaelire.org
Inteligjenca amerikane paralajmëron për ndërhyrje të mundshme në zgjedhje
syri.net
Ndihma humanitare për Libanin/ SHBA dërgon 3 ngarkesa me avionë ushatarakë
shqiptarja.com
Denoncimi i Baçit: 1500 mësues në Fier pa paga se administrata ka shkuar me pushime
abcnews.al
Duke nisur nga e hëna Prishtina hap kopshtet publike
monitor.al
“Katastrofë shëndetësore”, mjekët reagojnë ndaj rritjes së rasteve të koronavirusit në Serbi
kallxo.com
VIDEO - Banori nga Karaçeva thotë se xhandarmëria e Serbisë i kaluan nëpër oborrin e lokalit të tij
telegrafi.com
Dalin pamje të reja të xhandarmërisë serbe në Karaçevë, kërkohet intervenimi i KFOR-it dhe institucioneve qendrore të Kosovës
telegrafi.com
S’ka kuorum, Projektligji për Mbrojtjen e Vlerave të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nuk hidhet në votim
evropaelire.org
Irani tallet me dorëheqjen e të dërguarit amerikan për këtë shtet
kallxo.com
Për mungesë kuorumi dështon miratimi i Ligjit për Mbrojtjen e Vlerave të UÇK-së
periskopi.com
Bekim Haxhiu ua lëshon deputetëve të Vetëvendosjes një video të Presidentit Thaçi - Periskopi
abcnews.al
Tendat lëvizëse ose “kabinat moderne”, njihuni me risinë e akomodimit në natyrë
abcnews.al
Të paktën 20 viktima e qindra të plagosur nga përplasja e avionit në Indi
cna.al
Nga Pëllump Gani Pilinci/ Bien kambanat në të gjithë Shqipërinë!
shqiptarja.com
Qyteza e Patosit shndërrohet në shesh xhirimi, 'Kadillak dhe manaferra' së shpejti në kinematë shqiptare
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Loja “e kungulleshkave” për koalicionet parazgjedhore!
abcnews.al
“Më në fund e kalova këtë të keqe”, Nora Malaj tregon rrugën e vështirë të shërimit nga Covid-19
americaneye.al
Kush është Alexander Lukashenko, “diktatori i fundit i Europës”?
almakos.com
Ekskluzive: Ali Ahmeti do të japë dorëheqje nëse Haga ngren padi ndaj tij, ja kush do e zëvendësojë!
insajderi.com
LVV dhe LDK me vërejte për projekt-ligjin e propozuar nga PDK për vlerat e UÇK-së
lajmpress.org
BDI kthehet në prehrin e LSDM-së, dështon marrëveshja me VMRO-DPMNE-në
Projektligji për UÇK-në pa përkrahjen e LVV-së dhe LDK-së
insajderi.com
Deputetja Geci për projekt-ligjin për vlerat e UÇK-së: Kosovën e çliroi NATO
shqiptarja.com
PD e Durrësit: Qeveria ‘rindërton’ edhe shkollat e padëmtuara nga tërmeti! Me pallatet s'dihet se ç'do ndodhë
koha.mk
Pasqyrë ditore e gjendjes me Kovid-19 në botë
koha.mk
Xavi shkel rregullat anti-Covid, në Katar i çojnë fletë gjobën direkt
cna.al
16 ditë e sëmurë me Covid-19/ Ish-deputetja e LSI tregon përvojën me dhimbjen
shqiptarja.com
Përse po mendohet Ilir Meta?
tesheshi.com
Vjen goditja amerikane për Ylli Ndroqin: mbështetje për SPAK dhe Policinë, të mos kontestohen
koha.net
MSH-ja ia ndalon Prizrenit të kryejë testimet, Ferizaj nuk ka mjete financiare
koha.net
Kalon në lexim të parë projektligji për luftimin e pandemisë
americaneye.al
Hidhet shorti për kampionatin gjerman, Bayerni nis mbrojtjen e titullit në shtëpi
shqiptarja.com
Denoncimi i PD: Bledi Çuçi projekt për ta shndërruar tarracën e ministrisë në ambiente luksoze e relaksi! Ja fotot
ekonomiaonline.com
LDK kërkon që sot të hyjë në rend dite projektligji që mundëson tërheqjen e parave nga Trust, VV s’pranon
syri.net
‘Dëmtimi i autonomisë së Hong Kong-ut’/ SHBA sanksione ndaj shefes ekzekutive Carrie Lam
javanews.al
Zonja e “taksës së veçantë”/ Pas Shkëlzenit tani Argita, si i vendosi mbi 2 milionë euro pasuri vajza e Berishës -

Takimi me ”Venecian”, Basha: Përballje me pengmarrësit, vendi në kolaps total…

Standard 14.02. 10:28

Takimi me ”Venecian”, Basha: Përballje me pengmarrësit, vendi në kolaps total…

Pas takimit me të dërguarit nga Komisioni i Venecias, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se siguria është e kërcënuar dhe se takimi me ekspertët e ”Venecias”, e ciliësoi si të frytshëm. Nga ana tjetër, gjatë prononcimit për gazetarët, Basha i shoqëruar nga nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, nga sekre»»»

Koha Jone 14.02. 09:42

Takimi me ”Venecian”, Basha: Përballje me pengmarrësit, vendi në kolaps total

Pas takimit me të dërguarit nga Komisioni i Venecias, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se siguria është e kërcënuar dhe se takimi me ekspertët e ”Venecias”, e ciliësoi si të frytshëm. Nga ana tjetër, gjatë prononcimit për gazetarët, Basha i shoqëruar nga nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, nga sekre»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.