top-channel.tv
Banorët e veriut po marrin dozën e dytë të vaksinës në Rashkë
tvklan.al
Bllokimi i projektit të Vlorës, Meta i dërgon shkresë ministres së Financave: Shmangët dhënien e shpjegimeve
gazetainfokus.com
Masat e reja/ Këto dy komuna shtohen në zonën e kuqe
periskopi.com
14 shkurti: KQZ tregon për Periskopin cilat subjekte politike janë regjistruar deri tash për zgjedhje - Periskopi
oranews.tv
Zgjerimi i Greqisë në Jon, përfundon shqyrtimi i projektligjit në komisionet parlamentare
top-channel.tv
Opozita bashkon Dulen e Idrizin/ Dy aleatët e PD-së ende nuk kanë realizuar marrëveshjen për listat
gazeta-shqip.com
Dule shpjegon skemat e reja të koalicionit me PD: Synojmë rrëzimin e Ramës
vizionplus.tv
22 vite nga Masakra e Reçakut/ Rama: Dëshmi e paharrueshme e pafajësisë së luftës së UÇK
FOTO: Rama merr në mbrojtje ‘Salillarin’ për rrugën e shembur të Borshit, akuzon gazetarët: Të çosh kamera aty është gjobë ndaj bizneseve të suksesshm
botasot.info
Bilanci i zi i 2020-ës/ 6248 aksidente rrugore, 159 viktima
shqiptarja.com
Vota e emigrantëve, Balla: Po pengon PD! S’më tremb as Kryemadhi, as Bardhi e as Hajdari në Elbasan
shqiptarja.com
Topalli: A e mbani mend Dushkun? Po e zbaton PD dhe LSI! Pse nuk e ndal KQZ?
kosova.info
Hajdinaga: Kosovarët të shijojnë Ulqinin edhe gjatë dimrit
kallxo.com
Rashit Qalajt aderoi në PDK, por ende nuk i është aprovuar dorëheqja nga Policia e Kosovës
topalbaniaradio.com
Kategoria Superiore, luhen sot dy sfida interesante
rtv21.tv
Qeveria jep dorëheqje për një gabim
Gjashtë subjekte politike kanë aplikuar në KQZ për të marrë pjesë në zgjedhje
shqiptarja.com
Akset e bllokuara/ Balluku në Qafë Thanë: Grupet e punës në terren për të garantuar qarkullimin normal të makinave! Stuhia do të zgjasë
syri.net
Donald Trump Jr i kërkon Elon Musk të krijojë një rrjet të ri social për babain e tij
top-channel.tv
Rama bën bilancin e përmbytjeve: Skavica, zgjidhja finale për kaskadën e Drinit
telegraf.al
Sefedin Met’hoxha: Një thirrje vjen nga Tenda e Qypit
vizionplus.tv
Ku është zhdukur Moisi Habilaj? “Spy Story” e vlonjatit të shumëpërfolur
Si Kina synon të vaksinojë 50 milion njerëz brenda shkurtit?
Shpërthimi në Beirut mund të ketë pasur shkaktar Sirinë? Hetimet zbulojnë 3 biznesmen të lidhur me Bashar al-Assad
telegraf.al
Dr. Blenard Nonaj, profili i kandidaturës model të LSI-së për Skraparin
portalb.mk
Kuvendi vazhdoi edhe sot diskutimin rreth ligjit për regjistrim, shumica parlamentare e vendosur të miratojë ligjin edhe pa përkrahjen e VMRO-së
Qeveria holandeze jep dorëheqjen pas skandalit me taksat – Kryeministri do vazhdojë të drejtojë përgjigjen ndaj pandemisë
cna.al
Basha lë pa drejtues gjashtë qarqe/ Kush janë emrat e mundshëm
lapsi.al
“Rama Show” në Open/ Shihni me video si i përqesh dhe imiton kryeministri gazetarët
kallxo.com
Bulliqi emëron Këshillin Drejtues të Teatrit ‘Avdush Hasani’
americaneye.al
“Tirja dhe Nustreti i Dubait”, replika Rama-Basha për përmbytjet
ata.gov.al
FOKUS – Rusia shpreson te Biden për një marrëveshje për çarmatimin bërthamor
newsbomb.al
“Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset”, Basha i përgjigjet Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet
noa.al
Basha i përgjigjet ironisë së Ramës: Vendi përmbytet, Tirja i qeverisë gajaset në Twitter
Sfidanti tragjik: Xhavid Qesja: Unë jam kundër jush e, për pasojë, në luftë me ju!
shqiptarja.com
Kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi takohet me ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim
sot.com.al
“Asgjë nuk i mbulon dot dështimet”, Basha i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës: Tirja e qeverisë e ka mendjen të gajaset në...
periskopi.com
Shyqiri Bytyqi i bashkohet PDK-së - Periskopi
periskopi.com
Ish këshilltari i Kurtit fyen mediat: Thotë se duan politikanë të korruptuar e të lidhur me UDBA-n - Periskopi
ata.gov.al
Kapacitetet qeverisëse të PS-së të pakonkurrueshme/ Ndryshim 100% i situatës me mirëmbajtjen e rrugëve
kallxo.com
Arrestohet edhe një person që organizonte lojëra fati në Karaçevë
koha.net
Loriana me ngritjen më të madhe në ranglistën botërore, IJF-ja thotë se Kosova vazhdon të magjepsë
Mesazhi i gruas që humbi disa anëtarë të familjes në masakrën e Reçakut
gazetainfokus.com
Secili deputet i Listës Serbe në zgjedhjet e fundit pati vota më shumë se Enver Hoxhaj i PDK-së
balkanweb.com
Balla: E kemi zbatuar ‘5 Qershorin’, PD përpjekje për të penguar votën e emigrantëve. Përballja ime elektorale në Elbasan me Kryemadhin, Bardhin e Haj
vizionplus.tv
Rama: Përmbytjet e fundit do dëmshpërblehen, puna jonë zvogëloj ndjeshëm problemet
aa.com.tr
Erdoğan: Diktati në industrinë e mbrojtjes është i papranueshëm

LSI Elbasan, Ergi Shkëlqimi : Emigrimi i të rinjve është një plage që nisi gjatë viteve 90′ e po vazhdon edhe sot, duke prekur 2 breza.

Gazeta Telegraf 13.01. 22:46

LSI Elbasan, Ergi Shkëlqimi : Emigrimi i të rinjve është një plage që nisi gjatë viteve 90′ e po vazhdon edhe sot, duke prekur 2 breza.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Ergi Shkëlqimi, anëtar i Kryesisë së LSI Elbasan, ka shprehur mendimin e tij mbi largimin e të rinjve drejt emigracionit dhe probleme të tjera të qeverisë Rama. “Emigrimi i te rinjve eshte nje plage qe nisi gjate viteve 90′ e po vazhdon edhe sot, duke preku»»»

telegraf.al
Koha Jone 13.01. 20:55

LSI, Ergi Shkëlqimi: Drekat e darkat e ministrave në Dubai, qindra herë më të larta se rroga e të rinjve

Lëvizja Socialiste për Integrim deklaron se drekat e darkat e ministrave në Dubai, janë qindra herë më e lartë se rroga e të rinjve. “Emigrimi i të rinjve është një plagë që nisi gjatë viteve ’90-të e po vazhdon edhe sot, duke prekur 2 breza. Një nga zonat më të prekura nga shpopullimi është qyteti»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.