‘Dua ta bëj Bashën pjesë të fitores’/ A ka parasysh një koalicion paszgjedhor me PD-në? Ja si përgjigjet Rama
“Nuk do ta mbajmë peng”, Rama i përgjigjet ambasadores Kim dhe Komisionerit për Zgjerim: Marrëveshja e 5 qershorit nuk preket!
ekonomiaonline.com
Nisma Socialdemokrate, dhe rrugëtimi i tyre deri këtu
ekonomiaonline.com
Gëzon Kastrati: Diskursin e sotëm të VV-së rreth gjykatës e konsideron të ngjashëm me atë të PDK-së
newsbomb.al
Rama i hap rrugë një KOALICIONI me PD? Kryeministri: Pjesë të fitores së Integrimit Europian do doja të kisha edhe Lulzim Bashën
epokaere.com
Rama: Kemi shkelur mbi vetveten për ta kënaqur PD-në
syri.net
COVID-19/ Infektohet edhe Presidentja e Bolivisë
ata.gov.al
Jo ndryshim të sistemit/ Hapja e listave nuk duhet të rrezikojë përfaqësimin e grave në Kuvend
evropaelire.org
Mohimi i gjenocidit në Srebrenicë
Të enjten në Bruksel takohen sy më sy Hoti dhe Vuçiqi
almakos.com
Faqet e Ali Ahmetit, Artan Grubit dhe BDI-së në Facebook administrohen nga Izraeli (Dokument)
gazetamapo.al
Ernest Koliqi: agjent i huaj, antishqiptar apo shqiptar i vërtetë, antikomunist?
tetovasot.com
Zaev tregon se me cilën parti shqiptare do të bëj koalicion pas zgjedhjeve
abcnews.al
Zevendësoi Tahirin, Petro Koçi shpall revolcion në PS nga Kombinati
kallxo.com
Zgjedhen dy drejtorë të bordit të KOSTT-it
kallxo.com
VIDEO- Deputetët bëjnë ‘selfie’ gjatë seancës
javanews.al
"Si kërkon t'u falë Lulzim Basha 40 milion USD oligarkëve" -
balkanweb.com
Macron: Izraeli të tërhiqet nga çdo projekt për aneksimin e territoreve palestineze
portalb.mk
Deklaratë korrekte e përdorur për të njollosur një funksioner politik
Rrihet me grushte e shqelma kryetari i PD në Devoll, “selia blu” fsheh ngjarjen: Të pranishëm Mima dhe Hasa
Rama: Me hapjen e listave ndalohen koalicionet parazgjedhore, kërcënimet e PD-së s'na mbajnë dot peng
koha.mk
Shorti i Europa League/ Interi peshkon “Aspirinat” gjermane, buzëqesh United
koha.net
Mbrojtësi i Kosovës, Mirlind Kryeziu, rezulton pozitiv me COVID-19
koha.net
Hidhet shorti për pjesën e mbetur të Ligës së Evropës
ata.gov.al
Sezoni turistik/ Kontroll subjekteve për vetëdeklarimin dhe pagesën e detyrimeve tatimore
newsbomb.al
“Ambicia jonë është depolitizimi i KQZ”, Rama: Hapja e listave nuk ndryshon sistemin zgjedhor, marrëveshja e 5 qershorit nuk preket
lapsi.al
Rama drejt ndalimit të koalicioneve, Ligjet miratojnë në parim Paketën me Ndryshimet Kushtetuese
ata.gov.al
Skema mbështetëse ndaj agrobiznesit/ Ferma “Flori shpk” rriti prodhimin e qumështit 150%
rtsh.al
Hoti: Marrëveshja finale Kosovë-Serbi duhet të ketë si rezultat edhe anëtarësimin e Kosovës në OKB.
cna.al
PS mbështet hapjen e listave/ Nuk preket pakti me PD dhe LSI
top-channel.tv
“Listat e hapura”, Rama: Nuk bëhet fjalë për ndryshim sistemi…
abcnews.al
Rama: Të diskutosh si problem hapjen e listave është marrëzi, kërcënimet nuk na ndihmojnë
abcnews.al
Shtyhet takimi Hoti-Vuçiç në Bruksel
gazetamapo.al
LAJMI I FUNDIT/ Rama dhe Balla deklaratë Live për mediat: PS mbështet hapjen e listave
shqiptarja.com
Shorti i Champions, super përballje që në çerekfinale
shqiptarja.com
Tre rastet me COVID sot në Elbasan i përkasin bluzave të bardhaSot 2 viktima dhe 90 raste të reja, infektohet gjyqtari, mbyllen Gjykata e Posaçme, bas
ina-online.net
Shtetasit e Maqedonisë të padëshiruar në Europë, kthehen 33 atobusë nga pika kufitare Serbi-Hungari
abcnews.al
Ndryshimet kushtetuese, Varhelyi: Të miratohet marrëveshja e 5 qershorit
balkanweb.com
Ndryshimet kushtetuese për reformën zgjedhore, Varhelyi: Të miratohet marrëveshja e 5 qershorit, çdo nismë tjetër diskutohet një vit para zgjedhjeve
abcnews.al
Rama: Mbështesim hapjen e listave, sistemi nuk do të ndryshojë
tvklan.al
Kryeministri Rama: PS mbështet hapjen e listave

Rama hap rrugën e një pakti të ri me Bashën, kërkon takim si ai i 2017 pa ndërmjetësim ndërkombëtar, Meta-Berisha presion kreut të PD

Sot 03.06. 08:24

Rama hap rrugën e një pakti të ri me Bashën, kërkon takim si ai i 2017 pa ndërmjetësim ndërkombëtar, Meta-Berisha presion kreut të PD

Shtohen zërat dhe lëvizjet se kryeministri Edi Rama dhe shefi i opozitës Lulzim Basha po shkojnë drejt një pakti si ai i 17 majit. Ambasadorët po punojnë fort që të gjendet një zgjidhje për reformën zgjedhore, por nëse nuk ka rezultat atëherë plani i fundit është që liderët politikë të ulen në trye»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.