tesheshi.com
TEMATIKA/ Takimi i 2 shtatorit në Uashington: për ç’do flasin Hoti e Vuçiç nën hyqmin amerikan?
ekonomiaonline.com
Oda e Infermierëve telegram ngushëllimi për vdekjen e infermieres Shkurte Geca
kallxo.com
Dëmet nga shiu, Qendra e Regjistrimit Civil në Istog e mbyllur që nga 6 gushti
kallxo.com
Down Syndrome Kosova në prag të mbylljes, qeveria nuk i përgjigjet kërkesës së tyre për ndihmë
gazetablic.com
Ish -Ministri Lluka thotë se ka marrë vaksinën ruse anti-covid, pastaj bën një shpjegim
balkanweb.com
Kronika zbulon planet e Kryeministrit për të ardhmen dhe sigmatizon Qemal Lamen
koha.net
Serbia i dërgon notë proteste UNESCO-s për shkak të rrugës Deçan – Plavë
abcnews.al
Emiratet njohën Izraelin, shpërthen Erdogan: Ngrijmë marrëdhëniet diplomatike
shqiptarja.com
Të bllokuar prej 3 ditësh, Xhaçka niset drejt Kakavijës! Dërgohen ujë dhe ekipe mjekësore në ndihmë të qytetarëveKaos në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqi
Sulmi në Pogradec e masakra e 2017-ës në Lushnjë/ Vëllai i organizatorit dhe shoku i Orges Bilbilit kapen bashkë, si i shpëtoi Policisë në prill Anter
aa.com.tr
"Turqia do të përgjigjet ndaj çdo provokimi në Mesdheun Lindor"
portalb.mk
Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe arritën marrëveshje historike për lidhje të plota diplomatike
Kosova përkrah SHBA-ve dhe BE-së, thirrje për një qeveri gjithpërfshirëse në Venezuelë
rtv21.tv
Licencohen edhe 10 laboratorë privatë për kryerjen e testeve serologjike
hashtag.al
Policia u çon formularin tre personave në Tiranë e Kukës
tvklan.al
Pala greke shton testimet, policia: Rritet lëvizja për kalimin e doganës
shqiptarja.com
Ahmetaj në shtëpitë e dëmtuara në Shijak: Po rindërtohen 508 shtëpi individuale në këtë bashki
gazetablic.com
Qytetet dhe fshatrat prej nga vijnë 142 të infektuarit e 24 orëve të fundit në vend
gazetamapo.al
Kaosi në Kakavijë, ish-ministri i Shëndetësisë, Tavo: Qeveria të bëjë testime falas
Prapaskenat, si u transformua ndërhyrja në ligjin për pronat. Iu paraqit publikut për konsultim publik me vetëm 3 nene, por…
ata.gov.al
Meta vlerëson aktorin Petrit Malaj me titullin “Mjeshtër i Madh”
ata.gov.al
FRANCË – Macron pret Merkelin për problematikat e BE-së
kosova.info
Gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirus janë 8 tetë të vdekur dhe 142 raste të reja
kosova.info
Albin Kurti: Richard Grenell, e do një sukses të orëve të fundit në politikën e jashtme
insajderi.com
Kurti për Grenell: Ia ka mësyrë kontestit Kosovë-Serbi si një cowboy
gazetainfokus.com
A po paralajmëron Grenell që më 2 shtator arrihet marrëveshja finale Kosovë – Serbi?
syri.net
Turqia rrethon detin, Greqia kundërpërgjigjet në tokë
klankosova.tv
A do të jetë takimi i 2 shtatorit “i treti, i vërteti”?
gazetamapo.al
VËZHGIMI/ “Më jepni një fushë”! Jehona e fëmijëve dhe projekti i FSHF… Topi tani i kalon qeverisë
abcnews.al
Dhëndri deputet i bën dedikimin prekës, humb jetën nga COVID-19 infermierja shqiptare
telegraf.al
Flet Seit Alikaj- Ish-Drejtori i NB “17 Nëntori”, tregon prioritetin që shteti kishte për bujqësinë dhe arsimimin e kuadrove. Kuçi i luftës, aksionet
indeksonline.net
Bajqinovci deklarohet për Karaqevën, kazinot dhe xhandarmërinë, thotë se ka mospërputhje të deklaratave nga Qeveria
mia.mk
Pompeo në takim me biznesmenë austriakë
kosova.info
Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kosova
koha.net
Gjukanoviqi mund të rrëzohet nga pushteti, një shqiptar ka gjasa të jetë çelësi i qeverisë së re
syri.net
EMRAT/ OFL zbarkon në Tiranë dhe Kukës, ja kujt i shkoi formulari
kallxo.com
Kush është Vilard Bytyqi, anëtari i ri i KGjK-së?
ata.gov.al
Ndryshimet kushtetuese garantojnë barazinë e votës/ Manja: PS rinovon për të tretën herë kontratën e pushtetit me qytetarët
Qeverisë Hoti i kërkohet përgjegjësi për hyrjen e xhandarmerisë serbe në KosovëTë ngjashme
newsbomb.al
Balluku inspekton punimet në Unazën e Madhe: Të përshpejtohet ritmi i punës
shqiptarja.com
Investigimi/ Klodian Allajbeu i jep para Shkëlzen Berishës si 'ekspert' frutash pylli, tani si qiramarrës i godinës 1.8 milionë € në Gërdec të djalit
syri.net
Kontrasti midis oligarkëve të Ramës dhe ish-deputetit Agron Shehaj
tesheshi.com
DETAJE/ Pesë pika të marrëveshjes Izrael-Emirate: bashkë, edhe për vaksinë anti-COVID
ekonomiaonline.com
Mali i Zi pritet të heqë kufizimin për testim, edhe 500 shtretër për pacientët me Coronavirus
ata.gov.al
VJENË – Pompeo diskuton 5G-në me liderët austriakë
boldnews.al
Pas 3 ditë kaotike, Lleshaj kujtohet për ‘Kakavijën’: Informohuni para se të udhëtoni, që të mos prisni në vapë!
tesheshi.com
Marrëveshja Izrael-Emirate, Erdogan kundër Ramës: tradhëti ndaj kauzës palestineze!
tvklan.al
Kaosi në Kakavijë, reagojnë Meta dhe Lleshaj
Rrezikohet dyfish jeta e banorëve të Karaçevës, deputetët e pranojnë krimin tjetër ndaj tyre
lapsi.al
Konflikti në mesdhe/ Çelsat për të kuptuar “ndeshjen” detare mes Greqisë dhe Turqisë
shqiptarja.com
Radhë të gjata edhe në Kapshticë, qytetarët presin të kalojnë në Greqi (VIDEO)

Ish-deputeti socialist: Parlamenti i sotëm është turpi i popullit shqiptar

NOA 05.07. 00:54

Ish-deputeti socialist: Parlamenti i sotëm është turpi i popullit shqiptar

Si ish-deputet i Kuvendit të Shqipërisë, Hamdi Jupe thotë se parlamenti i sotëm është turpi i popullit shqiptar, është estradë. Në News24, z.Jupe tha se është i pakënaqur me qeverinë Rama, ndonëse nuk i mohon disa punë të mira. Hamdi Jupe, për shumë vite drejtues i gazetës "Zëri i Popullit", njihet»»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.