syri.net
Pse Edvin Kristaq Hakmarrja urdhëroi mbajtjen në qeli, të ish-deputetit Balliu dhe protestuesve të tjerë! Komentet
Mehmetaj: Qeveria i hoqi Universitetit 1.6 milion euro
koha.net
Shkaku i ofensivës turke në Siri, ministri francez bojkoton ndeshjen Francë-Turqi
tetovasot.com
Sela dhe Kasami kërkojnë sa më shpejt zgjedhje të parakohshme
Kush është njeriu që u dënua me burg për fushatën e Obamës, skema e donatorit shqiptar dhe fotoja e kryeministrit…
gazeta-shqip.com
Mbi 13 milionë euro/ Si u zbulua skema e fajdeve nga djemtë e ish-prefektit
tvklan.al
Prokurori Besim Hajdarmataj del para vetingut
kohajone.com
“Shthurja” e buxhetit, KLSH zbulon fshehjen e treguesve realë të borxhit e deficitit nga qeveria
portalb.mk
Zaevi: Nesër do ta publikojmë rritjen e pagës minimale
indeksonline.net
VV-ja rritet fuqishëm në Pejë, LDK-ja ka rënie të besimit e votave
gazetaexpress.com
QKUK-ja jep detaje për gjendjen shëndetësore të 11 personave që u helmuan dje në QNRTe fundit
rtsh.al
Partia Ligj dhe Drejtësi fiton zgjedhjet parlamentare në Poloni
Mos e fyeni Albinin si çlirues të Kosovës nga ShqipëriaTë ngjashme
tetovasot.com
Bërnabiq flet për Albin Kurtin: Nuk pres shumë
shqiptarja.com
Siri, trupat e Asadit mbërrijnë në kufirin turk. Rusia 'Ok' Turqisë për të sulmuar Kobane
Njohja e kontributeve të pensioneve, e nevojshme marrëveshja mes Italisë dhe Shqipërisë
Podgorica: Kina dhe Shqipëria, potencial për zgjerimin e bashkëpunimit
rtsh.al
Këtë vit më pak studentë në universitetet e rretheve
sot.com.al
Ballkani Perëndimor ka nevojë për impuls të ri! Katër ministra të Jashtëm letër BE-në për negociatat e Shqipërisë
Të dëmtuarit nga tërmeti, Kuvajti ndihma për Shqipërinë
Gjirokastër, përgatitje për mbarëvajtjen e vitit të ri shkollor
balkanweb.com
Kryemadhi mesazh studentëve: Jeni e ardhmja që do të ndryshoni këtë realitet të shëmtuar
Më shumë bashkëpunim mes vendeve të Ballkanit
vizionplus.tv
Nis vettingu për prokurorin e dosjeve të bujshme, Besim Hajdarmataj
gazeta-shqip.com
Dokumenti/ Drafti i KE konfirmon çeljen e negociatave, por…
shekulli.com.al
Besim Hajdarmataj përballet me vetting-un
Altun: Turqia e vendosur dhe e përkushtuar edhe në luftën kundër DAESH-it
indeksonline.net
Femrat më të votuara nga LDK që do të jenë pjesë e Kuvendit të Kosovës
balkanweb.com
Kryeministrja serbe Bërnabiç: Nuk pres shumë nga Albin Kurti
botasot.info
Prokurori Hajdarmataj përballë Vettingut, nga pasuritë tek denoncimet. Çfarë u konstatua?
Ja çfarë shkruajnë mediet botërore për helmimin e zyrtarëve të KQZ-së në Kosovë
Reflektimet i ngjarjeve të fundit në Luginë të Preshevës
Rama mbledh grupin parlamentar, çështjet që u diskutuan
kosova.info
Dështuan të bahen deputet, ja kush janë veteranët e LDK-së, që mbeten jashtë Kuvendit
exit.al
Në pritje të Francës, Presidenca e BE-së drafton vendim pozitiv për negociatat me Shqipërinë
rtsh.al
Hetimi në Kongres, Presidenti Trump del në mbrojtje të avokatit të tij Rudy Giuliani
alpenews.al
"LAJM I MIRË PËR SHQIPTARËT"/ Ministrat e JASHTËM të Bashkimit EUROPIAN, kërkojnë hapjen e negociatave (FOTO)
tetovasot.com
Arsyet që i çuan në shtëpi Nismën, AKR-në e PSD-në
Nis vettingu për Besim Hajdarmatajn, prokurorin e dosjes “Tahiri”
sot.com.al
I shkarkuar nga Arta Marku dhe prokurori i dosjes “Tahiri”, nis vettingu për Besim Hajdarmatajn
Credins modernizohet në Korçë- Gjithmonë e më pranë klientëve me infrastrukturë dhe teknologji
lexo.com.al
VIDEO/ E kapi mat me një tjetër, gruaja i bën namin burrit në mes të Tiranës
javanews.al
Rama e nis ditën me shifra: Sot në Shqipëri, mbi 1.2 milionë të punësuar
Prokurori i dosjeve të “nxehta” para KPK-së: Nuk ka lidhje me njerëz të botës së krimit
shqiptarja.com
Mblidhet grupi i PS/ Rama-deputetëve: Për Metën do presim raportin e Venecias
alsat-m.tv
Kosovë, KQZ-ja pret rezultatet e hetimeve për zarfet nga Serbia

Haziri: Qytetarët në veri i frikësohen dialogut Kosovë-Serbi

EO - Ekonomia Online 24.06. 11:28

Haziri: Qytetarët në veri i frikësohen dialogut Kosovë-Serbi

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, në konferencën “Zëri i Popullit rreth finales së madhe”,ka kritikuar kryeministrin, Ramush Haradinaj dhe partitë politike të cilat nuk ishin prezente në tryezën ku diskutohej për dialogun Kosovë-Serbi, raporton Ekonomia Online. ““Nuk i kem»»»

ekonomiaonline.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining