“Do bashkohemi me Berishën, nuk ka Zot nane që të na ndajë”/ Fermerët e Divjakës lënë pa fjalë deputetin demokrat

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqip Albania 25.11. 12:03

“Do bashkohemi me Berishën, nuk ka Zot nane që të na ndajë”/ Fermerët e Divjakës lënë pa fjalë deputetin demokrat

Tiranë- Deputeti Saimir Korreshi ishte pranë fermerëve të Divjakës të cilët po protestojnë para Kuvendit për subvencionimet që nuk kanë marrë dhe për rritjen e kostos së plehrave dhe farave. Pak më parë kryeministri Rama mori disa përfaqësues të tyre brenda Kuvendit për të diskutuar për problematik»»»

gazeta-shqip.com
ATA- Albanian Telegraphic Agency Albania 13.10. 17:15

Energjia, Agalliu: Kriza nuk vjen nga tregjet ndërkombëtare

TIRANË, 13 tetor/ATSH/ Sekretari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Arbi Agalliu deklaroi sot se “kriza nuk vjen nga rritja e çmimit të tregjeve ndërkombëtare, por i ka themelet pikërisht në abuzimet dhe në korrupsionin që kjo qeveri bën”. “Sot dëgjuam se si qeveria i faturon tregjeve ndë»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.