Fushata në Shqipëri, BE: Keni shpërfillur të rinjtë, në javën e fundit presim debat për programin

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Abcnews Albania 16.04. 19:13

Fushata në Shqipëri, BE: Keni shpërfillur të rinjtë, në javën e fundit presim debat për programin

Një javë nga dita e gjykimit, ambasadori i BE-së në Shqipëri Luigi Soreca gjatë konferencës “Unë Vendos” mbi pritshmëritë e të rinjve dhe zgjedhjet ishte mjaft kritik me partitë politike në Shqipëri. Ai tha se deri tani fushata ka qenë e nxehtë, por diçka mungon, që sipas tij janë propozimet për ri»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.