gazetaexpress.com
Gjen familjen biologjike mbas 44 vitesh, 2 motrat përloten në studio
lajmi.net
Italia raporton numrin më të ulët të rasteve me Covid-19 që nga shkurti
lapsi.al
Ambasadorja Kim si zëdhënëse e Damaian Gjiknurit?
ata.gov.al
Lleshaj-kryebashkiakëve: 4% të buxhetit për emergjencat
Fëmijët pyesin kryeministrin Kurti për fëmijërinë dhe ëndrrat e tijTë ngjashme
sot.com.al
Qershori nis me kufizime të energjisë elektrike, OSHEE njofton për qytetet dhe oraret ku do të ketë ndërprerje
ina-online.net
Vazhdon procesi i nënshkrimeve në Bujanoc dhe Preshevë për zgjedhjet parlamentare
boldnews.al
Opozita e Bashkuar: Të mblidhet Këshilli Politik, të gjejmë konsensusin për çështjet pezull
kosova-sot.info
E thotë profesor Kelmendi: Ja pse Hashim Thaçi & kompanit do ta bllokojnë ligjin Veting
Reforma zgjedhore: Opozita kërkon mbledhjen e Këshillit Politik ditën e nesërme në orën 17:00
ata.gov.al
Drejtori i ri i AMF-së, Ervin Mete: Institucioni, strategji për menaxhimin e krizave
kryeministria.al
Shijak, nis Operacioni i Pastrimit të inerteve në sheshet e Rindërtimit
kryeministria.al
Vlerësimi i Bankës Botërore për impaktin e mundshëm ekonomik e social të COVID-19
PLANI/ Detaji i fshehur i Reformës Zgjedhore: shqiptarët, në dy votime brenda 7 muajsh
Dështimi i konsensusit për Reformën Zgjedhore/ Opozita bën lëvizjen e radhës, ja çfarë i kërkon palëve të Këshillit Politik
shqiptarja.com
Punime në nënstacionin e Ndroqit, ja zonat që për dy ditë do kenë mungesë të energjisë
shqiptarja.com
Opozita nuk tërhiqet, PD-LSI: Këshilli Politik për reformën zgjedhore të mblidhet nesërDështimi i 'Zgjedhores'/ SHBA-BE-Britani i shkojnë në zyrë Bash
mia.mk
Haradinaj pret që Kuvendi i Kosovës nesër të votojë qeverinë e re
tetovasot.com
DOMOSDOSHMERIA DREJTE SHKOLLIMT TE SHENDOSHE
boldnews.al
Shqipëria hap plazhet, por qytetarët nuk kanë vendosur akoma për pushimet
tetovasot.com
Thaçi: Faji për keqmenaxhimin e institucioneve gjatë pandemisë dhe skenareve në BFI i takojnë BDI-së, jo qytetarëve dhe besimtarëve! (VIDEO)
gazetamapo.al
Para Veliut, duhet të japin dorëheqjen frymëzuesit e tij, Rama, Ruçi, Lleshaj!
shqiptarja.com
Përsëri në jug
Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale
zeriamerikes.com
7 të vdekur, 89 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
zeriamerikes.com
Analistët për sfidat e qeverisë në ardhje të Kosovës
alsat-m.tv
Korona ashpërson marrëdhëniet Kinë-SHBA
lajmifundit.al
Qytetarët: “Nuk arrijmë të paguajmë qiranë”/ Basha: Lekët e taksave tuaja do vijnë tek ju, nuk do shkojnë tek oligarkët
sot.com.al
Zbardhen detajet e reja nga vrasja e dyfishtë në Laç, atentatorët e veshur si policë mbajtën peng familjen e biznesmentit Paulin Marku
shqiptarja.com
Kosovë-Presidenti Thaçi: Rruga e hapur për formimin e qeverisë! LDK: Të mërkurën në orën 11:00
parlament.al
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë raportoi në Kuvend për veprimtarinë e Bankës së Shqipërisë përgjatë vitit 2019
zeriamerikes.com
LDK-ja kërkon që të mërkurën të votohet për qeverinë e re të Kosovës
kallxo.com
Thaçi: Tani është koha që Avdullah Hoti të marrë përgjegjësinë
koha.mk
Fundi i globalizimit?
ata.gov.al
Braçe: 100 vite nga rishpallja e pavarësisë së Shqipërisë në Lushnjë
rtsh.al
Reforma Zgjedhore, ambasadorët e SHBA-së, BE-së dhe Britanisë së Madhe, takojnë kreun e PD, Lulzim Basha
lajmi.net
Thaçi, qeverisë së re: Urgjentisht të largohen pengesat që u vendosën ndaj SHBA-së
Opozita saudite: një atentat i mundshëm ndaj Katarit e të tjera, ja pse duam rrëzimin e Mohamed bin Salman
periskopi.com
Qeveria Kurti: 8 njerëzit që u shquan më së shumti në mbrojtje të pushtetit të VV-së 
aa.com.tr
Katari: Jemi përballur me shkeljen e mijëra të drejtave të njeriut nga vendet e Gjirit
newsbomb.al
‘Ekonomia u godit nga tërmeti dhe pandemia’, Ahmetaj flet për vlerësimin e Bankës Botërore: Nuk do kthehemi në 2012, ku qeveria na zhyti në krizë
portalb.mk
Tetovë, me anulimin e zgjedhjeve të prillit, u anuluan edhe punimet për bulevardin industrial (FOTO)

Zaev nesër në Selanik, takon Micotaqis

Tetova Sot 13.11.2019. 14:54

Zaev nesër në Selanik, takon Micotaqis

Kreu i qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev nesër padite do të udhëtoj për Greqi ku mes tjerash do të realizoj takim edhe me homologun e tij grek Micotakis. “Nesër pasdite udhëtoj për në Greqi marr pjesë në një simpozium, do të takohem me Micotakisin dhe do të kem fjalim. Duhe»»»

tetovasot.com
Aktuale 13.11.2019. 17:24

Zaev nesër në Selanik, takon Micotaqis

Kreu i qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev nesër padite do të udhëtoj për Greqi ku mes tjerash do të realizoj takim edhe me homologun e tij grek Micotakis. “Nesër pasdite udhëtoj për në Greqi marr pjesë në një simpozium, do të takohem me Micotakisin dhe do të kem fjalim. Duhe»»»

aktuale.mk
Koha 18.10.2019. 16:20

Makron: Negociata për Maqedoninë e Veriut pa Shqipërinë, gabim politik vdekjeprurës

Kryetari i Francës, Emanuel Makron ka pranuar se në takimin e mbrëmshëm ka patur shumicë të vendeve për fillim të bisedimeve me Maqedoninë, por jo edhe për Shqipërinë. Ai gjithashtu ka pranuar se ka qenë kundër ndarjes së të dyja vendeve. “Dhënia e dritës së gjelbër Maqedonisë së Veriut pa Shqipëri»»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.