Iranka koja je otužena za ubistvo muža pošteđena egzekucije: Njegovoj porodici isplaćen "krvni novac"
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Iranka koja je otužena za ubistvo muža pošteđena egzekucije: Njegovoj porodici isplaćen "krvni novac"
Goli Kohkan (Goli Kouhkan), 25-godišnja Iranka koja je kao djevojčica bila primorana na brak, izbjegla je izvršenje smrtne kazne nakon što je porodica njenog ubijenog supruga pristala da joj oprosti u zamjenu za približno 70.000 funti (156.472 KM) takozvanog „krvnog novca“.Na taj način, k ... »»»
Je li Vinko Puljić pričao o "majorizaciji Hrvata": Moćnici ne znaju duh BiH, ne može "većina" nametati "manjini"
Već tradicionalno vrhbosanski nadbiskup u miru kardinal Vinko Puljić govori za Večernji list uoči najvažnijih svetkovina. Uzoriti oče, Uskrs 2024. također je prepun iskušenja i prijepora. Kako globalno tako i lokalno, za katolike je i nova prilika za određenje. Koliko se ta vječita borba između dva»»»
Puljić: Moćnici ne znaju duh BiH, ne može "većina" nametati "manjini"
Bog je čovjeka stvorio iz ljubavi za ljubav Već tradicionalno vrhbosanski nadbiskup u miru kardinal Vinko Puljić govori za Večernji list uoči najvažnijih svetkovina. Uzoriti oče, Uskrs 2024. također je prepun iskušenja i prijepora. Kako globalno tako i lokalno, za katolike je i nova prilika za odre»»»
Nakon smrti djevojčice (14): UN osudile praksu sklapanja dječjih brakova
Ujedinjene nacije osudile su praksu sklapanja dječjih brakova u Zimbabveu nakon smrti 14-godišnje djevojčice koja se porodila u crkvi, što je izazvalo ogorčenje građana i aktivista za poštovanje ljudska prava. Vlada Zimbabvea tradicionalno zatvara oči pred praksom dječjih brakova, prenio je Rojters»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment