epokaere.com
Faton Mehmetaj, Ramabajës: Jeni hileqar dhe mashtrues. Të njëjtën lojë e keni bërë edhe gjatë luftës në Kosovë
epokaere.com
MBI TË GJITHA ÇLIRIMI I ATDHEUT NGA OKUPATORI SERB
ata.gov.al
BSH projekt binjakëzimit me BE-së/ Sejko: Praktikat e bankingut shqiptar sipas standardeve më të mira europiane
gazetamapo.al
LAJMI I FUNDIT/ Basha cakton Edmond Spahon drejtues politik në Korçë
tvklan.al
PD ende pa marrëveshje me PR, LSI dhe PDIU
cna.al
Ben Blushi i “paprekshëm”/Lokali i tij mbjell covid 19 dhe dhunë në qytetin e Korçës
hashtag.al
Rrugët, shpallen fituesit për mbikëqyrjen e mbikalimit tek TEG dhe  studimin për Elbasan-Qafë Thanë
vizionplus.tv
Bilanc i zi aksidentesh në janar, 12 viktima në 70 përplasje
aa.com.tr
Dalin në pah shkrimet skandaloze në të cilat "OKB-ja ia spiunoi Kinës disidentët"
tetovasot.com
Mickoski në Budapest, takohet me Orbanin
boldnews.al
Merkato e Superiores/ 22 afrime dhe shumë largime, Tirana dhe Bylis forcojnë sulmin
gazetablic.com
Haradinaj: Puna e palodhshme e stafit mjekësor po mban gjallë guximin qytetar për të kaluar sfidën globale
bislame.net
U vizituan xhamitë e përmbytura nga vërshimet
balkanweb.com
“Qytetarët të jenë të përgatitur”, Haki Çako: Situata është nën kontroll, ja kur pritet të rinisin reshjet e shiut (VIDEO)
balkanweb.com
Programi politik i LSI, Kryemadhi: Kthen Shqipërinë në shtëpi me punë, kosto të ulët jetese dhe arsim cilësor
exit.al
Dëmtohet rruga Vlorë-Orikum, kompania Salillari përgjegjëse për mirëmbajtjen
cna.al
Prokurori i “mbytur” në kredi
abcnews.al
A mund të sjellin rezultate pozitive bisedimet Turqi-Greqi?
ina-online.net
Pollozhani: I gjithë kapitali im fuqishëm pro Kurtit
shqiptarja.com
Meta takim me banorët e Selenicës: Të ndërtohet menjëherë rruga Vlorë-Orikum! Heqja e fondeve u bë në mënyrë jotransparente
balkanweb.com
Rama publikoi videon me sherrin me Musa Ulqinin, Marku: Edhe unë jam njeri, kam emocione
gazetainfokus.com
“Engjujt” e politikës në garë për deputet
shqiptarja.com
Mark Marku rrëzon vettingun në PD
Deklarata Preliminare e Gjyqtarit Simmons shpërndarë Parlamentit të Kosovës
tvklan.al
Mark Marku, drejtuesi politik i PD-së për Lezhën
exit.al
Kosovë, KQZ nis verifikimin e kandidatëve për deputetë
cna.al
Prokurori i Korçës, nën ”darën” e Vettingut
kosova.info
Listat zgjedhore për Shën Valentinin, përparësitë, prapësitë dhe mangësitë!
balkanweb.com
“PD po punon në dy drejtime…”, gazetari jep detajet për zhvillimet në kampin blu: Në Tiranë pritet të ketë disa drejtues politikë
shqiptarja.com
Silva Caka drejt PS-së? Bushati: Të gjithë janë të mirëpritur! LSI është parti shtëpiake, nuk na merr dot asnjë socialist
Bie 18% tregu i shërbimeve postare – Dërgesat ndërkombëtare, ulje mbi 80% në tremujorin III 2020 prej bllokimit të kufijve
lajmifundit.al
Zëdhënësja e Sali Berishes del kundër emërimit të Mark Markut nga Lulzim Basha
insajderi.com
Lulëzon tregu i zi për vaksinat ilegale anti-COVID
americaneye.al
“Mbretëresha” e Europës: 50 kuriozitete nga jeta e Angela Merkel
ata.gov.al
SHBA – Një nga dekretet e para të Biden anulimi i ndërtimit të naftësjellësit Keystone XL

Punime të planifikuara, KEDS njofton se nesër do të ketë ndërprerje të rrymës deri në 12 orë

Kallxo 03.12.2020. 20:36

Punime të planifikuara, KEDS njofton se nesër do të ketë ndërprerje të rrymës deri në 12 orë

Kompania e distribuimit të rrymës, KEDS, ka njoftuar se nesër do të realizohen punime në projekte investive dhe për sigurinë e sistemit. Për këtë arsye në disa qytete dhe fshatra do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Më së rëndi do të goditet rajoni i Ferizajt, ku ndërprerja do të zgjasë de»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.