shqiptarja.com
Rama të hënën në Bruksel takon presidenten e KE Ursula von der Leyen
cna.al
Pesë kandidatët e Lulit për ministër të Brendshëm
insajderi.com
Petkoviq: Rashiqi është "kali i Trojës i Albin Kurtit"
Marinela Ziu analizon: Vetëm Kontrolli i Lartë i Shtetit parashikon 7.2 miliardë euro, buxhet të shpërdoruar
shqiptarja.com
Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane, i shkruan publikisht në Facebook: Splendida!
lajme.rtsh.al
Rama, të hënën për integrimin në Bruksel
topalbaniaradio.com
COVID-19, nis vaksinimi i mjekëve në Korçë!
Gazeta amerikane alarmon: Kongresisti më i madh prorus, mentor i Vjosa Osmanit
Tronditëse/ I vunë në një gropë, 22 intelektualë të pushkatuar! Dëshmitar okular, Diti Biçaku: Tirana e natës së 26 shkurtit 1951
Emigrimi nga Shqipëria me përmasa shqetësuese
Serbia porositë para vizitës së Lajcak: Ka kaluar koha kur mund të na shantazhoni, s’ka zgjidhje për Kosovën pa na pyetur
cna.al
Fitore kombëtare/ Si u ndërtua koalicioni Çamo-Grek i Lulzim Bashës
kallxo.com
Pastrimi i shtëpive, punë mbijetese për shumë gra
tvklan.al
Forcohen masat në doganën e Kakavijës, do të kalojnë vetëm 400 persona
rd.al
Pse sektori i Energjisë ndodhet në një situatë shumë të vështirë
indeksonline.net
Hoxhaj për vdekjen e xhaxhait të Kadri Veselit: Shtëpia e familjes Veseli ishte simbol i rezistencës në luftën
alpenews.al
COVID-19/ Peleshi: Shqipëria do jetë e para në rajon për vaksinim masiv, mund ta mbyllim para afatit 14 muaj
boldnews.al
Kategoria e Parë/ Sot luhet java e 12-të, beteja të forta e formalitete. Ja programi i ndeshjeve
vizionplus.tv
Silva Bino nuk përjashton shtrëngimin e masave antiCovid: Vaksinat, deri tani asnjë efekt anësor
telegrafi.com
Gara përmes foto-mesazheve për kreun e LDK-së, Imet Rrahmani i kundërpërgjigjet Avdullah Hotit
abcnews.al
Biden shpalli rikthimin e diplomacisë amerikane, por më pas hodhi bombat
abcnews.al
Ndërmjetësime dhe tregu i zi, vendet europiane në kërkim të vaksinës
“Gabimi i SHBA dhe Anglisë me Enver Hoxhën”, Paskal Milo: Pse aleatët e lanë Shqipërinë në anën sovjetike
kohajone.com
“Popullsia e vendit po plaket”, Klajda Gjosha: Nisma e LSI “nga bebja në bebe” është investimi për t
topalbaniaradio.com
Reja afrikane e pluhurit “përfshin” Shqipërinë
“Nuk premtoj mrekulli, por normalitet”/ Basha me përfaqësues të Energjisë së Rinovueshme: Do keni një derë ku të trokisni, nuk do të hapet me “kafe”,
shqiptarja.com
Nis procesi i vaksinimit edhe në Korçë! Do vaksinohen rreth 1000 mjekë e infermierë në total
abcnews.al
VIDEO/ Mjegulla e dendur përfshin edhe Vlorën
ekonomiaonline.com
Rusia: Po përdoret retorikë radikale nga shqiptarët pas fitores së VV-së
Nis vaksinimi anti-COVID edhe në Korçë, Manastirliu: Së shpejti përfundojmë me të gjithë bluzat e bardha
shqiptarja.com
Mjegulla e dendur ‘pushton’ rrugët, ARRSH-shoferëve: Ulni shpejtësinë
tesheshi.com
OKB pendohet për kufizimin e lirisë në Rusi dhe Kinë
portalb.mk
Arbin Rushiti, basketbollisti nga Shkupi që synon NBA-në (VIDEO)
Holokausti dhe fati ndryshe i dy arkitektëve të shquar
ata.gov.al
Vaksinimi antikovid nis sot edhe në Korçë, përfundon së shpejti vaksinimi i gjithë bluzave të bardha
gazeta-shqip.com
Bënte jetë të thjeshtë/ Mësuesja italiane i habit të gjithë me testamentin: U lë 25 mln euro...
cna.al
Me pasuri nga Tropoja në Tiranë/ Gjyqtari që u denoncua për ndërtim të paligjshëm
portalb.mk
Tetovë, borxhet dhe mbingarkesa me punëtorë nuk e ndalojnë komunën të punësojë, Arifi me deklarata kontradiktore
ata.gov.al
Prani e madhe mjegulle në akset Krujë-Fushë Krujë-Laç-Milot-Patok/ ARRSH: Ulni shpejtësinë
kallxo.com
Ajër i ndotur në disa prej qyteteve kryesore të Kosovës
koha.net
Në Mitrovicë, derbi i skuadrave që po kalojnë formë të lartë
klankosova.tv
Konservatorët e nderojnë Trumpin me një statujë nga ari (VIDEO)
gazetamapo.al
Diktatura e re e bijve e do të vdekur Agron Tufën
ata.gov.al
ITALI – Draghi: Rinisja e axhendës transatlantike një objektiv thelbësor

Fitorja ndaj skuadrës elitare polake jep shenja për Ballkanin që po vjen

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha 18.01. 22:05

Fitorja ndaj skuadrës elitare polake jep shenja për Ballkanin që po vjen

Prishtinë, 18 janar – Në ditën e tretë të qëndrimit në Antalya, Ballkani ka marrë sinjale pozitive për stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Ballkani i Suharekës të hënën fitoi 2:1 ndaj skuadrës Jagiellonia, që renditet e shtata në kampionatin polak. 2:1 në të mirë të Ballkanit për»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.