tetovasot.com
Ky është reagimi i Konjufcës, pasi e mori vesh live në emision se Kushtetuesja ka vendosur pro Thaçit
ata.gov.al
Qeveria e re e Kosovës/ Gjykata Kushtetuese i jep të drejtë presidentit Thaçi
mia.mk
Mançevski: E presim kornizën negociuese nga BE, prandaj nuk guxojmë të funksionojmë me qeveri teknike dhe pa Parlament
sot.com.al
Gjykata Kushtetuese në Kosovë vendosi, zbardhet përmbajtja për dekretin e presidentit Thaçi për mandatarin për qeverinë e re
gazetaexpress.com
“Nuk i bëj nder Ramës duke replikuar me Metën” Basha: Si u kap drejtësia nga maxhoranca
balkanweb.com
Vangjel Dule: Teatri do jetë fillimi i fundit të pandëshkueshmërisë në Shqipëri
“I djeg” VV-së vjen reagimi i parë në lidhje me Gjykatën Kushtetuese thonë se është skandaloze
abcnews.al
Kushtetuesja në Kosovë i jep të drejtë Thaçit për dekretimin e Avdullah Hotit
shekulli.com.al
Humbet Albin Kurti/ Gjykata Kushtetuese i jep të drejtë Hashim Thaçit për dekretin
ina-online.net
Nisma në Luginë për transferimin e 100 eurove shtetërore për qëllime humanitare
Zgjedhjet në prill të 2021, Koka: Opozita nuk duhet të lëshojë qeverinë tranzitore
shqiptarja.com
Mediat greke: Edi Rama do t’i japë Erdoganit bazën detare të Pashalimanit
ina-online.net
Dashuria nuk është mall që tregtohet lirë në pazar
cna.al
Pse hesht Basha për mesazhet e publikuara nga Meta?/ Duma përplaset ashpër me Bushatin
lajmi.net
Mbi 30 milionë humbje vetëm në gastronomi, Kosova po vonohet në hapjen e ekonomisë
newsbomb.al
Pako e ndihmës 55 mijë lekë, Kryemadhi tregon kuponin: I bleva të njëjtat gjëra me pakicë dhe 4 kile fasule, më bënë 27 mijë lekë
klankosova.tv
Konjufca: Është gabim që Gjykata Kushtetuese të konsiderohet instancë mbretërore (VIDEO)
gazetablic.com
Arianit Koci jep informata të rëndësishme për “Dhomën e Përgjimeve”, për të cilat Thaçi e akuzoi Kurtin
gazetablic.com
Rexhep Selimi godet Hashim Thaçin: Je në fund të karrierës politike, shpifi për këshilltarin e Albin Kurtit (video)
cna.al
Koronavirusi kthen futbollin shumë vite pas, Tirana në transfertë me bukë me… vete
kallxo.com
Eksperti i politikës së Ballkanit: Hera e parë në histori që një qeveri paguan lobistë për ndarje të territorit
kohajone.com
“Do i nxjerrim nga dheu lekët për Teatrin e ri”, Strazimiri “shpërthen” ndaj Ahmetajt dhe “Rilindjes”: Ng
ata.gov.al
Tabaku reagon ndaj Ahmetajt: Mbështetja ekonomike dhe ushqimore 0.8% e PBB-së
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Shqiptarëve tani u duhet të zgjedhin, pro dhe kundër Perëndimit!
newsbomb.al
Vendimi është marrë, Basha: Opozita hyn e bashkuar në zgjedhje
balkanweb.com
Damian Gjiknuri jep detaje nga mbledhja e Tryezës Zgjedhore: Kërkojmë depolitizim të administratës zgjedhore
boldnews.al
Justifikimi i ONM për anëtarin e KPA “fut ujë”. Rastet kur vëzhguesit e Vetingut kanë “mbyllur sytë”
ina-online.net
Nga Ulqini presin që edhe këtë vit shumica e turistëve të jenë nga Kosova
shqiptarja.com
Bylykbashi: PS nuk ra dakord me identifikimin biometrik dhe sistemin pilot të votimit, të vetmet që garantojnë votënNesër në 11:00 mbledhja e Këshilli
ata.gov.al
OFL, jo fushatë, por përshkallëzim ekstrem ndaj krimit të organizuar
newsbomb.al
Përfundon mbledhja për Zgjedhoren, Blylykbashi: Dakordësim për disa pika, ‘JO’ për ministrin teknik. Gjiknuri: Dakord dhe për teknologjinë në zgjedhje
kosova.info
“Thaçi, zëri i partive tjera kundër VV-së”
epokaere.com
SHTËPIA E AHMET HAXHIUT, STREHË E ARMËVE TË LIRISË
kallxo.com
Ish ministri Ditmir Bushati: Kosova dobëson pozicionin e vet me hapjen e temës për kufijtë
ata.gov.al
SHBA – Trump: Ndjekësit e Sanders duhet të vijnë në Partinë Republikane
Politikanët kosovar që jetojnë me dy gra
Pandemia dhe elementet e saj
kallxo.com
Vjosa Osmani: Ata që lobuan për ndarje me paratë e taksapaguesve, duan të na qeverisin përsëri
Lokali në Tiranë falënderon Edi Ramën për falimentimin (FOTOT)
ata.gov.al
Taskforcë për naftën/ Balluku: Bankers dhe ALLUM marrëveshje për rifillimin e punës në rafinerinë e Ballshit brenda qershorit
kallxo.com
Lobimi me paratë e buxhetit për ndryshim të kufijve, reagon ambasadori gjerman
ata.gov.al
UNDP i dhuron IKSHPK-së 3 mijë teste për zbulimin e COVID-19

Akord total mes Interit dhe PSG-së për Icardin, por argjentinasi ka plane të tjera

Bold News 27.05. 13:56

Akord total mes Interit dhe PSG-së për Icardin, por argjentinasi ka plane të tjera

Inter dhe Paris Saint-Germain kanë arritur një marrëveshje për të ardhmen e Mauro Icardit. Ashtu siç raporton televizioni francez, L’Equipe TV, dy klubet kanë arritur një marrëveshje që parashikon që argjentinasi do të transferohej përfundimisht te PSG-ja për 60 milionë euro. Interi kështu ka bërë »»»

boldnews.al
Koha 27.05. 12:25

Icardi pritet të zyrtarizohet te PSG-ja

Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi, është në bisedime të avancuar për një transferim të mundshëm te Paris Saint-Germaini. Icardi është i huazuar te Parisi nga Interi, por klubi francez po synon ta bëjë transferimin e plotë, shkruan “Football Italia”. Icardi do të ketë te Parisi një pagë vjetore prej»»»

koha.net
American Eye 17.02. 17:00

Bosman, shkëlqimi dhe rënia e njeriut që ndryshoi radikalisht futbollin

Fillimi i xhirimit të një dokumentari mbi Jean Marc Bosman, është një rast për të risjellë në mendje vendimin që mban emrin e tij. Një vendim që revolucionarizoi botën e futbollit, por privoi një lojtar mediokër belg nga karriera, familja, paraja, mundësia e një jete normale. Nëse do të ishte një r»»»

americaneye.al
Hashtag 13.02. 17:08

PSG-ja përgatit ofertën e çmendur për Mbapenë, 50 milionë euro në sezon

PSG-ja është gati t’i bëjë yllit të saj, Mbape një ofertë të çmendur për ta bindur të qëndrojë në Paris. Sipas spanjolles AS, klubi francez mund t’i ofrojë sulmuesit një pagë që shkon në total deri në 50 milionë euro, duke iu afruar asaj të Ronaldos e Mesit. Aktualisht, lojtari i kombëtares francez»»»

hashtag.al
Aktuale 03.12.2019. 09:17

I barabartë me Neymar, vetëm Messi dhe Mbappe më të mirë se Rashica

Nuk është surprizë që Kylian Mbappe dhe Lionel Messi kanë efikasitetin për të shënuar gol në pak minuta sa iu përket sulmuesve në vitin 2019, por edhe Milot Rashica i Werder Bremenit nuk është larg. Sulmuesi lider i Werder Bremenit shënoi dy gola në fundjavë për të arritur në kuotën e gjashtë golav»»»

aktuale.mk
Albeu 02.12.2019. 23:53

I barabartë me Neymar, vetëm Messi dhe Mbappe më të mirë se Rashica

Nuk është surprizë që Kylian Mbappe dhe Lionel Messi kanë efikasitetin për të shënuar gol në pak minuta sa iu përket sulmuesve në vitin 2019, por edhe Milot Rashica i Werder Bremenit nuk është larg. Sulmuesi lider i Werder Bremenit shënoi dy gola në fundjavë për të arritur në kuotën e gjashtë golav»»»

ATA 26.10.2019. 13:33

Mbappe mes Juventusit dhe Realit

Juventus kundër Real Madrid. Mund të jetë fare mirë një finale e Champions League. Por mund të jetë edhe një sfidë e paskrupullt merkato, që do të futet në lojë në verë: ajo për të mbërritur tek Kylian Mbappé, objekti i dëshirave të të gjithë klubeve të mëdha europiane. Andrea Agnelli në mënyrë amb»»»

lexo.com.al
Standard 17.09.2019. 17:38

Sakrificë e jashtëzakonshme financiare, Real Madrid bën gati çekun e përbindshëm….

Me sulmin ndaj Nejmarit që dështoi këtë verë, Real Madrid ka ndryshuar objektiv, por jo qytet dhe as skuadër. Tashmë dëshira e çmendur e “Los Blancos” është një tjetër sulmues i Paris Sën Zhërmenit dhe për të Florentino Perez ka ndërmend të bëjë një sakrificë të jashtëzakonshme financiare. Reali do»»»

Balkanweb 17.09.2019. 17:07

Real Madrid bën gati çekun e përbindshëm, ja sa paguan për Mbape

Me sulmin ndaj Nejmarit që dështoi këtë verë, Real Madrid ka ndryshuar objektiv, por jo qytet dhe as skuadër. Tashmë dëshira e çmendur e “Los Blancos” është një tjetër sulmues i Paris Sën Zhërmenit dhe për të Florentino Perez ka ndërmend të bëjë një sakrificë të jashtëzakonshme financiare. Reali do»»»

balkanweb.com
Lajmpress 03.09.2019. 11:00

Telenovela e verës mbyllet me fund të lumtur, Interi heq qafe Icardin që kalon te PSG

Mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët telenovela e kësaj vere. Mauro Icardi largohet zyrtarisht nga Interi pas 6 sezonesh me fanellën zikaltër në të cilët shënoi 124 gola në 219 ndeshje në të gjitha kompeticionet. Sulmuesi argjentinas u transferua në formë huazimi me të drejtë blerjeje »»»

Lajmi 30.04.2019. 22:27

PSG pëson humbjen e katërt në pesë ndeshjet e fundit

Paris Saint Germian ka hyrë në një krizë të thellë të rezultateve. Kampionët e Ligue 1, janë duke kaluar një formë dëshpëruese në fund të këtij sezoni. Skuadra e Thomas Tuchel, është mposhtur sërish, tani nga Montpellier, në udhëtim me rezultat 3:2. Kjo ishte humbja e katërt në pesë ndeshjet e fund»»»

lajmi.net
ATA- Albanian Telegraphic Agency 23.04.2019. 07:40

SOFT NEWS – PSG shiti edhe 800 000… fanella!

PARIS, 13 mars /ATSH-AFP/ – Paris SG shiti në total mbi 800 000 fanella gjatë sezonit 2017/2018, ku në vend të parë qëndrojnë ajo e Neymar dhe Kylian Mbappé duke shënuar një rritje të shitjeve me rreth 80%, njoftoi sot klubi. ‘’Fanella e Paris Saint-Germain është kthyer në një veshje tendencë për y»»»

Oranews 07.03.2019. 19:46

Disfata ndaj United, reagon Tuchel: Penalltia ishte, mos e krahasoni me humbjen e Barcelonës

Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel thotë se e mbështet ende VAR-in, edhe pasi u përdor për të dhënë një penallti për Manchester United, që e la jashtë Champions League skaudrën franceze. United rikuperoi disavantazhin 2-0 në mënyrë dramatike duke fituar 3-1 në Paris për të arritur në çerekfinale, me »»»

Top Channel 07.03.2019. 19:08

Kur miliardat s’bëjnë punë. PSG, shpenzime kolosale në 8 vite

Dështimi i Paris Sën Germain në Ligën e kampioneve edhe pse erdhi në mënyrë të diskutueshme me një penallti të vendosur nga video-arbitrimi, ka risjellë në vëmendje tezën e konservatorëve të kësaj loje, se milionat nuk të garantojnë trofe. Pavarësisht investimeve kolosale dhe merkatos së çmendur që»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.