Plagosja në Kavajë, Basha e dënon si atentat kundër PD

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Exit Albania 19.04. 21:17

Plagosja në Kavajë, Basha e dënon si atentat kundër PD

Kreu i partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbërritur pak minuta më parë në Kavajë, në vendin ku ndodhi plagosja e Bledar Okshtunit. Basha është pritur nga mbështetësit e PD të cilët janë mbledhur para selisë së PD, duke protestuar me thirrje “Rama ik”. Ai tha se ngjarja është e rëndë dhe e cilësoi »»»

exit.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining