koha.net
Viti i renminbit?
syri.net
BE nuk do të vendosë sanskione ndaj Rusisë nëse Navalny lirohet
botasot.info
Ferat Shala: Drenasi i mobilizuar për t’i dhënë forcë të re PDK-së
shqiptarja.com
Momentumi i Albin Kurtit
shqiptarja.com
Caka në Report Tv: Largimet nga LSI për qejfmbetje të momentit ose për interesa më madhore! Rama s'do ketë sukses në këto zgjedhje
klankosova.tv
Dardan Sejdiu: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë
oranews.tv
25 Prilli/ Kadilli: Ka parehati brenda opozitës. Ja ku duhet të kandidojë Berisha
portalb.mk
RMV, KSHZ-ja për Zgjedhjet Lokale 2021 planifikoi të shpenzojë mbi 4 milionë euro, paralajmëroi disa ndryshime
balkanweb.com
Ambasadorët në Kosovë thirrje për qetësi: KQZ-ja të kujdeset që të mos ketë ndërhyrje politike në procesin zgjedhor
vizionplus.tv
Petrit Vasili i padëshiruar në SHBA? Ja e vërteta
vizionplus.tv
Largimet nga LSI/ Vasili ironizon Lefter Kokën dhe Nasip Naçon: Mos u tallni!
epokaere.com
Albin Kurti takohet me fansin që e mban fotografinë e tij në veturë
epokaere.com
Kurtishaj: Hasi i gatshëm për fitoren e madhe të PDK së me 14 shkurt
Del fotoja, ky është i riu që humbi jetën nga COVID-19
kosova.info
Kurti: Me administratën Biden do të jetë ndryshe
rd.al
Kush është gruaja e Ballës dhe historia e ekzekutimit të 104 robërve shqiptarë në Prishtinë
kohajone.com
Këshilltari i Presidentit flet për shtim të reshjeve në mesnatë, Prençi: Qeveria hesht
vizionplus.tv
Ja sa mandate merr PS në qarkun e Korçës
epokaere.com
Në kujtim të 20 vjetorit të njërës nga betejat e luftës së Preshevës
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Një opozitë që lutet për përgjime
ata.gov.al
Reshjet e dendura/ Peleshi: Më pak dëme nga përmbytjet falë investimeve të viteve të fundit, monitorim situatës
balkanweb.com
Përgjimet e antimafies italiane/ Rakipllari: Reagimi i SPAK qesharak. Duhet të thotë nëse të dyshuarit të implikuar janë fajtorë ose jo
aa.com.tr
Biden do të miratojë politikën e "durimin strategjik" me Kinën
newsbomb.al
Fatmir Mediu rrëfen negociatat me PD: U takova me Bashën, sipas votave na takojnë 2 kandidatë në Tiranë, këto janë kërkesat për qarqet e tjera
vizionplus.tv
Peleshi zbulon se kur nisin punimet për bazen ushtarake në Kuçovë
koha.net
Historia e veçantë e basketbollistit të ri të Vëllaznimit me Kobe Bryantin
klankosova.tv
Gashi: Daka e KQZ-së s’ka faj, s’mund të përdorim standarde të dyfishta
klankosova.tv
Lushaku për reagimin e Osmanit: Nëse flet për integritet zgjedhor, edhe presidenti duhet mbajtur pavarësinë për rolin që ka
koha.net
BE-ja kërcënon të bllokojë eksportin e vaksinave sherri i “AstraZenecas”
alpenews.al
NAFTA FALAS/ Ekonomi: Skema e mirëpërgatitur, rrit fitimet e fermerëve
boldnews.al
Probleme me pasurinë dhe figurën, ja çfarë e rrezikon karrierën e gjyqtares Klodiana Gjyzari
boldnews.al
Përgjimet e anti-mafies/ Spiropali bëhet edhe prokurore: S´ka prova, zero me xhufkë
gazetainfokus.com
Përkrahësi i Vetëvendosjes që shkeli qenin, ishte përballur para pak kohësh me Sami Lushtakun para një marketi në Skenderaj
tvklan.al
Hyn në fuqi Ligji për regjistrimin e popullsisë në RMV
alpenews.al
INVESTIGIMI/ Qoka dhe dekrete, si po merr Meta nga duart e gruas fushatën e LSI
periskopi.com
Gërvalla sulmon LDK'në: Agim Veliu ishte ai që do ta eksplodonte Qeverinë Kurti - Periskopi
ata.gov.al
FRANCË – Macron dhe Biden dakord për luftën kundër COVID-19 dhe klimën
boldnews.al
Gjata: Përgjimet janë bindëse, prokuroria të nis hetimet menjëherë
alsat.mk
Maturantët vazhdojnë bojkotin, deri në plotësimin e kërkesë së tyre
alsat.mk
Udhëtime luksoze ku përfshihet edhe vaksinimi kundër Covid-19
“Tirja e Ndragetas” është e Erion Veliaj-t apo Edi Ramës?!
zeriamerikes.com
Parlamenti i Maqedonisë së Veriut zgjedh Avokatin e Popullit
shqiptarja.com
Përmbytjet në Durrës, evakuohen 5 familjeReshjet/ Ishmi përmbyt tre fshatra! Rritjen prurjet në Drin e Mat! Vjosa merr përpara urën e Drashovicës! Del
telegrafi.com
Ambasadori italian: E ardhmja e Kosovës varet nga zgjedhjet e lira dhe të ndershme
vizionplus.tv
Gjermania kërkon lirimin e të arrestuarve në Rusi
klankosova.tv
Sonte në Edicionin e Analizës debatohet për programin zgjedhor të NISMA-s Socialdemokrate
tvklan.al
Përgjimet e Antimafias, reagon ambasadori italian
kallxo.com
Gërvalla: LDK filloi të bëhet degë e PDK-së që nga koha e Fatmir Sejdiut
shqiptarja.com
Vjosa ka dalë nga shtrati, prefekti i qarkut Vlorë: Rritet niveli i lumit, nëse shkon në 7 e 60 metra japim alarminReshjet/ Ishmi përmbyt tre fshatra!
koha.net
Amerika e Kosovës

“Opinioni paraprak i Venecias”/ Biba: Opozita ka abuzuar, e ka cilësuar fitore por nuk është e tillë

Top Channel 03.12.2020. 22:49

“Opinioni paraprak i Venecias”/ Biba: Opozita ka abuzuar, e ka cilësuar fitore por nuk është e tillë

Në emisionin “Open” po flitet mbi rekomandimin paraprak të Komisionit të Venecias, si edhe për zgjedhjet e 25 prillit. Denar Biba, ish-anëtarë i KQZ-së, i cili është dhe një nga të ftuarit e panelit të sotëm, bëri një vlerësim të përgjigjes paraprake të Venecias. Ai tha se në të kaluarën ka qenë zy»»»

top-channel.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.