Kusari-Lila e tronditur nga shembja e minierës në Artanë, ngushëllon familjen dhe kolegët e viktimaveTë ngjashme
Nesër seanca ku pritet të votohet qeveria e re e drejtuar nga Avdullah Hoti
Rregullat e reja, ja si mund ta vizitoni Koloseun në Romë
boldnews.al
Zgjedhorja/ KRIIK Albania: Reformimi i trupës së KQZ dhe transparenca financiare e partive politike
koha.mk
Tri listat për mexhlisin e ulemave të Shkupit. ORGANIZIMI I BASHKËSISË FETARE ISLAME 1930-1941 (3)
top-channel.tv
Festivali letrar/ Të rinjtë e kryeqytetit në garë për prozë, poezi dhe esse
Festa e Republikës në Itali, homazh për viktimat e Covid-19
gazeta-shqip.com
Kriza politike/ Ambasadorja Kim mbledh Këshillin te rezidenca e saj, Basha merr hapin e radhës
kallxo.com
Shkencëtari iranian deportohet nga SHBA
ata.gov.al
Borchardt: Kuvendi i Shqipërisë ndër parlamentet e parë europianë që funksionoi online
klankosova.tv
“GREEN QUEEN”, projekti për gjelbërimin e oxhakut të Termokosit
gazetainfokus.com
LDK mbledh kryesinë e partisë, vendoset për ministrat e Hotit
vizionplus.tv
Italia feston Ditën e Republikës/ Ceremonitë pa paradën tradicionale për shkak të pandemisë
gazetablic.com
“Efekti” Isa Mustafa: Nga 4 deputetë të LDK-së që ishin kundër Qeverisë Hoti, kanë mbetur vetëm 2
kallxo.com
Thaçi për vdekjen e minatorëve: Institucionet duhet të përkujdesën që punëtorët të jenë gjithmonë të mbrojtur
shqiptarja.com
SHBA-Vrasja e Floyd, reagon BE: Të ndalet abuzimi me pushtetinProtestat për vdekjen e Floyd, Trump: Do nxjerr ushtrinë në rrugë! Plaçkitet Manhattan..
ata.gov.al
ZAGREB – Kroacia në prag zgjedhjesh, HDZ në epërsi të lehtë
vizionplus.tv
Nesër seanca për qeverinë “Hoti”/ Vetëvendosje peticion për të kërkuar zgjedhje të reja
lajmpress.org
Reagim nëna kunder Paskal Milo e Mustafa Nano thonë se e Kastriotit ishte serbe !!!!!
lajmifundit.al
6 drejtorë në 9 muaj në Kadastrën e Vlorës/ PD: Askush nuk pranoi që të shkonte në burg
kosova.info
Pas tragjedisë së Novobërdës, reagojnë partitë politike
sot.com.al
Lleshaj cakton detyrat për drejtorët e Policisë dhe u jep ultimatumin: CV-ja juaj do shkruhet nga bimët e kanabisit, zgjohuni nga gjumi!
PSD: Shembje dheut brenda punishtes në Minierën e Artanës është lajm i rëndë
Reforma Zgjedhore, nga drafti konsensual te garancitë shtesë, si ndryshuan palët
shqiptarja.com
‘Nuk e kam fyer’, reagon lojtari që u godit nga Grezda: Nuk është hera e parë që bën këto, ka nevojë për ekspertët
kallxo.com
LDK ‘heq dorë’ nga posti i presidentit, nuk e diskuton me partnerët e rinj
koha.mk
Daçiq i falënderohet Tunizisë që nuk e njeh Kosovën
telegraf.al
Bashkim Qeli: Mendimet e Sami Frashërit për ushtrinë
rd.al
Rama me charter në Paris, Paloka: Vetëm tallje me qytetarët dhe sulme palaçosh ndaj opozitës!
boldnews.al
QSUT anulon tenderin 7 mln euro për pajisjet mjekësore. Gati “skenari” për fituesin e paracaktuar?
Rexhep Selimi: Qëndrimet e Vjosa Osmanit janë në përputhje me qëndrimet e VetëvendosjesTë ngjashme

SOS rikthimit të Ballkanit tek armët, projektet dhe mendjet e ndryshkura

Panorama 22.10.2019. 14:53

SOS rikthimit të Ballkanit tek armët, projektet dhe mendjet e ndryshkura

GJENERAL PIRO AHMETAJ Thellësisht mirënjohës dhe shumë i respektuar për pjesëmarrjen dhe ftesën e posaçme në konferencën “NATO’s response for future challenges”, zhvilluar javën e kaluar në Kolegjin e Lartë të NATO-s, Romë (NDC). Gjatë kësaj konference, mbajtur në Romë (NDC), diskutimeve në panele »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.