Određeno zadržavanje braći Ivanović, osumnjičenima za ubistv
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Određeno zadržavanje braći Ivanović, osumnjičenima za ubistv
Porodice Adrović i Ivanovići su komšije u barskom naselju gdje se dogodilo ubistvo Braći Dušku (59) i Dragoslavu Ivanoviću (57), koji se terete da su nakon verbalne rasprave i fizičkog obračuna hicem iz pištolja usmrtili komšiju Mija Adrovića, određeno je zadržavanje do 72 sata, saopšteno je nezvan»»»
Uhapšen Baranin osumnjičen za silovanje: Prijetio žrtvi
“Naime, N.G. (27) iz Bara se sumnjiči da je u avgustu izvršio krivično djelo silovanje na štetu jedne ženske osobe, nakon kojih joj je uputio riječi prijeteće sadržine kako isto ne bi prijavila”, navode iz policije. Preporučeno NOVI SKANDAL U NAJAVI: Nakon Pavla Đurišića planiraju postavljanje spom»»»
ИН4С АНАЛИЗА: Шта је узрок трагичног догађаја у Основном суду у Подгорици - ИН4С
Трагедија која се десила у Основном суду у Подгорици када је Младен Булатовић активирао ручну бомбу и усмртио себе а ранио више лица је, поред низа проблема који деценијама оптерећују правосуђе, поново отворила и питање неадекватног и недовољног обезбјеђења зграда у којима су смјештени судови и туж»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment